Po předčasném odchodu z Žiliny kývl na nabídku Rebelů, kde je na hostování z pražské Slavie. Hned v prvním utkání po návratu ale prožíval zklamání z porážky 1:2 od Vrchlabí, a také ze svého výkonu.

„Čekal jsem od sebe rozhodně víc a asi i lidi si mysleli, že zahraju jinak. Musím se zlepšit. Doufám, že příští zápas už bude podstatně povedenější,“ sypal si popel na hlavu třiadvacetiletý forvard.

Ani on tak nedokázal přetrhnout šestizápasovou šňůru Rebelů bez vítězství. „Myslím si, že jako mančaft máme na daleko lepší výsledky,“ tvrdí Jelínek.

Loni byl pražský rodák nejproduktivnějším hráčem Rebelů, ale zároveň také nejtrestanějším hráčem celé první ligy. Góly a nahrávky si od něj vedení klubu slibuje i letos.

„Už jen proto, že se ode mě sbírání bodů očekává, tak to nebude nic jednoduchého. Ale o mě ani tak nejde, hlavně aby se dařilo mužstvu,“ přeje si exžilinský forvard.

V předchozím působišti nebyl třiadvacetiletý hokejista příliš spokojený.

„Musel jsem na operaci s kolenem. Po návratu mi pak nedávali tolik prostoru, a proto jsem se s vedením Žiliny dohodl na rozvázání kontraktu,“ objasnil svůj odchod ze Slovenska.

V Kotlině u Rebelů bude zatím šikovný útočník působit dva měsíce.

„Ale je možné, že tady nakonec zůstanu celou sezonu. Zatím to ještě neumím říct. Teď chci hlavně udělat maximum, abych byl v Brodě platným hráčem,“ uzavřel Jelínek.