KADAŇ – TŘEBÍČ

2:1 p

Hosté přišli o vedení až dvě minuty před koncem, kdy v přesilovce srovnal kadaňský Ondřej Poživil. Stejný hráč pak rozhodl o tom, že dva body zůstanou na severu Čech.

„Jediné pozitivum je to, že jsme získali bod. Náš výkon v útoku nebyl na úrovni, nakonec jsme udělali chyby v obraně,“ hodnotil zápas třebíčský trenér Josef Horešovský.

„Soupeř hrál svoji hru, pohyboval se lépe než my. Že jsme tak dlouho vzdorovali, to byla spíše souhra náhod. Výsledek je spravedlivý, rozhodně jsme neměli tolik šancí, abychom mohli pomýšlet na tři body,“ dodal kouč Horácké Slavie.

Branky a nahrávky: 58. Poživil (Chyba), 63. Poživil – 25. Dolníček (B. Sláma, Kolafa). Rozhodčí: Würtherle, Rozlílek, Sichrovský. Vyloučení 8:9, navíc Hrbáček (Třebíč) 10 minut. Využití 1:1. Diváci: 400. Třetiny: 0:0, 0:1, 1:0 – 1:0. Kadaň: Hanuljak – Poživil, Kloz, Spitzer, Vaněček, Hlubuček, Brňák, Chotaš, Hlavatý – Polanský, Fink, Chyba – Buďa, Vrtek, Kajer – Pražák, Derfler, Jakub Bauer – Kýhos, Veverka, Jan Bauer. Třebíč: Nedvídek – Hrbáček, L. Sláma, B. Sláma, Bulička, Kolafa, Kaláb, Pálka – Přibyl, Dolníček, Dibelka – Matušík, Oliverius, Obdržálek – Šúrek, Zahradník, Bárta – Burian, Krätzer, Látal.