PACOV – TŘEŠŤ 1:1
Hosté působili od začátku živějším dojmem, jejich akce byly přímočařejší a brankář Basík se tak nenudil. Třešť přesto čekala na vedoucí gól marně, v první půli nevyužila tři šance. I po přestávce se hrálo za převahy týmu z Jihlavska, ale udeřilo na druhé straně. V 74. minutě centroval Váňa a míč vypadl Císařovi z rukou do sítě. Hosté zachránili alespoň bod, v samém závěru vrátil do sítě odražený míč Rod.

Góly: 74. Váňa – 90. Rod. Rozhodčí: Doskočil. ŽK: 3:1. Diváci: 160. Poločas: 0:0. Pacov: Basík – T. Kuran, Váňa, L. Rybčák (61. Z. Rybčák), Ševčík, J. Pražák, Bártů, Kostroun, Podolský, Pučálek (56. Bezemek), Jan Přibyl (75. Dvořák). Třešť: Císař – Bláha (65. Novotný), Nechvátal, J. Svoboda, Novotný, Rod, Kodys, P. Svoboda, Krejčí, Ivan (77. Jiří Kříž), Jan Kříž.

I. A TŘÍDA – SK. B

MORAVEC – ČERNÍČ 4:0
Prakticky celých devadesát minut byl Moravec lepším týmem, v prvním poločase ale gólově nezahřmělo. „Chyběla nám lepší finální fáze, už po půli jsme měli vést,“ přiznal kouč Moravce Lukáš Broža. Branky začaly padat až po změně stran. Ve 48. minutě hlavičkoval do břevna Petr Černý a Šebek z dorážky otevřel skóre – 1:0. V 65. minutě prostřelil gólmana hostů Christian a za další dvě minuty bylo po druhé brance Šebka rozhodnuto – 3:0. Konečné skóre pak upravil přízemní střelou Petr Kudiovský. „Doufám, že už to z nás spadne a začneme pravidelně bodovat,“ dodal Broža.

Góly: 48. a 67. Šebek, 65. Christian, 84. P. Kudiovský. Rozhodčí: Bílek. ŽK: 2:1. Diváci: 60. Poločas: 0:0. Moravec: Z. Pokorný – F. Kudiovský, P. Černý, T. Toufar, Juračka, Smolík, Červinka (74. P. Kudiovský), Kovář, Christian, Šebek (67. M. Černý), Štěpánek (73. Kachlík). Černíč: Brom – Hajdík, V. Leitkep, Deutschar, M. Leitkep, Lovětínský, Čermák, Cech, Janoušek (73. Janko), Povolný, Lacina.

I. B TŘÍDA – SK. B

LUKA – ŠTĚPÁNOV 1:1
Od začátku byla znát větší síla hostů, jelikož domácí nastoupili novu se spoustou dorostenců v sestavě. „Oni byli silově i kombinačně silnější. My jsme neudrželi balon, na některé kluky asi dolehla únava. Nakumulovalo se to, ale poločas jsme ukopali,“ hodnotí kouč domácích Vladimír Hekerle.

Hosté se ale přece jen ujali vedení. Štěpánovští využili po změně stran hrubky v rozehrávce. Poté se málem radovali z pojistky, ovšem domácí dokázali z brakové čáry míč vykopnout. A nakonec i díky tomu mohli dosáhnout na remízu. Po pěkné kombinaci vystřelil cenný bod Sommer. „Klukům ale můžu jedině poděkovat, protože pro ty naše dorostence je to těžké. Kousli se a dokázali vyrovnat. Jsem rád, že to nezabalili,“ dodává Hekerle.

Góly: 80. Sommer – 56. Kutnyk. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 2:1. Diváci: 67. Poločas 0:0. Luka n. J.: Toman – Šimek, Kubeš, Pokorný, Stejskal – Kreigsmann (72. Sommer), Hájek, Votava (86. Pertlík), Hanáček – Toman, Bulant. Štěpánov: Dinga – O. Hrubeš, R. Hrubeš, Novák, Sedláček – Macháček, Vrzal, Kroupa (46. Šibor), Kutnyk – Kintr, Veselský.

V. BERANOV – V. BÍTEŠ B 2:3
V prvním dějství se toho událo celkem dost. Domácí sice začali aktivně, ale změnu skóre to nepřineslo. A tak udeřili hosté. V 25. minutě neubránili domácí Juříčka, který se nemýlil. Ovšem to ještě více nabudilo hráče Velkého Beranova, kteří se mohou spolehnout na svého kanonýra Ganzwohla. Ten nejprve vyrovnal z penalta, aby pak v závěru poločasu otočil kormidlem a zajistil svým barvám vedení.

Z domácí tříbodové oslavy ovšem nakonec sešlo. Rezerva Bíteše vrhla síly do útoku a Juříček svým druhým gólem skóre dorovnal. Čtvrt hodiny před koncem rozesmutnil všechny místní Klusák, který zajistil import bodů do Bíteše.

Góly: 34. a 44. Ganzwohl (první z PK) – 25. a 61. Juříček, 74. Klusák. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas 2:1. Velký Branov: Markovič – P. Kittler, Štumar, Smejkal, Pokorný (83. Miška) – Matějíček, Eliáš ml., R. Kittler, Křenek – Pýcha (68. Hladílek), Ganzwohl. Velká Bíteš B: Matiášek – Hybš, M. Švanda, Paprskář, O. Švanda – Ivančík (46. Bartošek, 73. Rozum), Novotný, Loup (57. Ondrák), Klusák – Horký, Juříček.