EXTRALIGA JUNIORŮ
Kladno – Zlín 4:3 po prodl.
Karlovy Vary – Vsetín 13:0
Hradec Králové – Kometa Brno 2:1 po prodl.
Pardubice – Znojmo 3:2 po prodl.
Mladá Boleslav – TŘEBÍČ 2:3 po prodl.
Liberec – JIHLAVA 5:3
Ústí nad Labem – Olomouc 1:3
Litvínov – Opava 9:3
České Budějovice – Havířov 3:2
Slavia – Ostrava 7:2
Karlovy Vary – Zlín 5:2
Kladno – Vsetín 2:3 po prodl.
Pardubice – Kometa 3:2
Hradec Králové – Znojmo 8:3
Liberec – TŘEBÍČ 3:6
Mladá Boleslav – JIHLAVA 7:0
Litvínov – Olomouc 1:2
Ústí nad Labem – Opava 1:5
Slavia – Vítkovice 4:2
Plzeň – Třinec 3:2 po prodl.
Plzeň – Havířov 2:3
České Budějovice – Třinec 5:0
1. | Karlovy Vary | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 29:8 | 12 |
2. | TŘEBÍČ | 4 | 3 | 1 | 0 | 0 | 18:9 | 11 |
3. | Ml. Boleslav | 4 | 2 | 1 | 1 | 0 | 16:6 | 9 |
4. | Olomouc | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 11:10 | 9 |
5. | Hradec Králové | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 17:10 | 8 |
6. | Kladno | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 16:10 | 8 |
7. | Plzeň | 4 | 1 | 2 | 1 | 0 | 13:8 | 8 |
8. | Pardubice | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 14:12 | 8 |
9. | Zlín | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 12:11 | 7 |
10. | Opava | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 14:14 | 7 |
11. | Litvínov | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 17:12 | 6 |
12. | Slavia | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 16:14 | 6 |
13. | Havířov | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 14:13 | 6 |
14. | Č. Budějovice | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 10:11 | 6 |
15. | Třinec | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 9:10 | 6 |
16. | Vsetín | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 | 14:25 | 5 |
17. | Vítkovice | 3 | 1 | 0 | 1 | 1 | 10:9 | 4 |
18. | Sparta | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7:8 | 3 |
19. | Liberec | 4 | 1 | 0 | 0 | 3 | 13:18 | 3 |
20. | Ostrava | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 6:12 | 3 |
21. | Kometa Brno | 4 | 0 | 0 | 2 | 2 | 9:14 | 2 |
22. | Znojmo | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 9:23 | 1 |
23. | Ústí n. L. | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5:17 | 0 |
24. | JIHLAVA | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 8:23 | 0 |
EXTRALIGA DOROSTU
Zlín – Kladno 4:3
Vsetín – Karlovy Vary 2:3 po prodl.
Kometa Brno – Hradec Králové 2:1
TŘEBÍČ – Mladá Boleslav 1:4
JIHLAVA – Liberec 1:6
Šumperk – Ústí nad Labem 7:1
Opava – Litvínov 10:5
Havířov – České Budějovice 2:5
Ostrava – Slavia 1:9
Zlín – Karlovy Vary 2:3 po prodl.
Vsetín – Kladno 1:8
Kometa – Pardubice 6:4
TŘEBÍČ – Liberec 0:9
JIHLAVA – Mladá Boleslav 2:4
Šumperk – Litvínov 2:3 po prodl.
Opava – Ústí nad Labem 6:2
Havířov – Plzeň 1:5
Třinec – České Budějovice 1:4
Ostrava – Sparta 2:9
1. | Mladá Boleslav | 6 | 5 | 0 | 1 | 0 | 26:10 | 16 |
2. | Karlovy Vary | 6 | 4 | 2 | 0 | 0 | 24:9 | 16 |
3. | Liberec | 6 | 4 | 1 | 0 | 1 | 32:13 | 14 |
4. | Kladno | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 31:14 | 12 |
5. | Opava | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 31:17 | 12 |
6. | Č. Budějovice | 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 23:11 | 12 |
7. | Plzeň | 5 | 4 | 0 | 0 | 1 | 18:10 | 12 |
8. | Zlín | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 17:12 | 12 |
9. | Sparta | 5 | 3 | 0 | 1 | 1 | 18:12 | 10 |
10. | Šumperk | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 23:21 | 10 |
11. | Kometa Brno | 6 | 2 | 1 | 1 | 2 | 17:19 | 9 |
12. | Slavia | 5 | 2 | 0 | 2 | 1 | 28:13 | 8 |
13. | Ostrava | 6 | 2 | 1 | 0 | 3 | 14:28 | 8 |
14. | Vsetín | 6 | 2 | 0 | 1 | 3 | 11:22 | 7 |
15. | Vítkovice | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 13:9 | 6 |
16. | Třinec | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 17:17 | 6 |
17. | JIHLAVA | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 19:32 | 6 |
18. | TŘEBÍČ | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 11:29 | 6 |
19. | Havířov | 6 | 0 | 2 | 1 | 3 | 15:24 | 5 |
20. | Litvínov | 6 | 1 | 1 | 0 | 4 | 15:28 | 5 |
21. | Ústí n. L. | 6 | 1 | 0 | 2 | 3 | 13:27 | 5 |
22. | Pardubice | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 18:21 | 3 |
23. | Hradec Králové | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 10:26 | 0 |
24. | Olomouc | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6:26 | 0 |
SPOLEČNÉ PŘEBORY JIŽNÍ MORAVY A VYSOČINY
9. třídy
Znojmo – Kometa Úvoz Brno 3:4
Kometa Group Brno – HAVLÍČKŮV BROD 3:3
Hodonín – JIHLAVA 4:0
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Hodonín 2:11
HAVLÍČKŮV BROD – PELHŘIMOV 4:2
Kometa Úvoz – Kometa Group 3:3
Břeclav – Znojmo 7:2
TŘEBÍČ – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 6:3
PELHŘIMOV – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 12:1
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Břeclav odloženo
1. | Hodonín | 3 | 3 | 0 | 0 | 24:4 | 6 |
2. | Kometa Úvoz | 4 | 2 | 2 | 0 | 17:12 | 6 |
3. | TŘEBÍČ | 3 | 2 | 1 | 0 | 22:9 | 5 |
4. | HAVL. BROD | 3 | 2 | 1 | 0 | 16:6 | 5 |
5. | JIHLAVA | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 4 |
6. | Kometa Group | 4 | 1 | 2 | 1 | 14:12 | 4 |
7. | PELHŘIMOV | 4 | 1 | 0 | 3 | 17:19 | 2 |
8. | Břeclav | 2 | 1 | 0 | 1 | 9:14 | 2 |
9. | Znojmo | 4 | 1 | 0 | 3 | 14:20 | 2 |
10. | ŽĎÁR N. SÁZ. | 2 | 0 | 0 | 2 | 5:12 | 0 |
11. | VEL. MEZIŘÍČÍ | 4 | 0 | 0 | 4 | 5:38 | 0 |
8. třídy
Znojmo – Kometa Úvoz 6:2
Kometa Group – HAVLÍČKŮV BROD 8:1
Hodonín – JIHLAVA 9:0
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Hodonín 1:10
HAVLÍČKŮV BROD – PELHŘIMOV 7:1
Kometa Úvoz – Kometa Group 2:7
Břeclav – Znojmo 4:7
TŘEBÍČ - ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 5:1
PELHŘIMOV – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 0:6
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Břeclav odloženo
1. | Kometa Group | 4 | 4 | 0 | 0 | 31:5 | 8 |
2. | Hodonín | 3 | 3 | 0 | 0 | 30:2 | 6 |
3. | TŘEBÍČ | 3 | 3 | 0 | 0 | 19:4 | 6 |
4. | Znojmo | 4 | 3 | 0 | 1 | 17:16 | 6 |
5. | HAVL. BROD | 3 | 2 | 0 | 1 | 16:10 | 4 |
6. | JIHLAVA | 3 | 1 | 0 | 2 | 13:20 | 2 |
7. | VEL. MEZIŘÍČÍ | 4 | 1 | 0 | 3 | 10:21 | 2 |
8. | Kometa Úvoz | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:21 | 2 |
9. | ŽĎÁR N. SÁZ. | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:8 | 0 |
10. | Břeclav | 2 | 0 | 0 | 2 | 6:14 | 0 |
11. | PELHŘIMOV | 4 | 0 | 0 | 4 | 5:36 | 0 |
7. třídy
Technika Brno – TŘEBÍČ 3:6
Břeclav – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 2:11
Kometa Úvoz – Znojmo 7:2
HAVLÍČKŮV BROD – Kometa Group 2:4
JIHLAVA – Hodonín 7:2
JIHLAVA – Technika 19:2
Hodonín – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 12:4
PELHŘIMOV – HAVLÍČKŮV BROD 5:7
Kometa Group – Kometa Úvoz 6:1
Znojmo – Břeclav 6:0
TŘEBÍČ – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 6:2
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – PELHŘIMOV 7:7
Dohrávka: JIHLAVA – Kometa Group 4:2
1. | JIHLAVA | 4 | 3 | 0 | 1 | 32:10 | 6 |
2. | TŘEBÍČ | 4 | 3 | 0 | 1 | 21:10 | 6 |
3. | Hodonín | 4 | 3 | 0 | 1 | 28:18 | 6 |
4. | HAVL. BROD | 4 | 3 | 0 | 1 | 21:14 | 6 |
5. | Kometa Group | 4 | 2 | 0 | 2 | 15:11 | 4 |
6. | Kometa Úvoz | 3 | 2 | 0 | 1 | 12:10 | 4 |
7. | Znojmo | 4 | 2 | 0 | 2 | 17:20 | 4 |
8. | PELHŘIMOV | 4 | 1 | 1 | 2 | 22:25 | 3 |
9. | VEL. MEZIŘÍČÍ | 4 | 1 | 1 | 2 | 20:29 | 3 |
10. | ŽĎÁR N. SÁZ. | 3 | 1 | 0 | 2 | 16:12 | 2 |
11. | Technika | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:31 | 2 |
12. | Břeclav | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:26 | 0 |
6. třídy
Technika – TŘEBÍČ 7:12
Břeclav – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 2:8
Kometa Úvoz – Znojmo 10:2
HAVLÍČKŮV BROD – Kometa Group 1:13
JIHLAVA – Hodonín 4:1
JIHLAVA – Technika 5:2
Hodonín – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 6:0
PELHŘIMOV – HAVLÍČKŮV BROD 5:7
Kometa Group – Kometa Úvoz 7:3
Znojmo – Břeclav 8:2
TŘEBÍČ – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 8:5
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – PELHŘIMOV 1:7
Dohrávka: JIHLAVA – Kometa Group 4:13
1. | Kometa Group | 4 | 4 | 0 | 0 | 54:11 | 8 |
2. | Hodonín | 4 | 3 | 0 | 1 | 21:9 | 6 |
3. | Znojmo | 4 | 3 | 0 | 1 | 25:15 | 6 |
4. | TŘEBÍČ | 4 | 3 | 0 | 1 | 30:21 | 6 |
5. | JIHLAVA | 4 | 3 | 0 | 1 | 20:17 | 6 |
6. | Kometa Úvoz | 3 | 2 | 0 | 1 | 21:13 | 4 |
7. | ŽĎÁR N. SÁZ. | 3 | 2 | 0 | 1 | 16:11 | 4 |
8. | PELHŘIMOV | 4 | 1 | 0 | 3 | 13:23 | 2 |
9. | HAVL. BROD | 4 | 1 | 0 | 3 | 9:23 | 2 |
10. | Břeclav | 4 | 0 | 1 | 3 | 11:28 | 1 |
11. | Technika | 4 | 1 | 0 | 3 | 20:29 | 1 |
12. | VEL. MEZIŘÍČÍ | 4 | 0 | 0 | 4 | 8:47 | 0 |