„Hned v úvodu jsme inkasovali, pak přišel druhý gól a my jsme se ze dvou branek domácích už nevzpamatovali,“ krčil rameny trenér Rebelů Petr Novák. „Myslím si ale, že naše hra nebyla tak špatná, aby to skončilo takhle,“ dodal.

HAVÍŘOV – H. BROD

7:0

Branky a nahrávky: 3. Velecký (Vala), 4. Škoda (Mikšan, Zdráhal), 17. Velecký (Lašek, Vala), 27. Mikšan (Daneček), 37. Mikšan (Zdráhal, Prokop), 40. Škoda (Vala), 44. Lašek (velecký, Vala). Rozhodčí: Trombik - Vengřín, Poruba. Vyloučení: 6:6, navíc Šulc (Havlíčkův Brod) 10 minut. Využití: 2:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 1067. Třetiny: 3:0, 3:0, 1:0. Havířov: Valent – Staněk, Klimeš, Novák, Prokop, Huhto, Lašek, Varga - Škoda, Zdráhal, Mikšan - Bokroš, Sochorek, Seman - Daneček, Velecký, Vala. Havlíčkův Brod: Neruda (41. Suchan) – Vyhlídal, Jebavý, Procházka, Šulc, A. Jelínek, Borůvka, Kadlec – Borovanský, Čermák, Hodek – Kubeš, Malát, Holec – Třetina, Dušátko, Němec – Varga, P. Jelínek, Endál.