Dukla nezvládla ani souboj s nováčkem

JIHLAVA - Jihlavští hokejisté odjeli napravit dojem z úvodního souboje s Ostravou (2:6) na led nováčka prvoligové soutěže do Šumperka.

17.9.2007

Ilustrační foto Foto: DENÍK/Josef Němec

Plány jim však nevyšly, domů se vraceli s další porážkou.

„Věděl jsem, že utkání s Ostravou bude těžké, ale v body ze Šumperka jsem věřil,“ přiznal zklamaný jihlavský kouč Aleš Tomášek.

Jeho svěřenci prohrávali už po úvodní třetině o dva góly a nakonec podlehli domácím Drakům 1:3.

„Myslím, že domácí měli větší vůli po vítězství. My jsme do nich sice dvě třetiny bušili, ale nebyli jsme schopni dát z toho tlaku gól,“ postěžoval si trenér.

ŠUMPERK – JIHLAVA ¨

3:1

Branky a nahrávky: 7. Meluzín, 12. Stejskal (Ohnutek, Kratěna), 56. Antonovič (Bařica) - 59. Čachotský (Bakus, Ščerban). Vyloučení: 2:6. Využití: 1:0. Diváci: 2000. Třetiny: 2:0, 0:0, 1:1. Šumperk: Tihlář - Kloz, Špelda, Sloboda, Kaltenböck, Stráňovský, Hajas, Ondráček, Šindler - Bařica, Meluzín, Antonovič - Kratěna, Ohnutek, Stejskal - Martinka Ladislav, Korotvička, Obdržálek - Pekr, Čížek, Kočan. Jihlava: Řehoř - Ščerban, Strach, Kuchyňa, Staněk, Míka, Duben, Martinka Ondřej, Balčík - Krupka Lukáš, Bakus, Rytnauer - Říha, Hradecký, Čachotský - Nekvasil, Hanzal, Krupka Martin - Ježek, Kubát, Slavík.

17.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

Chřipka zatím nepřichází, do Vánoc by to mohlo vydržet

Jako nejhezčí alej na Vysočině zvolili lidé Valchovskou cestu u Počátek.

Za nejkrásnější alej v kraji si hlasující zvolili Valchovskou cestu

Snad budou Vánoce klidnější, přeje si trenér juniorů Nekvasil

Jihlava – V úterý od 18.15 se naposledy v tomto roce budou hokejoví junioři Dukly prát o extraligové body. Na svém ledě přivítají v předehrávce 27. kola Zlín. Body potřebují oba týmy jako sůl, tak se dá čekat pořádná řež.

Jihlavský dům dětí a mládeže láká na tradiční vánoční akce

Jihlava – Taneční vystoupení, výtvarné tvořivé díly, ale i turnaj ve stolním tenise či tradiční Kufrování. Od pondělí 18. prosince začíná pro veřejnost vánoční program jihlavského Domu dětí a mládeže (DDM).

Formanova zdravice po 50 letech a heroinoví Makedonci: nejlepší videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 16. až 17. prosince 2017.

Po prohře ve Vítkovicích přišla výhra v Třinci

Ostrava, Třinec – Polovinu ze šesti velmi důležitých bodů přivezli hokejoví junioři Dukly z ledu Vítkovic a Třince. Tam sehráli venkovní dvojzápas, který nezačali nejšťastněji, protožev Ostravě těsně prohráli. Sobotní duel jim ale vyšel velmi dobře, dokázali otočit skóre a bez potíží Třinec porazili.