Jediný zápas, který se měl v neděli hrát, byl ve IV. třídě mezi Roma Jihlava a Hybrálcem. Ten se ale na „umělce“ Na Stoupách nakonec také neuskutečnil. „Po dohodě s domácími, pořadateli, kteří naznali, v jakém stavu to jejich hřiště je, jsme se rozhodli ty nedělní zápasy odložit. Někde byly i popadané stromy na hřišti, jako třeba v Růžené, někde bylo hřiště pod vodou. A vzhledem k tomu, že měla v neděli odpoledne vichřice sílit, tak bylo to bylo i nebezpečné a mohlo dojít ke zranění. Nemělo smysl to hrotit. To odložení odsouhlasili i soupeři,“ nastiňuje sekretář OFS Jihlava Marie Sobotková.

Osm odložených zápasů ovšem trochu mění situaci. První listopadový víkend měl posloužit jako termín pro předehrávku prvního jarního kola, jak už to bývá tradicí. Tentokrát ale tato varianta nejspíše padne.

„Máme tam naplánovanou předehrávku, ale vzhledem k tomu, že je v úterý zasedání výkonného výboru, tak za sportovně technickou komisi budu navrhovat zrušení 14. kola, a dohrání těchto zápasů. Máme tam ještě jeden, který se nehrál ve 12. kole, tak abychom ten podzim dohráli. Ale vzhledem k tomu, jaká je předpověď počasí, že má i sněžit, tak to může být jen přání, aby se to vůbec stihlo odehrát,“ dodává Sobotková.

OKRESNÍ PŘEBOR
13. kolo:
STONAŘOV – ST. ŘÍŠE B 3:1
Góly: 20. Čumpl, 35. a 40. Šána – 25. Pivonka. Rozhodčí: Večeřa. ŽK: 2:2. Diváci: 60. Poločas 3:1. Stonařov: Měrtl – Rychlík, Kubík (69. Vevera), Kubelka (34. Štancl), Čumpl, Šána, Toth, Škrdla, Špaček, Láznička, Plavec. Stará Říše B: Svoboda – Vobůrka, Vacek, Bartoň, Dohnal, Žák, Pivonka, Fabeš, Pokorný, Kratochvíl (85. Novotný), Štěpnička.

JAMNÉ – BATELOV 3:0
Góly: 17. Lokvenc, 52. a 88. Říha. Rozhodčí: Jakl. ŽK: 2:1. Diváci: 20. Poločas 1:0. Jamné: Špejtek – Vágner, Lokvenc, Pavlíček, Kaňka, Musil, M. Tlačbaba, P. Tlačbaba, Kubín, Kučera, Říha (88. Nesiba). Batelov: Růžička – Z. Kapoun, Ramach (88. Janoušek), Srňánek (84. Frydrychovský), Havlíček, Koreš, O. Beseda, P. Blaško, Houzar, Poledna, Svěrák (52. M. Blaško).

CEJLE – RANTÍŘOV B 3:3
Góly: 43. a 79. Zelinka, 66. Havlíček – 6. a 76. Grundza, 19. Daněk. Rozhodčí: Staněk. ŽK: 0:1. Diváci: 40. Poločas 1:2. Cejle: Hošek – D. Čáp, J. Bednařík, Havel, Dolejší, Kalaš, Havlíček, A. Čáp, Radouš, Jilich, Zelinka. Rantířov B: Böhm – Fous, Procházka, Kubín, Horáček, Chlupáček, Kolb (71. Housa), Lát, Grundza, Daněk, Kourek (76. Pivnička, 90. Cakl).

KOZLOV – ŽDÍREC 4:1
Góly: 22. Matějíček, 55. Štěpánek, 72. a 78. Bečka – 58. B. Fiala. Rozhodčí: Surán. ŽK: 3:0. Diváci: 20. Poločas 1:0. Kozlov: Lang – Štěpánek, V. Rychtecký, Mlsna (37. Bečka), Matějíček, Hartman, Pavlíček, Rosendorfský, Kliment, Slezák (76. Vrtal), L. Rychtecký. Ždírec: Průša – Jaroš, Hanus, Myhovych, B. Fiala, Bucl, Pospíchal, Klíma (46. Forman), V. Fiala, O. Záškoda, Vaněk.

LUKA N. J. B – TŘEŠŤ B 0:3
Góly: 33. Císař, 50. Vondrák, 87. M. Kříž. Rozhodčí: Kremín. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas 0:1. Luka n. J. B: Petr – Guth, Bratršovský, Čihal, Pekárek, Bauška, Poláček (68. Kreigsmann), Votava, Hlávka. Třešť B: Šebesta – Kubala, Lupač, Novák, Růžička, Císař, Doležal (46. Hartl), Vondrák (81.M. Kříž), Lašan, Vrátil, Pěnička.

Zápasy KNĚŽICE – BRTNICE a NADĚJOV – PUKLICE byly odloženy.

III. TŘÍDA
13. kolo:
PUKLICE B – DUŠEJOV 3:0
Góly: 4. a 11. Hudec, 38. Kabelka. Rozhodčí: Kalaš. Bez ŽK. Diváci: 26. Poločas 3:0. Puklice B: M. Kabelka – V. Zeman (57. Skotar), Šimek (80. Měrtl), Pauser, Hons, Křišťál, Kabelka, Dobrovolný, Vondrák, Driml, Hudec (57. Kos). Dušejov: Dvořák – Křížek, Veselý, Hartman, M. Koten, S. Koten, Vopálenský, Šťastný, Toman, R. Duba, L. Duba (66. Schwarz).

TELČ B – VĚŽNICE 4:5
Góly: 29. Bena, 31., 42. a 74. Hejda – 35. Tlačbaba, 59. Klimeš, 79. Vomela, 89. Telčer, 90. Dohnal. Rozhodčí: Polodna. ŽK: 3:1. ČK: 1:0 (89. Hejda). Diváci: 20. Poločas 3:1. Telč B: Tripal – Bena, Procházka, Doležal, Smejkal (60. Kubíček), Novák, Hejda, Procházka (46. Líbal), Stránský, Hejl, Hejda. Věžnice: Hanus – Dohnal, Tlačbaba, Pavlíček, Sedlák, Pachl, Vomela, Zejda, Klimeš, Telčer, Szathmary.

V. JENÍKOV – KAMENICE 2:4
Góly: 17. Neubauer, 42. Vodička (PK) – 21. a 37. Vyzibla, 78. a 90. Římal. Rozhodčí: Zimola. ŽK: 1:1. Diváci: 10. Poločas 2:2. V. Jeníkov: Vodička – Hlaváček, Vrána, Marek, L. Kořínek, Vochyán, Beran, Žižka, Pudil, Neubauer, Mangl (46. J. Kořínek). Kamnice: Vebr – T. Bartoň, Bumbálek, T. Vyzibla, Vacek, Nejedlý, L. Vyzibla, Tran, Dočekal, Pojman, Římal.

ČERNÍČ B – BÍTOVČICE 0:8
Góly: 5. Fejta, 12. Dvořák, 44. Horáček, 47. a 75. Hrad, 54. a 81. Šuhaj, 90. Vojtěch Caha. Rozhodčí: Lysý. ŽK: 1:1. Diváci: 14. Poločas 0:3. Černíč B: Štorek – Štibich, Hajdík (72. Karpíšek), Dutschar, M. Lovětínský, Mezera, Kovář, Cupák, R. Novák, Richter, Pelant (51. Borkovec). Bítovčice: Kučera – T. Kourek, Vojtěch Caha, Šuhaj, Fejta, Komárek, P. Horáček, Dvořák, Z. Kourek, D. Horáček, Hrad.

Zápasy Č. HRÁDEK – BRZKOV, ROMA JIHLAVA – HYBRÁLEC a DOBRONÍN B – STONAŘOV B byly odloženy.

IV. TŘÍDA
13. kolo:
ST. ŘÍŠE C – SMRČNÁ 2:3
Góly: 7. Nedvěd, 83. Činčera – 17. Miksa, 61. Trnka, 75. Vrána. Rozhodčí: J. Kříž. Bez ŽK. Diváci: 15. Poločas 1:1. Stará Říše C: Bauer – Vranka, Tesař, Pražák, Činčera, Kupka, Šimek, Adam, Kvasnička, Nedvěd, Buzek. Smrčná: Coufal – Miksa, Neubauer, Novák, Rauscher, Samec, Stejskal (62. Kluch), Trnka, M. Vrána, Stockinger, Janák (46. J. Vrána).

HODICE – MRÁKOTÍN 0:5
Góly: 20. a 44. Kročil, 32. a 33. Vondrák, 47. Borovský. Rozhodčí: Ján. ŽK: 4:0. Diváci: 20. Poločas 4:0. Hodice: Novotný – Illek, Hons, Josef Biskup, Jan Biskup, Volf, Hubený (46. Čábel), Gamba, M. Surán, Fišer (70. Tini), D. Surán (46. Ondriga). Mrákotín: Šindelář – Jakoubek, Berka, J. Šalanda, Čeloud, Šimek, Vondrák (80. Marek), Kročil (46. Borovský), Kukla, Prášek, T. Šalanda (60. Kučera).

STŘÍŽOV – BÍTOVČICE B 1:1
Góly: 30. V. Zeman – 62. Šťáva. Rozhodčí: Holub. ŽK: 0:1. Diváci: 50. Poločas 1:0. Střížov: Chlupáček – Obršlík, Kuchyňa, Kabátek, Valík, Smolík, Kalousek, V. Zeman, Schützner, Kruntorád, P. Zeman. Bítovčice B: Tomala – Václav Caha (54. Musil), Suchý, Souček, Ďásek, Frühbauer, Jára, Svatoš, Šťáva, Pokorný, Kružík (59. Matula).

Zápasy STŘÍTEŽ – CEJLE B, RŮŽENÁ – JAMNÉ B a KOSTELEC B – TELČ C byly odloženy. (vb, nv)