EXTRALIGA JUNIORŮ

Havířov – Ostrava 4:5 po prodl.
Opava – Třinec 5:6 po prodl.
Olomouc – Vítkovice 4:1
JIHLAVA – Zlín 4:3
TŘEBÍČ – Vsetín 8:2
Znojmo – Kometa Brno 5:3
Mladá Boleslav – Ústí nad Labem 4:3 po prodl.
Pardubice – Liberec 5:3
Hradec Králové – Litvínov 4:3
Karlovy Vary – České Budějovice 7:1
Kladno – Plzeň 6:2
Sparta – Slavia 5:2
Ostrava – Kometa Brno 1:0
Vsetín – Znojmo 3:4
Zlín – TŘEBÍČ 5:0
Vítkovice – JIHLAVA 4:1
Třinec – Olomouc 3:2
Havířov – Opava 6.3
Ústí nad Labem – Slavia 1:2
Plzeň – Sparta 6:2
České Budějovice – Kladno 5:0
Litvínov – Karlovy Vary 5:6 po prodl.
Liberec – Hradec Králové 2:4
Mladá Boleslav – Pardubice 3:4 po prodl.

1. Pardubice 28 16 3 3 6 97:71 57
2. Sparta 28 17 2 1 8 105:65 56
3. Plzeň 28 14 5 4 5 108:75 56
4. Zlín 28 18 0 2 8 104:72 56
5. Karl. Vary 28 15 3 0 10 118:76 51
6. Třinec 28 13 3 5 7 93:83 50
7. Slavia 28 13 5 0 10 91.76 49
8. Vítkovice 28 15 1 2 10 104:90 49
9. TŘEBÍČ 28 14 2 3 9 95:87 49
10. Kladno 28 12 5 2 9 123:98 48
11. Ml. Boleslav 28 11 5 3 9 93:77 46
12. Litvínov 28 13 2 3 10 89:79 46
13. Vsetín 28 12 3 1 12 91:105 43
14. Havířov 28 10 3 5 10 81:81 41
15. Č. Budějovice 28 11 3 2 12 84:94 41
16. Olomouc 28 12 1 2 13 81:79 40
17. Liberec 28 12 0 1 15 91:94 37
18. Hr. Králové 28 11 1 0 16 89:94 35
19. Ústí n. L. 28 9 1 5 13 81:101 34
20. Opava 28 7 2 5 14 78:109 30
21. Kometa Brno 28 7 2 4 15 66:93 29
22. Ostrava 28 7 4 0 17 75:113 29
23. Znojmo 28 6 1 4 17 70:117 24
24. JIHLAVA 28 3 1 1 23 54:132 12

EXTRALIGA DOROSTU

Havířov – Ostrava 4:5 po prodl.
Opava – Třinec 5:6 po prodl.
Olomouc – Vítkovice 4:1
JIHLAVA – Zlín 4:3
TŘEBÍČ – Vsetín 8:2
Znojmo – Kometa Brno 5:3
Mladá Boleslav – Ústí nad Labem 4:3 po prodl.
Pardubice – Liberec 5:3
Hradec Králové – Litvínov 4:3
Karlovy Vary – České Budějovice 7:1
Kladno – Plzeň 6:2
Sparta – Slavia 5:2
Ostrava – Kometa Brno 1:0
Vsetín – Znojmo 3:4
Zlín – TŘEBÍČ 5:0
Vítkovice – JIHLAVA 4:1
Třinec – Olomouc 3:2
Havířov – Opava 6.3
Ústí nad Labem – Slavia 1:2
Plzeň – Sparta 6:2
České Budějovice – Kladno 5:0
Litvínov – Karlovy Vary 5:6 po prodl.
Liberec – Hradec Králové 2:4
Mladá Boleslav – Pardubice 3:4 po prodl.

1 Plzeň 28 18 3 2 5 119:76 62
2. Liberec 28 19 2 0 7 131:70 61
3. Sparta 28 18 1 3 6 114:70 59
4. Zlín 28 16 3 4 5 100:59 58
5. Třinec 28 18 1 1 8 98:61 57
6. Karl. Vary 28 16 3 2 7 96:64 56
7. Kladno 28 16 1 2 9 114:79 52
8. Pardubice 28 17 0 1 10 113:91 52
9. Slavia 28 12 6 3 7 104:76 51
10. Ml. Boleslav 28 15 2 2 9 110:109 51
11. Č. Budějovice 28 15 1 3 9 94:75 50
12. Vsetín 28 14 2 4 8 89:75 50
13. Opava 28 11 3 3 11 95:91 42
14. Vítkovice 28 11 3 2 12 89:84 41
15. JIHLAVA 28 11 2 0 15 90:104 37
16. Kometa Brno 28 8 5 3 12 90:108 37
17. Hr. Králové 28 8 2 1 17 61:98 29
18. TŘEBÍČ 28 9 0 1 18 59:137 28
19. Havířov 28 5 4 4 15 77:103 27
20. Litvínov 28 6 2 3 17 94:107 25
21. Šumperk 28 7 1 2 18 67:100 25
22. Olomouc 28 6 2 2 18 71:132 24
23. Ústí n. L. 28 3 3 4 18 59:112 19
24. Ostrava 28 4 1 1 22 55:108 15

LIGA JUNIORŮ – SKUPINA C

Prostějov – Krnov 8:3
Kometa Brno – Frýdek-Místek 2:4
Přerov – HAVLÍČKŮV BROD 3:2
PELHŘIMOV – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 2:1
Kopřivnice – Orlová 6:3
Nový Jičín – Uherské Hradiště 2:1
Krnov – Nový Jičín 5:4
Uherské Hradiště – Kopřivnice 8:3
Orlová – PELHŘIMOV 4:2
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Šumperk 5:1
Kroměříž – Přerov 4:0
HAVLÍČKŮV BROD – Kometa Brno 5:3
Frýdek-Místek – Prostějov 4:2
Šumperk – Kroměříž odloženo

1. Šumperk 19 17 0 2 117:40 34
2. HAVL. BROD 19 14 2 3 77:46 30
3. Nový Jičín 20 11 2 7 72:43 24
4. Fr.-Místek 20 10 4 6 76:66 24
5. Prostějov 20 8 5 7 68:62 21
6. Přerov 20 10 1 9 71:72 21
7. Orlová 20 8 5 7 71:75 21
8. ŽĎÁR N. SÁZ. 19 7 3 9 65:70 17
9. Uh. Hradiště 20 7 2 11 75:78 16
10. Kroměříž 19 7 2 10 54:75 16
11. Krnov 20 6 4 10 69:103 16
12. Kometa Brno 20 5 2 13 57:87 12
13. PELHŘIMOV 19 4 4 11 46:77 12
14. Kopřivnice 19 4 2 13 54:78 10

LIGA DOROSTU – SKUPINA C

Uherské Hradiště – Znojmo 4:4
Orlová – Nový Jičín 0:6
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Kopřivnice 2:1
Hodonín – PELHŘIMOV 1:2
Kroměříž – Přerov 3:1
HAVLÍČKŮV BROD – Kometa Úvoz Brno 3:1
Frýdek-Místek – Prostějov 5:2
Znojmo – Frýdek-Místek 9:4
Prostějov – HAVLÍČKŮV BROD 3:5
Kometa Úvoz Brno – Kroměříž 4:1
Přerov – Hodonín 3:1
PELHŘIMOV – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 2:2
Kopřivnice – Orlová 6:1
Nový Jičín – Uherské Hradiště 3:3

Předehrávka: Prostějov – Hodonín 4:0.

1. HAVL. BROD 20 19 0 1 129:32 38
2. Orlová 21 12 2 7 78:67 26
3. Fr.-Místek 20 11 1 8 73:63 23
4. Kometa Úvoz 20 10 3 7 66:56 23
5. ŽĎÁR N. SÁZ. 20 10 3 7 60:65 23
6. Kopřivnice 20 11 0 9 69:60 22
7. Prostějov 23 10 2 11 72:65 22
8. Znojmo 20 10 1 9 80:73 21
9. PELHŘIMOV 20 7 6 7 48:58 20
10. Nový Jičín 20 7 2 11 57:53 16
11. Přerov 20 7 2 11 49:76 16
12. Kroměříž 20 5 3 12 45:84 13
13. Uh. Hradiště 19 3 6 10 53:82 12
14. Hodonín 21 4 1 16 45:90 9

SPOLEČNÉ PŘEBORY JIŽNÍ MORAVY a VYSOČINY

 

Junioři

Rosice – Blansko 7:7
Hodonín – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 4:3
Břeclav – Technika Brno 1:10

1. Technika 12 11 0 1 98:26 22
2. Břeclav 12 6 2 4 63:54 14
3. Blansko 12 6 1 5 48:57 13
4. V. MEZIŘÍČÍ 12 4 4 4 48:54 12
5. Rosice 12 3 2 7 51:59 8
6. Hodonín 12 4 0 8 31:67 8
7. Bulldogs 12 2 3 7 37:59 7

Dorost

VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Technika Brno 3:2
Blansko – Břeclav 3:2

1. Břeclav 11 8 1 2 49:28 17
2. Blansko 11 8 0 3 54:33 16
3. V. MEZIŘÍČÍ 12 3 1 8 23:44 7
4. Technika 12 2 2 8 25:46 6

9. třídy

Kometa Group Brno – Hodonín 7:0
Znojmo – JIHLAVA 6:2
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 9:0
TŘEBÍČ – HAVLÍČKŮV BROD 1:1 nedohráno, ukončeno ve II. třetině, výsledek nezapočítán
Břeclav – Kometa Úvozu Brno 0:4

Dohrávka:
TŘEBÍČ – JIHLAVA 3:1

1. TŘEBÍČ 19 15 3 1 131:43 33
2. HAVL. BROD 19 13 3 3 110:57 29
3. Kometa Group 20 13 3 4 91:38 29
4. JIHLAVA 20 12 1 7 85:58 25
5. Hodonín 20 12 0 8 94:70 24
6. Kometa Úvoz 20 10 4 6 73:69 24
7. ŽĎÁR N. SÁZ. 20 9 1 10 75:84 19
8. Znojmo 20 5 1 14 63:99 11
9. PELHŘIMOV 20 4 1 15 67:109 9
10. Břeclav 20 4 1 15 60:146 9
11. V. MEZIŘÍČÍ 20 3 0 17 49:125 6

8. třídy

Kometa Group Brno – Hodonín 3:4
Znojmo – JIHLAVA 1:5
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 10:1
TŘEBÍČ – HAVLÍČKŮV BROD 3:2
Břeclav – Kometa Úvoz Brno 0:5

Dohrávka: TŘEBÍČ – JIHLAVA 2:0

1. Hodonín 20 17 1 2 155:39 35
2. Kometa Group 20 17 0 3 131:32 34
3. HAVL. BROD 20 15 1 4 127:53 31
4. TŘEBÍČ 20 14 2 4 93:42 30
5. Znojmo 20 10 1 9 80:83 21
6. JIHLAVA 20 9 1 10 73:81 19
7. Kometa Úvoz 20 8 0 12 57:75 16
8. Břeclav 20 7 0 13 76:121 14
9. ŽĎÁR N. SÁZ. 20 4 1 15 73:114 9
10. V. MEZIŘÍČÍ 20 4 0 16 27:114 8
11. PELHŘIMOV 20 1 1 18 31:169 3

7. třídy

PELHŘIMOV – Technika Brno 18:2
Hodonín – Kometa Group Brno 2:2
JIHLAVA – Znojmo 6:0
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 3:8
HAVLÍČKŮV BROD – TŘEBÍČ 6:2
Kometa Úvoz Brno – Břeclav 11:2

Dohrávka: Břeclav – JIHLAVA 3:7

1. Kometa Group 22 18 1 3 146:39 37
2. Hodonín 22 16 3 3 136:79 35
3. HAVL. BROD 22 16 1 5 129:63 33
4. JIHLAVA 21 12 3 6 122:64 27
5. Kometa Úvoz 22 12 3 7 102:73 27
6. ŽĎÁR N. SÁZ. 21 10 3 8 131:84 23
7. TŘEBÍČ 22 10 2 10 97:73 22
8. PELHŘIMOV 22 10 2 10 106:106 22
9. V. MEZIŘÍČÍ 22 9 1 12 132:130 19
10. Znojmo 22 6 1 15 65:108 13
11. Břeclav 22 1 0 21 37:157 2
12. Technika 22 1 0 21 38:265 2

6. třídy

PELHŘIMOV – Technika Brno 11:2
Hodonín – Kometa Group Brno 0:13
JIHLAVA – Znojmo 5:1
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 1:2
HAVLÍČKŮV BROD – TŘEBÍČ 6:4
Kometa Úvoz Brno – Břeclav 19:0

Dohrávka: Břeclav – JIHLAVA 0:17

1. Kometa Group 22 22 0 0 318:35 44
2. JIHLAVA 21 19 0 2 176:52 38
3. Kometa Úvoz 22 17 0 5 188:66 34
4. Hodonín 22 14 2 6 108:76 30
5. Znojmo 22 13 3 6 160:93 29
6. TŘEBÍČ 22 10 2 10 119:120 22
7. HAVL. BROD 22 10 1 11 107:104 21
8. ŽĎÁR N. SÁZ. 21 8 2 11 85:101 18
9. PELHŘIMOV 22 6 0 16 85:153 12
10. Technika 22 4 1 17 87:241 9
11. V. MEZIŘÍČÍ 22 2 0 20 50:202 4
12. Břeclav 22 0 1 21 33:273 1

Pokračování žákovské ligy: Víkendovým kolem skončila základní část žákovské ligy 9., 8., 7. a 6. tříd. Do nadstavbové části postoupilo šest oddílů. Pořadí určil bodový součet výsledků všech čtyř skupin po 22. kole. Postoupily: Kometa Group Brno, Hodonín, HAVLÍČKŮV BROD, JIHLAVA, TŘEBÍČ, KometaÚvoz Brno.
Nadstavbová část 1. – 6. tříd začíná 22. prosince, nadstavbová část 7. – 12. tříd 5. ledna.

5. třídy

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Vídeň 5:2
Břeclav – HAVLÍČKŮV BROD 2:2
TŘEBÍČ – JIHLAVA 1:1
Kometa Group Brno – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 2:5
PELHŘIMOV – Kometa Úvoz Brno 2:4

Dohrávka: JIHLAVA – Hodonín 1:5

1. Hodonín 9 8 1 0 71:14 17
2. HAVL. BROD 10 8 1 1 58:22 17
3. Břeclav 9 7 1 1 47:13 15
4. Kometa Group 10 5 2 3 65:26 12
5. Znojmo 9 5 0 4 26:23 10
6. Kometa Úvoz 9 4 1 4 42:42 9
7. V. MEZIŘÍČÍ 10 4 0 6 41:42 8
8. JIHLAVA 9 3 1 5 33:34 7
9. PELHŘIMOV 9 3 0 6 22:66 6
10. TŘEBÍČ 10 1 3 6 20:51 5
11. Vídeň 10 2 0 8 25:57 4
12. ŽĎÁR N. SÁZ. 10 1 2 7 19:79 4

4. třídy

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Bratislava 3:6
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Vídeň 9:0
Břeclav – HAVLÍČKŮV BROD 2:11
TŘEBÍČ – JIHLAVA 1:4
Kometa Group Brno – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 8:4
PELHŘIMOV – Kometa Úvoz Brno 0:4

Dohrávka: JIHLAVA – Hodonín 8:2
Odloženo: Hodonín – Vyškov

1. Kometa Group 11 9 1 1 75:25 19
2. JIHLAVA 11 8 1 2 70:23 17
3. HAVL. BROD 12 8 0 4 57:24 16
4. Kometa Úvoz 10 7 2 1 37:14 16
5. TŘEBÍČ 11 6 3 2 64:38 15
6. Vyškov 10 6 2 2 38:22 14
7. Bratislava 12 6 1 5 55:42 13
8. PELHŘIMOV 11 5 0 6 49:41 10
9. ŽĎÁR N. SÁZ. 12 4 2 6 56:57 10
10. Hodonín 10 4 1 5 63:42 9
11. V. MEZIŘÍČÍ 12 4 1 7 53:62 9
12. Znojmo 11 3 2 6 38:53 8
13. Břeclav 10 0 0 10 17:114 0
14. Vídeň 13 0 0 13 9:124 0