Pelhřimovští hokejisté začali jako uragán a ve 12. minutě už vedli 3:0. Domácí sice v prostřední části vykřesali jiskru naděje, ale o tu pak v přestřelce v poslední třetině přišli.

MILEVSKO - PELHŘIMOV

3:6

Branky: 49. a 59. Krejčí, 21. Ulman - 2. Digrin, 6. Plachý, 12. Tecl, 46. Hadrava, 54. Anderle, 59. Němec. Rozhodčí: Dvořák - Jílek, Šperl. Vyloučení: 8:10, navíc Štych (Milevsko) 5 min. a do konce, Tecl (Pelhřimov) 10 min. Využití: 1:2. Třetiny: 0:3, 1:0, 2:3. Pelhřimov: Míča - Meloun, Kašpar, Beránek, Plch, Smetana, Prostředník - Hrbatý, Plachý, Tecl - Šejnoha, Anderle, Němec - Florián, Hadrava, Digrin - Špatenka.

VELKÉ MEZIŘÍČÍ - TÁBOR

6:3

Branky: 8. a 13. Bukáček, 17. Kaláb, 28. Válek, 36. Zábojník, 58. Kunsmüller - 30. a 31. Ševčík, 40. Mrkvička. Třetiny: 3:0, 2:3, 1:0. Velké Meziříčí: Novák - Smejkal, Kaláb, Válek, Raus, M. Kochánek, Pálka - Sobotka, Bukáček, Kunstmüller - Janda, Konečný, Zábojník - Krča, Sklenář, Topol.