Trenéři prvoligové Dukly by si nejraději nechali Řehoře, Zgraggena i Kousala

Jenomže o tři dny později se situace nezměnila. „Vážně vám ještě nemohu nic prozradit. Celou věc řešíme, ale jsou tam některé drobnosti, které definitivnímu odtajnění vybrané dvojice brání,“ dušuje se Zachrla.

Trenéři prvoligového jihlavského týmu už mají jasno, ale také oni dál hrají hru na tajemno.

„Nejprve to musíme říct těm, kterých se to bezprostředně týká. A to můžeme udělat teprve tehdy, až bude všechno dohodnuto,“ vysvětluje hlavní kouč Dukly Aleš Tomášek.

Vyrovnané výkony

V Jihlavě jsou momentálně tři gólmani, kteří v přípravných zápasech oblékali dres A–týmu – Milan Řehoř, Kaspar Zgraggen a Roman Kousal.

„Rozhodování nebylo jednoduché, protože všichni tři dokázali, že chytat umí,“ tvrdí trenér brankářů Petr Jaroš. „Každý je jinak vysoký, každý má jiný styl. Nejraději bychom si nechali všechny tři,“ dodává.

Otázka gólmanů byla v pondělí hodně aktuální také v Třebíči. Vedení Horácké Slavie se totiž podařilo získat z Liberce nadějného dvacetiletého brankáře Michala Nedvídka.

„Přichází k nám na celou sezonu formou hostování, s tím, že do Liberce má vyřízený střídavý start,“ prozrazuje sportovní manažer třebíčského klubu Kamil Pokorný.

Nedvídek by měl v Horácké Slavii zacelit uvolněné místo po Michalu Valentovi, který bude v nadcházející sezoně působit v extraligové Spartě Praha.