Rozdíl dvou soutěží mezi oběma protivníky byl patrný. Převahu také domácí přetavili v dvoubrankové vedení za necelou půlhodinu hry. „Hra v prvním poločase nás uspokojila," kvitoval výkon v této fázi zápasu jihlavský asistent trenéra Zdeněk Klucký.

Po přestávce ale začali lépe hosté. Bya ukradl domácím stoperům míč, sólo mu překazil skokem pod nohy gólman Vejmola. Na druhé straně naopak navýšil vedení Kučera. V samém závěru se pak dočkali odměny za bojovný výkon hosté. Přesný centr umístil do jihlavské svatyně Bya. „Na lavičce se kluci bavili o tom, že 1:3 je čestný výsledek. Ale prostě jsme prohráli," naoko se čertil kouč HFK Libor Zelníček. „Ale odevzdali jsme maximum, kluci bojovali, rozdíl v kvalitě byl však patrný."

JIHLAVA - TŘEBÍČ 3:1

Góly: 15. Vaculík, 27. Harba, 60. Kučera 87. Bya. Rozhodčí: Reich - Ságl, Fridrichovský. ŽK: Šural. Diváci: 150. Poločas: 2:0.

Jihlava: Hanuš - Vidlička, Kryštůfek, Tlustý, Koštrna - Lipták, Koloušek - Kukoľ, Kučera, Vaculík - Harba. Střídali: Vejmola, Krejčí, Kliment, Marek, Teplý, Fulnek.

Třebíč: Kruba - Dobrovolný, Chalupa, Komínek, Š. Svoboda - Ošmera, Chlup, Podzemský, Honz - Šťourač, P. Svoboda. Střídali: Bya, Konate, Kostelecký, Amare, Šural, Rybníček, Válek.