KP DOROSTU

21. kolo: Náměšť-Vícenice – Kamenice n. L. 0:5, Luka– Rozsochatec 0:3, Třešť – Telč 8:0, Nedvědice – Bedřichov 0:0, Přibyslav – Chotěboř 4:0, Slavoj Polná – Speřice 0:2.

1. Speřice 21 19 1 1 87:20 58
2. Rozsochat. 21 14 4 3 60:15 46
3. Luka n. J. 21 13 2 6 47:35 41
4. Nedvědice 21 10 6 5 37:32 36
5. Slavoj Polná 21 10 3 8 76:44 33
6. Kamenice 21 8 3 10 38:46 27
7. Třešť 21 8 2 11 44:38 26
8. Bedřichov 21 8 2 11 34:48 26
9. Přibyslav 21 7 1 13 42:71 22
10. Telč 21 5 4 12 34:72 19
11. Náměšť-Víc. 21 5 2 14 31:69 17
12. Chotěboř 21 3 2 16 27:67 11

I. TŘÍDA DOROSTU – SK. A

21. kolo: Staré Ransko – Batelov 2:1, Pacov – Měřín 3:3, Věžnice – Světlá n. S. 2:7, Slavoj Polná B – Velký Beranov 0:4.

1. Tis 17 15 1 1 89:23 46
2. Rantířov 17 13 1 3 82:24 40
3. Světlá n. S. 18 10 1 7 81:49 31
4. St. Ransko 17 10 1 6 60:47 31
5. V. Beranov 17 7 2 8 51:50 23
6. Pacov 17 7 2 8 44:44 23
7. Sl. Polná B 17 6 4 7 38:55 22
8. Měřín 17 3 5 9 30:68 14
9. Batelov 18 2 4 12 26:60 10
10. Věžnice 17 1 3 13 33:114 6

I. TŘÍDA DOROSTU – SK. B

21. kolo: Jemnicko/Třebelovice – Velká Bíteš/Křižanov 0:1, Výčapy/Šebkovice – Moravské Budějovice 2:1, Stařeč – Jaroměřice/Mysliboř 0:3, Bystřice nad Pernštejnem – Radostín nad Oslavou 2:1.

1. FŠ Třebíč 19 17 0 2 141:12 51
2. Nová Ves 20 16 1 3 66:28 49
3. Okříšky 19 14 1 4 75:26 43
4. Jaroměřice 19 14 0 5 73:36 42
5. Radostín 20 9 1 10 48:40 28
6. Výčapy 19 9 1 9 56:79 28
7. M. Budějov. 19 8 1 10 35:55 25
8. Bystřice 19 7 0 12 47:76 21
9. V. Bíteš/Kř. 19 4 0 15 20:76 12
10. Jemnicko 20 3 1 16 27:86 10
11. Stařeč 19 2 0 17 25:99 6

KP ST. ŽÁKŮ, 1. – 6. MÍSTO

10. kolo: Žďár n. S. – Slavoj Polná 4:0, HFK Třebíč – Vrchovina 4:7, Humpolec – Pelhřimov 2:1.

1. Žďár n. S. 10 6 1 3 55:26 29
2. Vrchovina 10 6 0 4 46:29 29
3. Humpolec 10 5 2 3 41:28 24
4. Slavoj Pol. 10 5 0 5 45:45 21
5. Pelhřimov 10 4 0 6 30:34 21
6. HFK Třebíč 10 1 3 6 22:77 6

KP ST. ŽÁKŮ, 7. – 12. MÍSTO

10. kolo: Bedřichov – Velké Meziříčí 5:2, Světlá nad Sázavou – Třešť 0:13.

1. Bedřichov 10 7 0 3 62:24 36
2. Chotěboř 9 6 0 3 33:22 28
3. V. Meziříčí 10 5 1 4 42:36 26
4. Nedvědice 9 5 1 3 42:41 19
5. Světlá n. S. 10 2 1 7 39:76 13
6. Třešť 10 2 1 7 30:49 7

KP ML. ŽÁKŮ, 1. – 6. MÍSTO

10. kolo: HFK Třebíč – Vrchovina 4:3, Žďár n. S. – Slavoj Polná 3:1, Humpolec – Pelhřimov 1:3.

1. Vrchovina 10 6 3 1 30:13 21
2. HFK Třebíč 10 6 2 2 26:19 20
3. Pelhřimov 10 5 1 4 25:12 16
4. Humpolec 10 5 1 4 25:20 16
5. Žďár n. S. 10 2 2 6 11:26 8
6. Slavoj Pol. 10 1 1 8 10:37 4

KP ML. ŽÁKŮ, 7. – 12. MÍSTO

10. kolo: Bedřichov – V. Meziříčí 2:0, Světlá n. S. – Třešť 5:0.

1. Chotěboř 10 7 2 1 31:16 23
2. Bedřichov 10 6 2 2 18:10 20
3. V. Meziříčí 10 4 1 5 26:25 13
4. Světlá n. S. 10 3 3 4 19:24 12
5. Nedvědice 10 2 3 5 18:21 9
6. Třešť 10 2 1 7 23:39 7

I. TŘÍDA ST. ŽÁKŮ – SK. A

20. kolo: Luka n. J. – Rantířov 4:4, Kamenice n. L. – Pelhřimov 1:4, Pacov – Telč 6:2, Ždírec n. D. – Žirovnice/Počátky 3:0.

1. Telč 20 17 0 3 111:23 51
2. Pelhřimov B 20 16 1 3 112:23 49
3. Ždírec n. D. 20 10 2 8 42:31 32
4. Pacov 20 9 2 9 57:49 29
5. Rantířov 20 7 3 10 50:79 24
6. Luka n. J. 20 6 5 9 30:54 23
7. Žirovnice 20 4 2 14 21:79 14
8. Kamenice 20 1 5 14 19:104 8

I. TŘÍDA ML. ŽÁKŮ – SK. A

20. kolo: Luka n. J. – Rantířov 0:2, Kamenice n. L. – Pelhřimov 0:9, Pacov – Telč 2:1, Ždírec n. D. – Žirovnice/Počátky 1:3.

1. Pelhřimov B 20 15 3 2 107:23 48
2. Pacov 20 15 0 5 68:26 45
3. Telč 20 11 6 3 54:22 39
4. Ždírec n. D. 20 7 4 9 51:47 25
5. Žirovnice 20 7 4 9 42:42 25
6. Kamenice 20 7 2 11 43:67 23
7. Rantířov 20 6 4 10 34:58 22
8. Luka n. J. 20 0 1 19 13:127 1

I. TŘÍDA ST. ŽÁKŮ – SK. B

20. kolo: Přibyslav – Náměšť n. O-Vícenice 4:8, Okříšky/Stařeč – Stará Říše/Předín 2:2, Rapotice/Oslavany – Velká Bíteš 0:5, Bystřice n. P. – Moravské Budějovice 3:0.

1. Bystřice 20 14 2 4 69:32 44
2. St. Říše. 20 12 3 5 60:30 39
3. Přibyslav 20 12 2 6 100:55 38
4. Náměšť 20 10 3 7 66:52 33
5. Velká Bíteš 20 10 1 9 46:40 31
6. Rapotice. 20 6 4 10 25:54 22
7. Okříšky. 20 6 2 12 50:59 20
8. M. Buděj. 20 1 1 18 8:102 4

I. TŘÍDA ML. ŽÁKŮ – SK. B

20. kolo: Přibyslav – Náměšť n. O.-Vícenice 6:2, Okříšky/Stařeč – Stará Říše/Předín 4:0, Rapotice/V. Popovice – Velká Bíteš 1:4, Bystřice n. P. – M. Budějovice 3:0. (vb)

1. Přibyslav 20 19 0 1 94:18 57
2. Bystřice 20 17 1 2 103:20 52
3. V. Bíteš 20 13 2 5 59:36 41
4. Náměšť 20 8 1 11 53:70 25
5. Okříšky 20 8 0 12 47:64 24
6. Rapotice 20 6 1 13 40:65 19
7. M. Buděj. 20 5 2 13 44:56 17
8. St. Říše 20 0 1 19 7:118 1