HARTVÍKOVICE - JAROMĚŘICE 4:2

Góly: 53. a 63. Koláček, 68. a 80. Neumann - 20. a 47. Paul. Rozhodčí: Vidlák. ŽK: 2:1. Diváci: 120. Poločas: 0:1. Hartvíkovice: Chalupa - Duša (61. Vodička), Záviška, Koláček, Zedníček - Neumann, Kubala, Raušer, Hošek - Dvořák (46. Hadraba), Moczár (86. Mozol). Jaroměřice: Pisk - Němec (86. D. Karásek), Musil, Brabenec, Pokorný - M. Karásek - Dusík (81. Kašpar), Paul, Kalay, Vybíral - Míča (73. Hutař). Nejlepší hráči: Chalupa, Raušer - Paul.

JEMNICKO - PELHŘIMOV 1:5

Góly: 60. Kříž - 19. a 33. Čihák, 5. Niederle, 27. Kříž (PK), 75. M. Moravec. Rozhodčí: Petřivý. ŽK: 2:0. Diváci: 300. Poločas: 0:4. Jemnicko: Růžička - J. Kincl, Křivánek, F. Kříž, Štancl - Anděl (56. J. Kříž), Koutný, Morkus, Čech (69. Tobolka) - Krejča, Cech. Pelhřimov: J. Moravec - Smrčka, Kořínek, Kocián, Čihák (65. M. Moravec), Niederle (82. Máca), Krčil (76. Fišer), Liška, Regásek, Krtek. Nejlepší hráči: Růžička - Liška, Krtek.

BYSTŘICE - H. BROD 3:1

Góly: 44. Hladík, 69. Z. Sklenář (PK), 90. Zbytovský - 46. Provazník. Rozhodčí: Martenek. ŽK: 1:5. ČK: 1:0 (56. Veselý). Diváci: 200. Poločas: 1:0. Bystřice: Trávníček - König, Veselý, Vícha, Mitáš - R. Sklenář (64. Holý), Matuška, Z. Sklenář, Zbytovský - Hladík (90. Kozáček), Horák. H. Brod: Adamec - Halamka, Novotný, Háněl, Mišta - Bláha, Nepovím, Slanař, M. Mareš - Böhm (72. Nechvátal), Provazník. Nejlepší hráči: Zbytovský, Hladík - Adamec.

VRCHOVINA - HERÁLEC HB 3:1

Góly: 2. Kalich, 6. a 90. M. Skalník - 33. Ganobjak (PK). Rozhodčí: Kliner. ŽK: 2:3. Diváci: 400. Poločas: 2:1. Vrchovina: Hlavoněk - O. Poul, Suský, L. Smetana, Škorpík - P. Šustáček (60. Mrkos, 78. Mužátko), Němeček (30. Němeček), M. Skalník, Kalich - O. Šustáček, K. Skalník. Herálec: Březina - Ganobjak, Kuchta, Paclík, Filipský (80. Vašák) - Hrala, J. Pátek, Král (72. Komůrka), Mašek - L. Stojan (89. P. Pátek), J. Stojan. Nejlepší hráči: M. Skalník, Kalich - L. Stojan.

SVĚTLÁ - HUMPOLEC 2:3

Góly: 72. Křikava, 84. Blažek - 4. a 41. Staněk, 36. Černík. Rozhodčí: Šťastný. ŽK: 2:5. Diváci: 260. Poločas: 0:3. Světlá: Janota - P. Dvořák, Pecha, Halama - Klaus (68. T. Teplan), Císař, Tůma, Rezek - Křikava, Blažek, Závorka. Humpolec: Kříž - Kotek, Pecha, Černík, Kopic - Nermut (84. Metál), Pícha, Keller, Paťha (59. Beránek) – Holoubek, Staněk. Nejlepší hráči: Rezek, Blažek - Pícha.

POLNÁ - TŘEBÍČ B 3:1

Polná začala útočně a z penalty se dostala v 19. minutě do vedení. Zbytek iniciativy přenechali domácí hostům, kteří svou převahu ve zbytku poločasu využili ke srovnání. Druhý poločas oživil střídající Krčál, který byl u obou gólů domácích. Nejprve ovšem hosté neproměnili penaltu, domácího brankáře zachránilo břevno. Po nezdaru hostů na vedení se radovali domácí. Nejprve se po standardce trefil hlavou patřičně Hlávka, a na 3:1 zvyšoval pět minut před koncem Pártl. „Bylo vidět, že se nám zesílila lavička, po zranění již střídal Adamec, který rozhodně hru oživil“ komentoval sílu mužstva trenér Cabúk.

Góly: 19. Frolda pen, 70. Hlávka, 85. Pártl - 37. Václavek. Rozhodčí: Rosický. ŽK: 4:2. Díváci: 280. Poločas: 1:1. Polná: Skočdopole - Tomas (56. Šimek), Mezera, Kratochvíl, Pártl - Hlávka, Kovář (37. Adamec), Gondek (49. Krčál), Frolda - Holas, Tlačbaba. Třebíč B: Hradecký - Heres, Václavek, Venhoda, Ošmera - Linhart, Brabenec, Křivánek (79. Kresa), Žák - Kaňka, Durajka (88. Široký).

V. BÍTEŠ – NOVÁ VES 2:0

Góly: 65. Buchta, 68. Lesovský. Rozhodčí: Mykiska. ŽK: 2:1. Diváci: 170. Poločas: 0:0. V. Bíteš: Šula – Vyskočil, Horký (75. Kopáček), Loup (50. Lesovský), Pohl – T. Pelán, Antoš, Němec (87. Jelínek), Buchta – Pokorný, Škorpík. Nová Ves: P. Novotný - Kubík, Havlík, Pohanka, Krejčí – D. Čech, R. Novotný, P. Nečas, Šandera (75. Fuksa) – P. Starý, P. Bureš (60. Miluška). Nejlepší hráči: Šula, Buchta – Havlík.