Slavoj Polná B si naopak připsal první tři body. Jediný, komu se v novém ročníku nedaří, je Velký Beranov. Ten kvůli děsivému úvodu odevzdal výhru Měřínu.

I. B TŘÍDA – SK. A

HERÁLEC HB – A. DŮL 1:4
V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal. Do prvních dvou velkých příležitostí se dostali hosté, ale své šance ještě nedokázali využít. Před poločasem se do vedení dostali domácí, když Hanouska překonal obávaný herálecký střelec Fukan. Hosté převzali iniciativu po příchodu z kabin, kdy se po devíti minutách podařilo vyrovnat Slavíkovi, a potom během minuty o osudu utkání rozhodl střídající Gavallér. V nastaveném čase pojistil výhru Antonínova Dolu Kříž.

Góly: 42. Fukan – 54. Slavík, 78. a 79. Gavallér, 92. Kříž. Rozhodčí: Nechvátal. ŽK: 3:3. Diváci: 74. Poločas: 1:0. A. Důl: Hanousek – Všohájek, Slavík, Zdarsa, Pirožek – Vorálek, Duba (18. Šancl), Kříž, Tichánek – Volák (83. Krejčí), Šabatka (66. Gavallér).

I. B TŘÍDA – SK. B

SLAVOJ POLNÁ B– STAŘEČ 4:2
Rezerva Slavoje potřebovala v domácí premiéře bodovat, a od 40. minuty měla pozici o něco lehčí, protože hostující Kaňka vyfasoval druhou žlutou, následně červenou, a Stařeč musela dohrávat o deseti. To už bylo skóre 1:1, jelikož se trefili polenský Procházka a za soupeře Rambousek. Polná využila přesilovku už po šesti minutách druhé půlky, skórovat dokázal Smutný, který v 69. minutě dodal svým barvám klid – 3:1. Stařeč ještě zabojovala, jenže po snížení Zejdy se nedokázala okamžitě zkoncentrovat, a za to ji potrestal čtvrtou pojistkou Beránek.

Góly: 13. Procházka, 51. a 69. Smutný, 85. Beránek – 25. Rambousek, 84. Zejda. Rozhodčí: Havlín. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (40. Kaňka). Diváci: 80. Poločas 1:1. Slavoj Polná B: Rychtecký – Gondek, Jaroš, Kratochvíl, Skryja – Mühlfeit (64. Beránek), Pecina, Körber, Procházka – Smutný (77. Čaloud), Jelínek (86. Šorf).

RANTÍŘOV – RAPOTICE 5:1
Domácí šli brzy do vedení. Karel Holub přebral balon na půlce, obrana hostů se rozestoupila, a on nikým neatakovám utekl a skóroval. Po půlhodině hry bylo ale vyrovnáno. Faul na hranici rantířovské šestnáctky potrestal z nařízené penalty kapitán Milan Laš. Poté měli domácí dvě slibné šance, ale ty gólem neskončily. Až v závěru poločasu prošel do Vápna Karel Holub, gólman hostů jeho pokus sice zneškodnil, ale pak následoval faul, a znovu pokutový kop. I rantířovský kapitán Živný si věděl rady – 2:1.

Ve druhé půlce už skórovali jen domácí. V 52. minutě Horáček zahrál přímý kop na Jakuba Holuba, a ten přeloboval gólmana Laše. V 78. minutě si pomohli domácí další standardkou. Tentokrát po centru Živného udeřil Karel Holub. Debakl pro hosty pečetil po dlouhém Krupicově výkopu Karásek, který se probojoval do vápna a nezaváhal.

Góly: 12. a 79. K. Holub, 44. Živný (PK), 52. J. Holub, 85. Karásek – 32. Milan Laš (PK). Rozhodčí: Stratený. ŽK: 1:3. Diváci: 102. Poločas 2:1. Rantířov: Krupica – Kunče, Lupač, Živný, J. Holub (86. Cabúk) – Karásek, Vaněk, K. Holub (88. Klíma), Kozák (82. Lát) – Horáček, Pavlíček.

V. BERANOV – MĚŘÍN 2:4
Domácí totálně zaspali úvod včerejšího mače, v němž hosté zadělali na své vítězství. Nejdříve jim zasadil direkt Beran, poté si dal vlastní branku Štumar, a měřínský snový začátek podtrhl v 16. minutě Beran. Velkému Beranovu vrátil trochu naděje v 37. minutě Ganzwohl, ale o dalších sedm minut později klesly šance na zvrat opět k bodu mrazu. Křenek neudržel nervy na uzdě a po úderu do jednoho ze soupeřů musel předčasně pod sprchy. Měřín si po změně stran náskok v klidu hlídal, a když v 79. minutě Procházka zvýšil na 4:1, bylo hotovo. Nic na tom pak nezměnila blesková odpověď Petra Kittlera.

Góly: 37. Ganzwohl, 80. P. Kittler – 6. a 16. Beran, 12. vlastní Štumar, 79. Procházka. Rozhodčí: Hána. ŽK: 4:2. ČK: 1:0 (44. Křenek). Diváci: 100. Poločas 1:3. Velký Beranov: Markovič – Štumar, P. Kittler, Hecht, Smejkal – Hladílek (46. Pýcha), Eliáš (80. Neshyba), Pokorný (46. Zadražil) – Ganzwohl, Křenek.

LUKA N. J. – V. BÍTEŠ B 3:0
Vstup do zápasu měli domácí velmi dobrý. Flesar utekl po straně a nedal Janouškovi šanci – 1:0. Jenže to domácí ukolébalo a iniciativu převzali hosté. Těm ovšem chyběl kus pověstného štěstí. Kanswohl mohl hned několikrát děkovat své brankové konstrukci. Po změně stran to Bíteš mrzelo o to víc, protože chybu defenzivy potrestal Toman, a bylo to o dvě branky. Tím se loucký tým uklidnil, takže nebylo divu, že přišla ještě třetí pojistka. Ta byla i díky bezchybné přihrávce Čady na zakončujícího Hanáčka parádní.

Góly: 6. Flesar, 60. Toman, 77. Hanáček. Rozhodčí: Bouda. ŽK: 2:4. Diváci: 100. Poločas 1:0. Luka n. J.: Kanswohl – Kubeš, Bratršovský, Čaloud, Zámostný – Vomela (75. Čada), Hanáček, Tuma, Flesar – Kucarov (67. Číhal), Toman.