JIHLAVA - ML. BOLESLAV

3:4 p

Dukla celý zápas musela stahovat jednobrankové manko. Na tři góly hostů ještě dokázala odpovědět. O možnost konečně vyhrát ji definitivně připravil ve druhé minutě prodloužení Handlovský, který přesně tečoval Lukáčovu ránu od modré.

„Bod s Bolkou má svoji cenu a za náš výkon jsme si ho zasloužili. Bojovali jsme, všichni jsme na ledě dělali, co jsme si řekli… Doufám, že jsme konečně našli cestu z krize,“ pronesl po utkání jihlavský útočník Martin Krupka.

I když výkon domácích měl do ideálu stále ještě hodně daleko, počet hrubých chyb oproti minulým zápasům klesl. „Sice stále nemůžeme být spokojeni, ale je pozitivní, že jsme se probudili. Věřím, že se budeme postupně zvedat a začneme dělat víc bodů,“ přál si trenér Dukly Petr Jaroš.

Branky a nahrávky: 24. Bakus (Rytnauer, Staněk), 46. Krupka M. (Martinka, Duben), 54. Rytnauer (Bakus, Kubát) - 9. Mazanec (Sedlák, Ivan), 34. Král (Rumpel, Gombár), 53. Rumpel (Gajovský, Handlovský), 62. Handlovský (Lukáč, Gajovský). Rozhodčí: Jílek - Svoboda, Zavřel. Vyloučení: 6:8. Využití: 1:1. Diváci: 1223. Třetiny: 0:1, 1:1, 2:1 - 0:1. Jihlava: Řehoř - Míka, Staněk, Kašpar, Kuchyňa, Duben, Martinka - Rytnauer, Bakus, Kubát - Říha, Hradecký, Nekvasil - Suk, Hanzal, M. Krupka - L. Krupka, Ježek, Holuša. Mladá Boleslav: Šindelář - Jindra, Macháček, Lukáč, Mazanec, Mocek, Bauer, Drábek - Nouza, Král, Gombár - Sedlák, Ivan, Mikulík - Kuchejda, Rod, Eiselt - Rumpel, Gajovský, Handlovský.