Plány jim však nevyšly, domů se vraceli s další porážkou.

„Věděl jsem, že utkání s Ostravou bude těžké, ale v body ze Šumperka jsem věřil,“ přiznal zklamaný jihlavský kouč Aleš Tomášek.

Jeho svěřenci prohrávali už po úvodní třetině o dva góly a nakonec podlehli domácím Drakům 1:3.

„Myslím, že domácí měli větší vůli po vítězství. My jsme do nich sice dvě třetiny bušili, ale nebyli jsme schopni dát z toho tlaku gól,“ postěžoval si trenér.

ŠUMPERK – JIHLAVA ¨

3:1

Branky a nahrávky: 7. Meluzín, 12. Stejskal (Ohnutek, Kratěna), 56. Antonovič (Bařica) - 59. Čachotský (Bakus, Ščerban). Vyloučení: 2:6. Využití: 1:0. Diváci: 2000. Třetiny: 2:0, 0:0, 1:1. Šumperk: Tihlář - Kloz, Špelda, Sloboda, Kaltenböck, Stráňovský, Hajas, Ondráček, Šindler - Bařica, Meluzín, Antonovič - Kratěna, Ohnutek, Stejskal - Martinka Ladislav, Korotvička, Obdržálek - Pekr, Čížek, Kočan. Jihlava: Řehoř - Ščerban, Strach, Kuchyňa, Staněk, Míka, Duben, Martinka Ondřej, Balčík - Krupka Lukáš, Bakus, Rytnauer - Říha, Hradecký, Čachotský - Nekvasil, Hanzal, Krupka Martin - Ježek, Kubát, Slavík.