VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnické hokejové soutěže

VYSOČINA - Přinášíme vám výsledky hokejových utkání mládežnických soutěží.

11.9.2007
SDÍLEJ:

Foto:

EXTRALIGA JUNIORŮ

Kometa Brno – Kladno 3:4 po prodl.
Znojmo – Karlovy Vary 3:6
TŘEBÍČ – Hradec Králové 4:3
JIHLAVA – Pardubice 3:7
Olomouc – Mladá Boleslav 1:4
Opava – Liberec 4:1
Havířov – Ústí nad Labem 4:2
Třinec – Litvínov 2:1 po prodl.
Ostrava – České Budějovice 4:1
Vítkovice – Plzeň 3:4 po prodl.
Zlín – Slavia 3:1
Vsetín – Sparta 4:6
Kometa Brno – Karlovy Vary 3:5
Znojmo – Kladno 1:6
TŘEBÍČ – Pardubice 5:1
JIHLAVA – Hradec Králové 2:4
Olomouc – Liberec 5:4
Opava – Mladá Boleslav 2:3 po prodl.
Havířov – Litvínov 5:6 po prodl.
Třinec – Ústí nad Labe 5:1
Ostrava – Plzeň 0:4
Vítkovice – České Budějovice 5:1
Zlín – Sparta 4:1
Vsetín – Slavia 7:4

1. Zlín 2 2 0 0 0 7:2 6
2. TŘEBÍČ 2 2 0 0 0 9:4 6
3. K. Vary 2 2 0 0 0 11:6 6
4. Kladno 2 1 1 0 0 10:4 5
5. Třinec 2 1 1 0 0 7:2 5
6. Plzeň 2 1 1 0 0 8:3 5
7. M. Boleslav 2 1 1 0 0 7:3 5
8. Vítkovice 2 1 0 1 0 8:5 4
9. Opava 2 1 0 1 0 6:4 4
10. Havířov 2 1 0 1 0 9:8 4
11. H. Králové 2 1 0 0 1 7:6 3
12. Vsetín 2 1 0 0 1 11:10 3
13. Pardubice 2 1 0 0 1 8:8 3
14. Litvínov 2 1 0 0 1 7:7 3
15. Sparta 2 1 0 0 1 7:8 3
16. Ostrava 2 1 0 0 1 4:5 3
17. Olomouc 2 1 0 0 1 6:8 3
18. Kometa 2 0 0 1 1 6:9 1
19. Liberec 2 0 0 0 2 5:9 0
20. Slavia 2 0 0 0 2 5:10 0
21. JIHLAVA 2 0 0 0 2 5:11 0
22. Ústí n. L. 2 0 0 0 2 3:9 0
23. Č. Budějovice 2 0 0 0 2 2:9 0
24. Znojmo 2 0 0 0 2 4:12 0

EXTRALIGA DOROSTU

Kometa Brno – Kladno 3:4 po prodl.
Znojmo – Karlovy Vary 3:6
TŘEBÍČ – Hradec Králové 4:3
JIHLAVA – Pardubice 3:7
Olomouc – Mladá Boleslav 1:4
Opava – Liberec 4:1
Havířov – Ústí nad Labem 4:2
Třinec – Litvínov 2:1 po prodl.
Ostrava – České Budějovice 4:1
Vítkovice – Plzeň 3:4 po prodl.
Zlín – Slavia 3:1
Vsetín – Sparta 4:6
Kometa Brno – Karlovy Vary 3:5
Znojmo – Kladno 1:6
TŘEBÍČ – Pardubice 5:1
JIHLAVA – Hradec Králové 2:4
Olomouc – Liberec 5:4
Opava – Mladá Boleslav 2:3 po prodl.
Havířov – Litvínov 5:6 po prodl.
Třinec – Ústí nad Labe 5:1
Ostrava – Plzeň 0:4
Vítkovice – České Budějovice 5:1
Zlín – Sparta 4:1
Vsetín – Slavia 7:4

1. K. Vary 4 4 0 0 0 0 18:5 12
2. M. Boleslav 4 3 0 0 1 0 18:7 10
3. Kladno 4 3 0 0 0 1 20:9 9
4. Plzeň 4 3 0 0 0 1 13:9 9
5. Zlín 4 2 1 0 0 1 11:6 8
6. Liberec 4 2 1 0 0 1 17:12 8
7. Ostrava 4 2 1 0 0 1 11:10 8
8. Sparta 4 2 0 0 1 1 9:10 7
9. Č. Budějovice 4 2 0 0 0 2 14:8 6
10. Opava 4 2 0 0 0 2 15:10 6
11. Vítkovice 4 2 0 0 0 2 13:9 6
12. Třinec 4 2 0 0 0 2 16:13 6
13. Šumperk 4 2 0 0 0 2 14:17 6
14. JIHLAVA 4 2 0 0 0 2 16:22 6
15. TŘEBÍČ 4 2 0 0 0 2 10:16 6
16. Slavia 4 1 0 1 1 0 18:9 5
17. Havířov 4 0 2 0 1 1 12:14 5
18. Ústí n. L. 4 1 0 0 2 1 10:14 5
19. Pardubice 4 1 0 0 0 3 14:15 3
20. Kometa 4 0 1 1 0 2 9:14 3
21. Vsetín 4 1 0 0 0 2 5:10 3
22. Litvínov 4 1 0 0 0 3 7:16 3
23. H. Králové 4 0 0 0 0 4 9:24 0
24. Olomouc 4 0 0 0 0 4 6:26 0

SPOLEČNÉ PŘEBORY JIŽNÍ MORAVY A VYSOČINY

9. třídy

JIHLAVA – PELHŘIMOV 5:1
TŘEBÍČ – Kometa Úvoz 4:4
Znojmo – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 8:0
Kometa Group – JIHLAVA 1:4
PELHŘIMOV – Hodonín 2:9
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Kometa Group 2:7
HAVLÍČKŮV BROD – Znojmo 9:1
Kometa Úvoz – ŽĎÁR N. SÁZ. 6:2
Břeclav – TŘEBÍČ 2:12
ŽĎÁR N. SÁZ. – HAVLÍČKŮV BROD odloženo

1. JIHLAVA 2 2 0 0 9:2 4
2. TŘEBÍČ 2 1 1 0 16:6 3
3. Kometa Úvoz 2 1 1 0 10:6 3
4. H. BROD 1 1 0 0 9:1 2
5. Hodonín 1 1 0 0 9:2 2
6. Kometa Group 2 1 0 1 8:6 2
7. Znojmo 2 1 0 1 9:9 2
8. ŽĎÁR N. S. 1 0 0 1 2:6 0
9. Břeclav 1 0 0 1 2:12 0
10. PELHŘIMOV 2 0 0 2 3:14 0
11. V. MEZIŘÍČÍ 2 0 0 2 2:15 0

8. třídy

JIHLAVA – PELHŘIMOV 12:3
TŘEBÍČ – Kometa Úvoz 7:1
Znojmo – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 3:2
Kometa Group – JIHLAVA 8:1
PELHŘIMOV – Hodonín 1:11
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Kometa Group 1:8
HAVLÍČKŮV BROD – Znojmo 8:1
Kometa Úvoz – ŽĎÁR N. SÁZ. 3:1
Břeclav – TŘEBÍČ 2:7
ŽĎÁR N. SÁZ. – HAVLÍČKŮV BROD odloženo

1. Kometa Group 2 2 0 0 16:2 4
2. TŘEBÍČ 2 2 0 0 14:3 4
3. Hodonín 1 1 0 0 11:1 2
4. H. BROD 1 1 0 0 8:1 2
5. JIHLAVA 2 1 0 1 13:11 2
6. Kometa Úvoz 2 1 0 1 4:8 2
7. Znojmo 2 1 0 1 4:10 2
8. ŽĎÁR N. S. 1 0 0 1 1:3 0
9. Břeclav 1 0 0 1 2:7 0
10. V. MEZIŘÍČÍ 2 0 0 2 3:11 0
11. PELHŘIMOV 2 0 0 2 4:23 0

7. třídy

VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Znojmo 5:7
Kometa Úvoz – TŘEBÍČ 4:2
PELHŘIMOV – JIHLAVA 4:2
Kometa Group – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 3:4
TŘEBÍČ – Břeclav 7:1
Znojmo – HAVLÍČKŮV BROD 2:8
Hodonín – PELHŘIMOV 9:6
Hodonín – Technika Brno 5:1
HAVLÍČKŮV BROD – ŽĎÁR N. SÁZ. 4:3
Technika Brno – Břeclav 2:1
JIHLAVA – Kometa Group odloženo

1. Hodonín 2 2 0 0 14:7 4
2. H. BROD 2 2 0 0 12:5 4
3. TŘEBÍČ 2 1 0 1 9:5 2
4. Kometa Úvoz 1 1 0 0 4:2 2
5. PELHŘIMOV 2 1 0 1 10:11 2
6. V. MEZIŘÍČÍ 2 1 0 1 9:10 2
7. Technika 2 1 0 1 3:6 2
8. Znojmo 2 1 0 1 9:13 2
9. Kometa Group 1 0 0 1 3:4 0
ŽĎÁR N. S. 1 0 0 1 3:4 0
11. JIHLAVA 1 0 0 1 2:4 0
12. Břeclav 2 0 0 2 2:9 0

6. třídy

VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Znojmo 3:13
Kometa Úvoz – TŘEBÍČ 8:4
PELHŘIMOV – JIHLAVA 1:7
Kometa Group – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 21:3
TŘEBÍČ – Břeclav 6:1
Znojmo – HAVLÍČKŮV BROD 2:0
Hodonín – PELHŘIMOV 8:0
Hodonín – Technika Brno 6:5
HAVLÍČKŮV BROD – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 1:3
Technika Brno – Břeclav 6:6
JIHLAVA – Kometa Group odloženo

1. Znojmo 2 2 0 0 15:3 4
2. Hodonín 2 2 0 0 14:5 4
3. Kometa Group 1 1 0 0 21:3 2
4. JIHLAVA 1 1 0 0 7:1 2
5. Kometa Úvoz 1 1 0 0 8:4 2
6. ŽĎÁR N. S. 1 1 0 0 3:1 2
7. TŘEBÍČ 2 1 0 1 10:9 2
8. Technika 2 0 1 1 11:12 1
9. Břeclav 1 0 1 1 7:12 1
10. H. BROD 2 0 0 2 1:5 0
11. PELHŘIMOV 2 0 0 2 1:15 0
12. V. MEZIŘÍČÍ 2 0 0 2 6:34 0
11.9.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Chřipka zatím nepřichází, do Vánoc by to mohlo vydržet

Jako nejhezčí alej na Vysočině zvolili lidé Valchovskou cestu u Počátek.

Za nejkrásnější alej v kraji si hlasující zvolili Valchovskou cestu

Snad budou Vánoce klidnější, přeje si trenér juniorů Nekvasil

Jihlava – V úterý od 18.15 se naposledy v tomto roce budou hokejoví junioři Dukly prát o extraligové body. Na svém ledě přivítají v předehrávce 27. kola Zlín. Body potřebují oba týmy jako sůl, tak se dá čekat pořádná řež.

Jihlavský dům dětí a mládeže láká na tradiční vánoční akce

Jihlava – Taneční vystoupení, výtvarné tvořivé díly, ale i turnaj ve stolním tenise či tradiční Kufrování. Od pondělí 18. prosince začíná pro veřejnost vánoční program jihlavského Domu dětí a mládeže (DDM).

Formanova zdravice po 50 letech a heroinoví Makedonci: nejlepší videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 16. až 17. prosince 2017.

Po prohře ve Vítkovicích přišla výhra v Třinci

Ostrava, Třinec – Polovinu ze šesti velmi důležitých bodů přivezli hokejoví junioři Dukly z ledu Vítkovic a Třince. Tam sehráli venkovní dvojzápas, který nezačali nejšťastněji, protožev Ostravě těsně prohráli. Sobotní duel jim ale vyšel velmi dobře, dokázali otočit skóre a bez potíží Třinec porazili.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT