Budějovice jsou stále stoprocentní

MORAVSKÉ BUDĚJOVICE/VELKÁ BÍTEŠ - Hokejisté Moravských Budějovic vládnou krajské lize jižní Moravy a Zlína. Naposledy vyhráli na ledě Bulldogs Brno 4:1 a stále se mohou pyšnit stoprocentní bilancí.

13.11.2007

Jeden bod za remízu 4:4 s Nedvědicí si připsala Velká Bíteš. Naprázdno naopak vyšly Čechočovice, které v Třebíči podlehly Uherskému Brodu 0:4.

Krajská liga mužů JMZ, 8. kolo:

Bulldogs Brno – MORAVSKÉ BUDĚJOVICE
1:4
(1:2, 0:2, 0:0)

Branky Moravských Budějovic: Oliva 2, Prkna, S. Dusík.

(0:1, 2:1, 2:2)

Branky: Drábek, Kozlík, Petrčka, Válek – Klepsa 2, Florián, Janeček.

Reakce ODS: Otázka je, kam bude republika směřovat

Oddělení interního pavilonu jihlavské nemocnice lze nyní rozeznat i podle barev.
5

OBRAZEM: Značky pomohou lidem vyznat se v nemocnici

Mezi pěti nejrychleji sečtenými obcemi na Jihlavsku vyhráli Piráti

Jihlavsko – Horní Myslová, Mysletice, Věžnička, Zdeňkov a Zvolenovice. To jsou obce v nichž volební komise nejrychleji sečetla volební lístky, zapsala je do systému a odevzdala je na dopředu určená sběrná místa. Výsledky z těchto obcí zveřejnil Český statistický úřad na svém webu třicet minut po zavření volebních místností.

V malé obci na Jihlavsku k volbám přišli téměř všichni

Vanůvek – Vanůvek je jedna z nejmenších obcí na Jihlavsku. K volbám tam letos nedošli pouze 4 voliči z 28. V této malé vesnici nedaleko Telče žije dohromady 39 obyvatel z toho 11 dětí.

Krajský úřad dohlížel na klidné volby

Vysočina – Pracovníci Krajského úřadu Kraje Vysočina, kteří tradičně na volby na Vysočině dohlíželi, se během hlasování nesetkali s žádným závažným problémem nebo nedostatkem.

Ostudný výkon. Jihlavští fotbalisté s klokany zcela propadli

Jihlava - To se tedy moc nepovedlo. Fotbalová Vysočina se utápí v žalu. Místo útoku na premiérovou prvoligovou výhru nad Bohemians 1905 domácí hráči zaspali začátek, po dvaceti minutách hry prohrávali o tři branky, a nakonec zaslouženě odešli poraženi 2:4 (0:3).