V extraligovém výběru dorostenců Dukly se na třebíčském ledě představilo několik nových tváří, i přesto jihlavský tým na devětadvacátém ročníku vánočního turnaje v Třebíči přemožitele nenašel.

Po těsném vítězství nad domácími hokejisti zdolala Dukla i Žďár a na závěr si vychutnala jihomoravský výběr. „To, že jsme vyhráli je hezké, ale my jsme spíš jeli na turnaj s tím, aby ti noví kluci ukázali, co v nich je,“ komentuje kouč Dukly František Zeman, který pozoroval herní projev hned dvanácti hráčů.

„Jsou to kluci o rok mladší a ukázalo se, že se s nimi do další sezony dá počítat. V neděli, kdy zakončíme takové minosoustředění a tento rok, jim všem oznámím, že bych je tady rád viděl na přípravě pro další sezonu,“ dodává Zeman.

Výsledky: Dukla Jihlava - Třebíč 4:2, Žďár n. S. 4:3, - Výběr Jižní Moravy 6:0. Žďár n. S. - Výběr JM 3:2, - Třebíč 2:10. Výběr JM - Třebíč 2:5.

Konečné pořadí:
1. Jihlava
2. Třebíč
3. Žďár n. S.
4. Výběr JM Kraje (ročník 93)

Jihlava: Šopák, Šťastný, Havlík – Zadražil, Tichý, Šidlík, Šťastný, Pekárek, Tobola, Hejl - Prokš, Svobodník, Brychta – Zídek, Přidal, Mikeš – Wasserbauer, Brabec, Hanzálek – Kret, Štěpán.