MS LIGA DOROSTU U19
JIHLAVA – VÍTKOVICE 3:2
Hosté přijeli na Vysočinu sebevědomí, a i když brzy prohrávali, dokázali vyrovnat. Poté ale opět udeřila Jihlava, která v závěru inkasovala podruhé, ale nakonec tři body uhájila. „Této výhry si všichni považujme. Nebylo vůbec jednoduché porazit Vítkovice, které na jaře uhráli o jeden bod více než my a obdrželi pouze jednu branku,“ hodnotí kouč Kamil Průša.
Góly: 3. Křišťál, 34. Svoboda T., 61. Šteffl – 32. Twardzik, 77. Tížek. Rozhodčí: Petr. Diváci: 70. Poločas 2:1. Jihlava: Mastný – T. Svoboda (74. Lát), Pejřimovský, Mikuška, Křišťál – Urbánek – Pavlík (53. Lokvenc), Šteffl (64. Trojánek), Ritter (53. A. Svoboda), Řezáč – Křivánek (40. Crha).

JIHLAVA – VÍTKOVICE 3:0
Domácí se za velkého horka museli popasovat s důrazným sokem, na kterého recept nakonec našli.
Góly: 28. Shudeiwa, 49. Novák, 72. Mirek Malata. Rozhodčí: Machát. ŽK: 0:1. Diváci: 49. Poločas 1:0. Jihlava: Doležal – Fila, Trinh, Vraspír, Vácha (54. Michal Trnka) – Pojezný (68. Marek Malata) – Havel (38. Mirek Malata), Lukáš Trnka (63. Samek), Novák – Čermák. (vb)

1. JIHLAVA 21 19 0 2 65:17 57
2. Ostrava B 21 16 0 5 112:32 48
3. Olomouc B 22 14 2 6 90:43 44
4. Líšeň 21 13 4 4 61:34 43
5. Slovácko B 22 14 1 7 62:37 43
6. Brno B 20 13 4 3 77:53 43
7. Vítkovice 21 7 6 8 43:41 27
8. Zlín B 21 8 3 10 45:54 27