Dobronín byl doma s Přibyslaví rád za bod. Ve skupině B doma Stonařov nezaváhal s Náměští. Naopak Třešť nedokázala udržet dvoubrankové vedení z prvního poločasu.

JANOVICE – PELHŘIMOV B 2:4

Prvních dvacet minut měli domácí optickou převahu a dvě šance, které nedali. To Pelhřimov byl produktivnější. Kmochova rána z pětadvaceti metrů skončila v šibenici. Janovice se snažily o brzký kontr, ale za dalších osm minut po rychlých brejcích dostaly od Pelhřimova další dvě rány.
Domácí ani ve druhé půlce na drama nezadělali. Naopak hosté přidali čtvrtý gól po rohu. Ve zbytku utkání pak už pouze janovický Zamazal korigoval na 2:4.
„Byl to opravdu dobrý soupeř, který dal první gól, a to rozhodlo,“ komentuje trenér Janovic Václav Hospodka.

Góly: 67. a 90. Zamazal – 31. J. Komoch, 36. Hrnčíř, 38. Dvořák, 60. Hejda. Rozhodčí: Zadina. ŽK: 1:1. Diváci: 80. Poločas: 0:3. Janovice: Musil – Tržil, Reiterman, Lapeš, Soural – Brnický, Černý, Špendlíček (63. Slezák), Marek Matějíček (72. Tlačbaba) – Barák, Zamazal. Pelhřimov B: Marek Dvořák – Hrnčíř, R. Hejda, Blažek, Máca – Papež, Hovorka, A. Hejda (70. Heřmánek), J. Kmoch (83. Šoula) – Hurda, Martin Dvořák.

DOBRONÍN – PŘIBYSLAV 1:1

Na začátku prvního poločasu se hrál vyrovnaný fotbal, který byl ovšem plný nepřesností a ani šancí oba týmy mnoho nenabídly. Postupně se domácí dostali z tlaku a začali mít navrch. Zvýšená aktivita přinesla své ovoce ve 40. minutě, kdy se domácí dostali do vedení. Po dlouhém autu propadl míč až do vápna k Sobotkovi a ten se prosadil hlavou.
Ve druhých pětačtyřiceti minutách byl lepší Dobronín, který měl v závěru poločasu dvě tutovky, ale ani Sedláček, ani Kalců stoprocentní šance nezužitkovali.
Potrestání přišlo záhy, kdy se nekompromisně trefil Krčál. Hosté, kteří posledních třicet minut hráli v deseti pak ještě mohli strhnout vedení na svou stranu, ale Vaněk zachránil pro Dobronín zaslouženou remízu.

Góly: 40. Sobotka – 83. Krčál. Rozhodčí: Dlouhý. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (Teml). Diváci: 120. Poločas: 1:0. Dobronín: Chvátal – Vaněk, L. Sedláček, Kraušnajdr, Laňka – Göth, Klenovský (70. M. Sedláček), Krejčí, Sobotka – T. Sedláček, Mikšíček (46. Kalců). Přibyslav: Hajný – Teml, Bárta, Svoboda, Krčál – Kunc, Strašil, Vykoukal, Němec – Škacha, Votava. střídali: Pochop, Musil, Prchal.

I. A TŘÍDA – SK. B

STONAŘOV – NÁMĚŠŤ 1:0

Hosté začali lépe a od začátku přehrávali domácí kombinační hrou. V prvních patnácti minutách si vytvořili příležitosti, které volaly po gólu. Jednu z nich Šmarda vykopával z brankové čáry. Od dvacáté minuty se hra začala přelívat na stranu Stonařova. Největší příležitostí bylo břevno, které trefil Duba.
Minutu před poločasem zapískal sudí přísnou penaltu proti Stonařovu, ale Frýbort gólmana Čumpla nepřekonal. To byl rozhodující moment zápasu.
Domácí výborně vstoupili do druhého poločasu a už v 50. minutě se ujali vedení, když střídající Čumpl vymetl z dvaceti metrů pavučinu v Rouskově brance.

Od tohoto momentu už to byl souboj domácích střelců s brankářem Náměště. Žádná z dalších příležitostí už ale brankou neskončila.
Hosté ve druhé polovině zahrozili pouze jedinkrát, když v 66. minutě kopali standardní situaci, kterou ale zneškodnil brankář Čumpl.

Gól: 50. M. Čumpl. Rozhodčí: Slezák. ŽK: 2:2.Diváci: 160. Poločas: 0:0. Stonařov: Miroslav Čumpl – Špaček, Bláha, Pajskr, Šmarda – Šána, Příhoda (88. Setnička), Nešpor (40. Martin Čumpl), Jaroš – Duba (90. Kozojed), Gavaller. Náměšť: Rousek – Frýbort, Szavský (85. Eliáš), Rous, Kučera – Zvěřina, Klíma (60. Budzinský), Rubát, Franěk – Orálek (46. Hlavatý), Hošťálek.

TŘEŠŤ – RAPOTICE 2:3

Jako noc a den byly rozdílné poločasy zápasu v Třešti. V první půlce byli fyzicky i fotbalově lepší domácí. V 10. minutě poprvé zahrozil Trnka. V 38. minutě se už radoval z branky, když se prosadil z trestného kopu z pětadvaceti metrů. Druhá branka padla ze standardní situace, kdy míč doplachtil z poloviny hřiště opět na hlavu Trnky – 2:0.

Ve druhém poločase se hra zcela změnila. Třešť nastoupila ustrašená, a dovolila tak hostům převzít iniciativu. V 58. minutě se do velkého vápna dostal odražený míč a zcela nepokrytý Havel k tyči snížil na 1:2.

Druhá branka hostů padla po ztrátě míče domácích ve středu pole a rychlého útoku Rapotic. Vítězný gól hostů se zrodil po rohu, kdy míč propadl do malého vápna. Míč plachtil na hranici brankové čáry a pomezní rozhodčí odmával gól. V zápase, kterému by více slušela remíza, byly nakonec šťastnější Rapotice.

Góly: 38. a 42. Trnka – 58. Havel, 63. Illek, 67. Laš. Rozhodčí: Šimák. ŽK: 2:1. Diváci: 120. Poločas: 2:0. Třešť: Bachman – Pausch, Trnka, Mikeš, Gutwald – Svěrák (70. Chalupský), Kadlec, Krejčí, Kříž – Veselý, Pěnička (63. Mareš). Rapotice: T. Laš – Šic (58. Otcel), Jiří Prokeš (46. M. Laš), Jan Havel, M. Laš – Stehlík, Josef Havel, Josef Prokeš, Jašek – Illek, Stér (90. Kovářík).