Jeho jméno je ale zatím zahaleno rouškou tajemství, přičemž prozrazení se rovná téměř klubové velezradě.
„Nového kouče představíme až na oficiální tiskové konferenci ve čtvrtek dopoledne,“ prohlásil rezolutně jednatel Dukly Jan Zachrla.

Podle informací Deníku by se mělo jednat o trenéra, který pochází ze severu Moravy a v minulosti působil v Jihlavě jako hráč. Obě tyto podmínky splňuje třiačtyřicetiletý bývalý obránce Vítkovic a nedávný trenér prvoligové Olomouce Aleš Tomášek.

„Momentálně nemůžu říct ani ano, ani ne,“ přidal se ke hře na tajemno rodák z Ostravy. „S panem Zachrlou jsem mluvil, ale víc vám nepovím. Další schůzku máme domluvenou na čtvrtek,“ dodal. Ani šéf jihlavského klubu pod tíhou nových indicií nepovolil a dál si trval na svém.

„Ano, skutečně jsem s panem Tomáškem jednal, ale že se stane novým trenérem Dukly, vám opravdu říct neumím. Počkejte si do čtvrtka,“ odmítal konkrétní odpověď.

Nakonec alespoň připustil, že adepti na obsazení uvolněného postu po Petru Vlkovi byli minimálně tři. Kromě Tomáška také českobudějovický Jaroslav Liška a bývalý kouč Ústí nad Labem Pavel Hynek. Dohoda s posledně jmenovaným však ztroskotala na jeho finančních požadavcích.