„Druhý den ráno si kluci prohlédli video a odpoledne jsme pak měli sezení, na kterém jsme si vyříkali spoustu věcí,“ prozradil asistent hlavního kouče Dukly Petr Jaroš.

Ke slovu se postupně dostali úplně všichni.

„Každý měl možnost říct, co si myslí, a já jsem přesvědčený, že to hodně pročistilo atmosféru. Bylo dobře, že k té diskuzi došlo,“ prohlásil trenér.

„Myslím, že pokud si z toho setkání všichni vezmou alespoň něco, tak jim to musí každopádně pomoct. A já věřím, že to bude znát už v zápase s Mladou Boleslaví,“ dodal.

Středočeši si v dosavadním průběhu prvoligové sezony vedou podle očekávání, patří ke špičce. Po devatenácti odehraných kolech se usadili na čele tabulky skupiny Západ. Naopak Jihlava je na východě až předposlední!

 

Lék na krizi? Ušmrdlaná výhra

„Řekli jsme si, co by měl každý z nás udělat, aby se naše situace konečně zlepšila. Musíme každopádně makat naplno,“ zná recept na úspěch brankář Dukly Milan Řehoř. „Pokud ušmrdláme nějaké vítězství, tak to z nás určitě všechno spadne,“ věří.

U ostudného vystoupení v Hradci třiadvacetiletý brankář chyběl. „Měl jsem teploty, a tak jsme se domluvili s trenérama, že to vyležím,“ svěřil se Řehoř. „Zápas jsem sledoval jenom přes teletext a bylo mi Kaspara líto. Já jsem si něco podobného prožil loni a vím, že to není nic příjemného.“

Kdo se postaví do branky dnes, zatím není jisté, trenéři odmítají jasnou odpověď. „Uvidíme po sobotní přípravě. Ještě dáme Milanovi šanci se ukázat a pak rozhodneme. Třeba dneska se mu celkem dařilo, z nájezdů pustil jenom jeden gól,“ uvedl v pátek po tréninku Jaroš.

Hokejové menu

I. LIGA

sobota 17.00: Olomouc – Hradec Králové, TŘEBÍČ – Beroun, Kometa Brno – HAVL. BROD, Prostějov – Kadaň, Šumperk – Chomutov, Ostrava – Most
sobota 17.30: Havířov – Vrchlabí, JIHLAVA – Mladá Boleslav

II. LIGA – SKUPINA STŘED

sobota 17.00: Benátky nad Jizerou – Jindřichův Hradec, Písek – Kutná Hora, Chrudim – Kolín, Tábor – VELKÉ MEZIŘÍČÍ
neděle 17.00: Nymburk – Benešov, PELHŘIMOV – MILEVSKO