První třetina se odehrála plně v režii domácích. Už po 21 vteřinách se prosadil Lubor Dibelka. Stejný hráč poslal Horáckou Slavii na začátku 16. minuty v přesilové hře do dvougólového vedení. A do přestávky přidal třetí zářez do jihlavské branky Petr Zahradník. Dukla měla jen ojedinělé šance, z nichž ovšem žádnou nedokázala proměnit.

Po přestávce ale nastal obrat. Na třebíčský led jako by vlétlo úplně jiné mužstvo. Po třech a půl minutách hry začala spanilá jízda útočníka Ladislava Rytnauera. V rozmezí necelých jedenácti minut si jihlavský ostrostřelec připsal na konto čistý hattrick a v Třebíči se začínalo znovu.

V úvodu poslední části hrála Dukla celkem třikrát v oslabení, pokaždé se ale ubránila a na kostce nad ledem tak dál svítil nerozhodný stav 3:3.

To co se nepovedlo domácím ve třech přesilovkách, to zvládla Jihlava v jediné. Tři a půl minuty před koncem překvapil v početní výhodě nepříliš tvrdou střelou gólmana Nedvídka Lukáš Krupka a o 35 vteřin později přidal pojistku v podobě pátého gólu obránce Pavel Staněk.

TŘEBÍČ – JIHLAVA

3:5

Branky a nahrávky: 1. Dibelka (Dolníček, Cunik), 16. Dibelka (Dolníček), 19. Zahradník (J. Burian) – 24. Rytnauer (Kubát, Bakus), 26. Rytnauer (Bakus), 35. Rytnauer (Bakus), 57. L. Krupka, 57. Staněk (Nekvasil). Rozhodčí: Kubeš – Kis, Padevět. Vyloučení: 3:8. Využití: 1:2. Diváci: 2230. Třetiny: 3:0, 0:3, 0:2. Třebíč: Nedvídek – Hrbáček, Cunik, Roháčik, L. Sláma, B. Sláma, Kolafa, Bulička – Přibyl, Dolníček, Dibelka – Matušík, Oliverius, Krätzer – Čech, Zahradník, J. Burian – Nahodil, Kundela. Jihlava: Řehoř – Kuchyňa, Staněk, Míka, Ščerban, Duben, Štrach, Martinka – Rytnauer, Bakus, Kubát – L. Krupka, Hanzal, Říha – Nekvasil, Hradecký, Čachotský.

ML. BOLESLAV - HAVL. BROD

5:1

Branky a nahrávky: 12. Nouza (Gombár, Jindra), 18. Eiselt (Ivan), 26. Eiselt (Rumpel), 39. Macháček (Handlovský), 60. Drábek - 2. Hodek (Malát). Ml. Boleslav: Šindelář - Bauer, Drábek, Jindra, Lukáč, Macháček, Mazanec, Všetečka, Wagenhoffer - Rumpel, Ivan, Eiselt - Nouza, Král, Gombár - Handlovský, Rod, Gajovský - Sedlák, Sýkora, Mikulík. Havl. Brod: Furch - Borůvka, Staněk, Šulc, Vyhlídal, Jebavý, Jelínek, Kadlec - Borovanský, Čermák, Dušátko - Endál, Hodek, Holec - Kreuzer, Kubeš, Malát - Ondráček, Sklenář, Třetina.