Velký Beranov slaví! I v deseti vyhrál Ježek Cup

Polná – Fotbalový krajský pohár Ježek Cup zná pro tuto sezonu vítěze. Po dramatické bitvě mohli na polenském stadionu zdvihnout pohár nad své hlavy hráči Velkého Beranova, kteří dokázali i v oslabení smazat dvoubrankové manko a o svém triumfu pak rozhodli v penaltovém rozstřelu!

7.6.2018

Finále krajského fotbalového poháru Ježek Cup 2018 mezi týmy Velkého Beranova a Rápotic.Foto: Deník / Jaroslav Loskot

JEŽEK CUP - FINÁLE

V. BERANOV – RAPOTICE 3:2 na pen.

Začátek byl opatrný a na první šanci se čekalo dlouho. Tým z Jihlavska zahrozil po pěkné akci, která skončila u Rostislava Kittlera, ten z hranice vápna orazítkoval břevno. A stejný hráč o dvě minuty později z podobné pozice ztroskotal na brankáři Lašovi. Velký Beranov byl při chuti. Rostislav Kittler poslal míč za obranu, kam si naběhla Miška, ale pálil vysoko nad.

Po půlhodině hry se z ničeho nic dostali ke slovu fotbalisté z Třebíčska, a hned z toho byl gól. Michal Sobotka se dostal před Markoviče a mazáckým lobem otevřel skóre finálového mače. A přišel další šok pro Velkoberanovské. Dvě minuty nato Martin Křenek neudržel nervy na uzdě, v přerušené hře udeřil loktem protihráče, a rozhodčí Fridrichovský vytáhl červenou kartu! Rapotice pak mohly opařeného soupeře potrestat, ale nadějné akce nedotáhly.

A pak si musely oddechnout, protože v 38. minutě i v oslabení mohl Beranov srovnat Matějíček, jenže Laš byl proti. Na druhé straně pak mohl udeřit opět Sobotka, ale jeho střela z dobré pozice šla hodně mimo.

Hned na začátku druhého dějství mohl pojistit vedení Petr Matoušek, ale zkušený kanonýr nedal. Na svěřencích trenéra Eliáše bylo znát odhodlání, takže rapotická obrana v čele s gólmanem Lašem musela být na pozoru. Nicméně výběr z Třebíčska se nakonec dočkal pojistky. Chuť si spravil Petr Matoušek.

Zdálo se být rozhodnuto, jenže trenéru Eliášovi vyšlo střídání! Jeho syn, který přišel na hřiště až do druhé půlky, se nečekaně postaral o vyrovnání! V 72. minutě prostřelil Laše z úhlu, za šest minut se od něj šťastně odrazil míč až do branky!

Vítěze poháru tak musely určit penalty. Do rozstřelu vstoupil lépe Beranov, jenže své dvougólové vedení nakonec ztratil. Rozhodla až sedmá série, v níž Eliáš dal, a Rapotickým se vyrovnat nepovedlo!

Góly: 72. a 78. Eliáš ml. - 31. Sobotka, 66. P. Matoušek. Rozhodující penalta V. Beranova: Eliáš ml. Rozhodčí: Fridrichovský. ŽK: 1:1. ČK: 1:0 (33. Křenek). Diváci: 150. Poločas 0:1. Velký Beranov: Markovič - Kovařík, Neshyba (46. Eliáš ml.), Štumar, Smejkal (71. Ganzwohl) - Miška, Křenek, P. Kittler, R. Kittler - Pokorný, Matějíček (89. Jonáš). Rapotice: T. Laš - Opálka, Švarc, M. Laš, Dvořáček (68. Dobeš) - Zezula, J. Matoušek, Valsa, Škorpík - P. Matoušek, Sobotka.

7.6.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Lektoři a učitelé jazyků na 240 Kč

Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách Učitel/ka AJ. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 240 kč, mzda max. 310 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Vynikající znalost AJ, praxe výhodou, vysokoškolské vzdělání a pobyt v zahraničí výhodou., Upřednostňujeme zaslání životopisu.. Pracoviště: Jš honzík s.r.o., Ke Skalce, č.p. 1814, 586 01 Jihlava 1. Informace: Jan Polák, +420 774 114 101.

Výroba - Výroba Ruční balič 13 500 Kč

Ruční baliči Ruční baliči. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč. Volných pracovních míst: 8. Poznámka: První kontakt telefonicky, po - čt 9,30 - 14,00 h.. Pracoviště: Ajka transport s.r.o. - pracoviště kostelecké uzeniny, 588 61 Kostelec u Jihlavy. Informace: Román Djuzsenko, +420 775 551 323.

Výroba - Výroba Montážní dělník 15 000 Kč

Montážní dělníci výrobků z kovů Montážní dělníci výrobků z kovů. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 18000 kč. Volných pracovních míst: 20. Poznámka: První kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovních dnech od 9:00 do 17:00.. Pracoviště: Workgroup s.r.o. - pracoviště kolektor tesla, 586 01 Jihlava 1. Informace: Sergii Olag, +420 777 559 055.

Výroba - Výroba Seřizovači 25 000 Kč

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů SEŘIZOVAČ CNC. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 40000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nástup dle dohody, Náplň práce: , - seřizování strojů (Tornos, Star), Požadujeme :, - vyučení v oboru mechanik/seřizovač (praxe výhodou), základní znalost práce na PC a znalost čtení technické dokumentace. Nástup dohodou., Váš životopis zašlete na: personalni@ttmetea.cz. Do předmětu zprávy uveďte: SEŘIZOVAČ - DECOLETA.. Pracoviště: Decoleta, a.s., 586 01 Jihlava 1. Informace: Gita Neckařová, +420 567 113 133.

Junioři porazili Olomouc

Staré Říši chyběl střelec

-

Výsledek je krutý, říká Nerad

Telč – Takový vstup do nové sezony si fotbalisté Telče nepředstavovali. Tým mladého kouče Jiřího Nerada, který usedl na trenérskou sesli po Josefu Jančovi, propadl na humpolecké půdě, kde od nováčka I. A třídy a domácí rezervy vyfasoval debakl 1:6.

-

Kluci šli za výhrou poctivým výkonem, říká Štancl

Polná, Stonařov – Nejdřív to vypadalo lépe pro domácí, pak ale začali pálit ostrými i hosté, a nakonec z toho byla zasloužená výhra fotbalistů Stonařova, kteří po návratu do I. B třídy mohli slavit ve své obnovené premiéře vítězství 4:2 na půdě rezervy polenského Slavoje.