I. B TŘÍDA – SK. A

BEDŘICHOV – H. CEREKEV 5:0

Už v 7. minutě dostal P. Mašek přihrávku ze strany, obehrál beka a zamířil k tyči. Domácí povedený úvod nastartoval, hosté museli být stále v pozoru. Ale ani Roudenský nebyl bez práce. Jednou vytěsnil nepříjemnou střelu na roh, podruhé mu pomohlo břevno. Skóre se tak podruhé měnilo až v 39. minutě, kdy důrazný Vacek vybojoval míč a bodlem zvýšil na 2:0.
Hosty pak odstřelil hned v úvodu druhé části P. Mašek, který potvrdil roli střelce krásným projektilem – 3:0. Od té chvíle Cerekev rezignovala. Na 4:0 zvýšil po samostatném úniku Vacek a P. Mašek zkompletoval hattrick kličkou ve vápně a technickou střelou k tyči. „Kluci si to užívají, hrají skvěle,“ hodnotí kouč Bedřichova Luboš Lacina.

Góly: 7., 46. a 69. P. Mašek, 39. a 65. Vacek. Rozhodčí: Dobrovolný. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas 2:0. Bedřichov: Roudenský – Vystrčil (75. Volák), Číhal, Heřmánek, Vacek (70. Kolman) – Hora, D. Mašek, Lacina, Vaněk (80. Paulík) – P. Mašek, Pertl. H. Cerekev: Faltýnek – Všetek, Spichal, Koten (62. Loukota), Vondráček – Zelinka, Macík, Kuta, Havel – Martínek (15. Plachý), Serbus.Góly: 7., 46. a 69. P. Mašek, 39. a 65. Vacek. Rozhodčí: Dobrovolný. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas 2:0. Bedřichov: Roudenský – Vystrčil (75. Volák), Číhal, Heřmánek, Vacek (70. Kolman) – Hora, D. Mašek, Lacina, Vaněk (80. Paulík) – P. Mašek, Pertl. H. Cerekev: Faltýnek – Všetek, Spichal, Koten (62. Loukota), Vondráček – Zelinka, Macík, Kuta, Havel – Martínek (15. Plachý), Serbus.

BUDÍKOV – KOSTELEC 2:4

Domácí šli rychle do vedení. Již ve 3. minutě proměnil pokutový kop M. Vodrážka. Hosté ale brzy zvedli hlavy, když zpoza šestnáctky vyslal gólovou střelu Sekan. Do přestávky Kostelec strhl vedení na svou stranu po rychlém protiútoku. Ve zbytku zápasu byli hosté fotbalovější, domácí se sice snažili, ale brzdily je nepřesné přihrávky. Kostelec tak vytáhl skore na 4:1, teprve pak snížil Pokorný.

Góly: 3. M. Vodrážka (PK), 72. Pokorný – 11. Sekan, 35. Číhal, 52. Nikodým, 72. Kružík. Rozhodčí: Fotr. ŽK: 4:3. ČK: 1:0 (68. Kavka). Diváci: 70. Poločas: 1:2. Budíkov: M. Bláha – M. Vodrážka, Vostřejž, Onderka (46. V. Vodrážka), Pokorný, Šedivý, F. Žáček, Bleha, Janák (72. Novák), T. Bláha, Kavka. Kostelec: Hampl – Pech, Fejt, Kružík, Páral, Nikodým, Smejkal (10. Sekan), Ohnsorg, Procházka, Číhal, Šmahel.

I. B TŘÍDA – SK. B

LUKA – HERÁLEC 3:2

Domácí poprvé udeřili ve 20. minutě po spolupráci bratří Hintenausů se prosadil Miroslav. Hosté vyrovnali o pět minut později po chybě v rozehrávce domácích. Poté následovala čtvrthodina, ve které se hosté dostali do dvou velkých příležitostí. Ve 42. minutě zčistajasna udeřilo, když se z první trefil Kubát po centru z pravé strany.
Ve druhé půli se po zbytečné ztrátě dostali hosté do přečíslení, z čehož vyplynul pokutový kop a srovnání stavu. Po hodině hry rozhodl po individuální akci Toman, který prošel středem obrany a tváří v tvář brankáři jej obstřelil.

Góly: 20. Miroslav Hintenaus, 42. Kubát, 60. Toman – 25. Okurka, 56. Havlík (PK). Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 0:3. Diváci: 250. Poločas: 2:1. Luka n. J.: Žatečka – Brožek, Kabátek, Kubeš, Boháček – P. Hintenaus (59. Horáček), Bratršovský, Szabó (57. Toman), Trombelli – M. Hintenaus (79. Číhal), Kubát. Herálec: Lossgott – Opluštil, Pavliš, Havlík, Šusťák – Slováček, Ptáček, Okurka, Bogulaj – M. Ptaszek, J. Ptaszek.

TELČ – STUDENEC 1:2

Ve 27. minutě se po přihrávce Chalupy prosadil Moronk, který přehodil vyběhnutého Horta. Po zbytek poločasu už se nehrálo v takovém nasazení. Do druhé půlky vstoupili lépe domácí, kteří měli mírný tlak.
V 58. minutě měl dobrou šanci Strnad, ale obránce jeho pokus zblokoval na roh. Hned z protiútoku se po hrubé chybě domácí defenzivy trefil Jiří Strnad. O dvě minuty později namazal jeden z telečských obránců Mrňovi, který samostatný nájezd proměnil.
Domácí se pak snažili o vyrovnání, ale David Všohájek atakoval brankáře, a uviděl červenou kartu. Pak už převzali otěže zápasu hosté. Domácí Bartůšek ještě v 90. minutě střílel těsně vedle, a tak skončil zápas zaslouženou výhrou hostů.

Góly: 27. Moronk – 60. J. Strnad, 62. Mrňa. Rozhodčí: Šedivý. ŽK: 2:2. ČK: 1:0 (78. D. Všohájek). Diváci: 80. Poločas: 1:0. Telč: Nedorost – Dolejský (65. Kadeřábek), J. Všohájek, D. Všohájek, Švec – Hejda (46. Plucar), Moronk, Bartůšek, Chalupa – Strnad, Bodlák (72. Holý). Studenec: Hort – D. Rousek, Buršík, Vrba, P. Rousek (K. Mrňa) – J. Strnad, M. Strnad, M. Mrňa, Komárek – Hájek, Holoubek.