Jihlava vydřela první body

JIHLAVA - Čekání prvoligových hokejistů Jihlavy na první body v nové sezoně skončilo. Dukla zdolala na vlastním ledě konkurenční Horáckou Slavii Třebíč 3:1, která se naopak až do pondělka pyšnila stoprocentní bilancí.

17.9.2007

Tentokrát se ještě jihlavský útočník Josef Slavík před brankou Michala Nedvídka neprosadil, ale ve 25. minutě otevřel skóre, a nasměroval tak Duklu k výhře.Foto: DENÍK/Libor Plíhal

První třetina se nesla ve znamení promarněných jihlavských přesilovek. Přestože Dukla hrála v početní převaze pěti proti třem v součtu více než tři minuty, nevytěžila z této výhody zhola nic.

Úvodní zápis do střeleckých statistik zajistil až na začátku druhé třetiny útočník Dukly Slavík, který zužitkoval ideální přihrávku Hradeckého.

Další povedená kombinace přinesla Jihlavě dvougólový náskok. Bakus našel v přesilovce u tyče volného Rytnauera a nejlepší kanonýr přípravných zápasů se nemýlil.

Početní převaha však přinesla radost i Třebíči, když Zgraggenovi nedal ve 48. minutě šanci Roháčik. Dukla už si ale tři body vzít nenechala, její vítězství pečetil při power play soupeře Bakus.

JIHLAVA – TŘEBÍČ

3:1

Branky a nahrávky: 25. Slavík (Hradecký), 30. Rytnauer (Bakus, Čachotský), 60. Bakus (Čachotský) – 48. Roháčik (Kukla). Rozhodčí: Šír – Kašík, Trunečka. Vyloučení: 13:11, navíc Dolníček (Třebíč) 10 minut. Využití: 1:1. Diváci: 1577. Třetiny: 0:0, 2:0, 1:1. Jihlava: Zgraggen – Ščerban, Staněk, Kuchyňa, Balčík, Míka, Duben, Štrach, Martinka – Čachotský, Bakus, Rytnauer – Říha, Hradecký, Slavík – Ježek, Hanzal, M. Krupka – L. Krupka, Kubát, Nekvasil. Třebíč: Nedvídek – Hrbáček, Cunik, Roháčik, L. Sláma, B. Sláma, Bulička – Přibyl, Dolníček, Dibelka – Čech, Oliverius, Kukla – Matušík, Zahradník, Kubica – V. Burian, Krätzer, J. Burian.

HAVL. BROD - MLADÁ BOLESLAV

5:4 sn

Branky a nahrávky: 8. Holec (Vyhlídal, Hodek), 33. Borovanský (Třetina), 44. Kubeš (Holec), 60. Hodek (Vyhlídal, Šulc), rozh. nájezd Hodek - 3. Handlovský (Wagenhoffer), 17. Ivan, 40. Handlovský (Rod), 48. Nouza (Jindra, Gombár). Rozhodčí: Hribík - Kis, Padevěd. Vyloučení: 9:11, využití: 2:2. Diváci: 1500. Třetiny: 1:2, 1:1, 2:1 - 0:0. H. Brod: Neruda - Borůvka, Jebavý, Jelínek, Pavlík, Staněk, Šulc, Vyhlídal - Holec, Kreuzer, Kubeš - Čermák, Dušátko, Borovanský - Malát, Němec, Hodek - Sklenář, Ondráček, Třetina - Varga. Ml. Boleslav: Šindelář - Bauer, Drábek, Jindra, Lukáč, Macháček, Mazanec, Všetečka, Wagenhoffer - Rumpel, Sýkora, Eiselt - Mertl, Ivan, Handlovský - Nouza, Gombár, Gajovský - Rod, Vlk, Jaroš.

17.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

Chřipka zatím nepřichází, do Vánoc by to mohlo vydržet

Jako nejhezčí alej na Vysočině zvolili lidé Valchovskou cestu u Počátek.

Za nejkrásnější alej v kraji si hlasující zvolili Valchovskou cestu

Snad budou Vánoce klidnější, přeje si trenér juniorů Nekvasil

Jihlava – V úterý od 18.15 se naposledy v tomto roce budou hokejoví junioři Dukly prát o extraligové body. Na svém ledě přivítají v předehrávce 27. kola Zlín. Body potřebují oba týmy jako sůl, tak se dá čekat pořádná řež.

Jihlavský dům dětí a mládeže láká na tradiční vánoční akce

Jihlava – Taneční vystoupení, výtvarné tvořivé díly, ale i turnaj ve stolním tenise či tradiční Kufrování. Od pondělí 18. prosince začíná pro veřejnost vánoční program jihlavského Domu dětí a mládeže (DDM).

Formanova zdravice po 50 letech a heroinoví Makedonci: nejlepší videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 16. až 17. prosince 2017.

Po prohře ve Vítkovicích přišla výhra v Třinci

Ostrava, Třinec – Polovinu ze šesti velmi důležitých bodů přivezli hokejoví junioři Dukly z ledu Vítkovic a Třince. Tam sehráli venkovní dvojzápas, který nezačali nejšťastněji, protožev Ostravě těsně prohráli. Sobotní duel jim ale vyšel velmi dobře, dokázali otočit skóre a bez potíží Třinec porazili.