„Kluci odevzdali maximum,“ radoval se trenér Petr Novák.

Rebely v Hradci nezlomil ani rychlý vyrovnávací gól, ani vedení domácích po dvou třetinách. Vítězný gól vstřelil třicet vteřin před koncem Daniel Hodek.
„Myslím si, že rozhodlo to, že jsme vstřelili dva góly při hře pět proti pěti,“ prohlásil Novák.

HR. KRÁLOVÉ - HAVL. BROD

2:3

Branky a nahrávky: 6. Starý (Kadlec, Kolář), 37. Starý (Kolář, Roubík) - 6. Holec (Malát, Kubeš), 50. Dušátko (Hodek), 60. Hodek (Borovanský). Rozhodčí: Šír - Jureček, Pala. Vyloučení: 9:9, navíc Domin a Koudelka (oba Hr. Králové) 10 minut. Využití: 1:1. Diváci: 1896. Třetiny: 1:1, 1:0, 0:2. Hradec Králové: Hylák - Toužimský, Kolář, Karlíček, Hendrich, Pazdera, Klement, Mrázek, Lesák - Starý, Roubík, Kadlec - Haluza, Koudelka, Vondráček - Sakrajda, Domin, Suchý - Klejna, Rákos, Zohorna. Havlíčkův Brod: Neruda - Borůvka, Jebavý, Pavlík, Procházka, Staněk, Šulc, Vyhlídal - Borovanský, Čermák, Dušátko - Endál, Hodek, Holec - Kreuzer, Kubeš, Malát - Ondráček, Sklenář, Třetina - Varga.