Michal Oliverius - útočník
SK Horácká Slavia Třebíč

Z pohledu cestování to není až úplně špatné, ale z mého pohledu se míň podívám domů, do severních Čech. Ale nad tím teď nemá cenu nějak kalkulovat, jestli tam budu hrát tolikrát nebo tolikrát. Teď jsem v Třebíči a té chci pomoci k co nejlepšímu výsledku. Hned v úvodu nás čeká souboj s Kometou a Brno je odsud kousek, proto první zápas bude docela prestižní.

Jiří Řípa - útočník
HC Sareza Ostrava

Mně by víc vyhovovalo, kdyby se soutěž hrála vcelku. Bylo by víc zápasů. V první kole jedeme do Jihlavy? Tak to zatím ani nevím. Samozřejmě se moc na zápas s Duklou těším, budu se chtít hned v prvním kole proti nim vytáhnout. Ale zatím nějaké hecíky neplánuju, nejspíš na to dojde až před zápasem. Nečekám, že v zápasech s jihlavskou Duklou budu nějak víc přemotivovaný, ale určitě se budu chtít ukázat v co nejlepším světle.

Ondřej Staněk - obránce
HC Rebel Havlíčkův Brod

Hned v prvním kole hrajeme doma s Mostem, se kterým jsem loni vybojoval postup do první ligy. Určitě to bude hned na úvod pro mě hodně atraktivní, i když nevím, kdo v Mostě zůstal. Ale strašně se na to těším, protože v Mostě to bylo super. Byli tam skvělí diváci a dobrý stadion. V tomto směru bude pro mě první kolo trochu vyhecované. Doufám, že v týmu zůstali někteří kluci z loňska, abychom se mohli trošku hecnout.