I. B TŘÍDA – SK. A
POHLED – A. DŮL 2:2
Hosté působili fotbalovějším dojmem, ale domácí poslal do vedení táhlou střelou Šnobl. Vzápětí byl Michal Sobotka faulován ve vápně a penaltu proměnil Šnobl. V 56. minutě domácí oslabil Michal Sobotka, který musel předčasně do sprch. O deset minut později neodpískal rozhodčí penaltu ve prospěch domácích. Hostům se podařilo snížit po rohovém kopu Kovačíkem. Hosté si ale chvilku před koncem srovnali, když se po centru trefil Volák.

Góly: 31. a 36. (PK) Šnobl – 80. Kovačík, 88. Volák. Rozhodčí: Sliž. ŽK: 6:4. ČK: 1:0 (56. Michal Sobotka). Diváci: 80. Poločas: 2:0. A. Důl: Šimek – Zdarsa, Všohájek, Pirožek (76. Duba), Čurda (46. Vorálek) – Slavik, Šancl (54. Kovačík), Kříž, Tichánek – Gavallér, Volák.

I. B TŘÍDA – SK. B
V. BERANOV – RANTÍŘOV 3:2
Očekávané derby zahájili mnohem lépe domácí, které poslal již v 10. minutě do vedení Ganwzohl. Na další trefu se ale čekalo dlouho. Do konce poločasu totiž zrazovala oba týmy přesnost, a když už šel míč mezi tři tyče, byli Markovič s Krupicou pozorní. Velkému Beranovu se podařilo opět udeřit až po hodině hry. Trenéru Eliášovi vyšlo střídání, protože autorem branky byl Zadražil.

A v 78. minutě se domácí radovali potřetí, protože hosté neuhlídali Matějíčka. Zápas se zdál být rozhodnutý, což Beranovské zřejmě trochu uspalo. Jak jinak si totiž vysvětlit, že během chvíle bylo zaděláno na drama! Živný snížil a v 83. minutě přidal Lupač kontaktní trefu. Domácí tak měli v závěru zápasu co dělat, aby hubené vedení udrželi. To se jim s vypětím všech sil nakonec povedlo.

Góly: 10. Ganzwohl, 62. Zadražil, 78. Matějíček – 81. Živný, 83. Lupač. Rozhodčí: Bula. ŽK: 3:0. Diváci: 131. Poločas 1:0. Velký Beranov: Markovič – Smejkal, P. Kittler, Štumar, Křenek – Pokorný (46. Zadrařil), R. Kittler, Eliáš ml., Matějíček – Novák (76. Miška), Ganzwohl (80. Neshyba). Rantířov: Krupica – Kozák, Klíma (84. Fous), Živný, Karásek – Vaněk, Horáček, Pavlíček, Lát – Raček, Lupač.

LUKA – BOHDALOV 1:0
Prvních pětačtyřicet minut se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale do zakončení se oba týmy dostávaly velmi těžce. Ovšem domácím vyšla přece jen jedna akce. Toman zatáhl míč po pravé straně a naservíroval ho do vápna, kde se prosadil Bulant. Druhá půlka vyzněla více pro hráče Bohdalova, kteří drželi míč, byli agresivnější, a to domácím nevonělo.

Jenže v koncovce to nebylo ono, a tak Luka nakonec hubené vítězství udržela. „Chci klukům poděkovat za bojovnost,“ dodal kouč domácích Vladimír Hekerle.

Gól: 39. Bulant. Rozhodčí: Ryšánek. ŽK: 4:2. Diváci: 123. Poločas 1:0. Luka: Kanswohl – Šimek, Kubeš, Čaloud (66. Pešák), Pokorný – Číhal, Stejskal (81. Sommer), Toman, Hanáček – Bulant (89. Votava), Flesar.

SLAVOJ POLNÁ B– ŠTĚPÁNOV 1:1
Domácí rezerva musela sáhnout do svých nejhlubších rezerv, takže po dlouhé době se do polenského dresu oblékl Tomáš Kaplan. A sázka na zkušeného borce se v 21. minutě vyplatila, protože exjihlavský kanonýr se po souhře s Čaloudem nemýlil a otevřel skóre. Domácí byli aktivnější a mrzet je muselo, že vedení nezvýšili, protože v závěru poločasu se do míče opřel Hrubeš, a bylo srovnáno.

I po změně stran měla Polná více ze hry. Kaplan se znovu dostal do šancí, ovšem tentokrát už Dingu překonat nedokázal. Štěpánovští to zkoušeli jen z brejků, které jim ale také nevycházely, a tak se body dělily. „Bohužel nejsou lidi. Bylo to takové nervózní, ale my jsme měli navrch a je to určitě ztráta. Ty šance jsme měli proměnit,“ dodává trenér Slavoje Jaroslav Tobolka.

Góly: 21. Kaplan – 45. Hrubeš. Rozhodčí: Podoba. ŽK: 3:4. Diváci: 60. Poločas 1:1. Slavoj Polná B: Čermák – Gondek, Jaroš, Kratochvíl, Skryja – Procházka, Körber, Šimek, Čaloud (46. Voráč) – Kaplan, Jelínek.