Rebelové na Hradec nestačili

HAVLÍČKŮV BROD - Podruhé v sezoně už havlíčkobrodští hokejisté na Hradec Králové nevyzráli. Na stadionu v Kotlině prohráli Rebelové s Východočechy těsně 1:2.

8.10.2007 1

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/archiv

Podle trenéra Petra Nováka neuspěli jeho svěřenci v sobotním utkání především kvůli tomu, že nedokokázali potrestat minutovou početní výhodu pěti proti třem.

„Hráli jsme příliš ustrašeně a první dvě třetiny pokračovali ve hře z poslední části z Mostu,“ všiml si havlíčkobrodský kouč.

Do třetího dějství nastoupili Rebelové s dvoubrankovým mankem a na víc než na snížení v ní nedosáhli.

„Inkasovali jsme po naší hrubé chybě v obranném pásmu, a tím jsme dali domácím šanci na zvrat. Hodně jsme si tím zkomplikovali život,“ kroutil hlavou hradecký trenér Pavel Pazourek.

Nakonec ale hosté náskok udrželi, a oplatili tak Havlíčkovu Brodu porážku z druhého kola.

„Snažili jsme se proházením sestavy s výsledkem něco udělat,“ reagoval Novák. „Bohužel dvě třetiny jsme nehráli to, co jsme chtěli, a ve třetí části už jsme to nedohnali. O to víc nás mrzí ztracené body v Mostě,“ povzdechl si kouč.

HAVL. BROD – HR. KRÁLOVÉ

1:2

Branky a nahrávky: 45. Dušátko (Kreuzer, Šulc) – 8. Vondráček (Táborský), 31. Haluza (Domin). Rozhodčí: Souček – Lhotský, Svoboda. Vyloučení: 7:7. Využití: 1:1. Diváci: 1400. Třetiny: 0:1, 0:1, 1:0. Havlíčkův Brod: Neruda – Vyhlídal, Jelínek, Kadlec, Šulc, Borůvka, Staněk – Kubeš, Malát, Holec – Hodek, Varga, Čermák – Endál, Dušátko, Kreuzer – Borovanský, Třetina, Sklenář (21. Ondráček). Hradec Králové: Koutský – Lesák, Kolář, Táborský, Hendrich, Pazdera, Karlíček, Klement – Haluza, Domin, Kadlec – Sakrajda, Koudelka, Vondráček – Starý, Roubík, Volráb – Klejna, Rákos, Šeda.

8.10.2007 VSTUP DO DISKUSE 1

Takto vypadá volební místnost ve Vanůvku.
2

V malé obci na Jihlavsku k volbám přišli téměř všichni

Krajský úřad dohlížel na klidné volby

Ostudný výkon. Jihlavští fotbalisté s klokany zcela propadli

Jihlava - To se tedy moc nepovedlo. Fotbalová Vysočina se utápí v žalu. Místo útoku na premiérovou prvoligovou výhru nad Bohemians 1905 domácí hráči zaspali začátek, po dvaceti minutách hry prohrávali o tři branky, a nakonec zaslouženě odešli poraženi 2:4 (0:3).

Manželé z Třeště využili ve Žďáře voličské průkazy

Žďár nad Sázavou – Hned úderem 14. hodiny v pátek 21. října začali lidé ve Žďáře hlasovat pro své favority do sněmovních voleb. Někteří i chvilku čekali - o pár minut dříve přišli třeba první voliči, jejichž volební místností je ve žďárském gymnáziu. Po 14. hodině se hned začali trousit další.

V hasičské zbrojnici si volby krátí četbou

Jihlava – Základní a mateřské školy nebo také jihlavská Psychiatrická nemocnice či Dopravní podnik. Toto jsou jen některá volební místa v krajském městě. V jihlavské okrajové části Heroltice lidé volí v malé Hasičské zbrojnici uprostřed vesnice.

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.