Okresní soutěž - telčská sk.

Dohrávka 8. kola:
Č. Rudolec – Třeštice 2:6 (1:1, 0:4, 1:1), rozhodčí: Uhlíř, branky: Zadražil 2 - Kodys 2, Dunička, V. Poledna, Maslák, Z. Poledna.

10. kolo:
Junioři Telč – Třeštice 7:2 (2:0, 1:0, 4:2), rozhodčí: Plass, branky: Cvek 4, Vuška, T. Šalanda, Kubát - Dunička, Z. Pospíchal.
Č. Rudolec – Třešť 5:9 (2:4, 1:3, 2:2), rozhodčí: Lupač, branky: Šindler, Zadražil, Pecha, D. Štěpán, Zamazal – Majdič 4, Kuthreiber 2, M. Novák, Šeda, Nekula.

1. Junioři Telč 10 7 2 1 40:27 16
2. Třešť 10 6 0 4 72:38 12
3. SDH Třeštice 10 5 2 3 45:41 12
4. Český Rudolec 10 0 0 10 35:86 0

O pohár města Telče

Dohrávka 11. kola:
TAXI – HRON 4:0 (1:0, 1:0, 2:0), P. Novák 3, Brzek.
HEIRU – Hotel Antoň 1:5 (1:0, 0:4, 0:1), Lupač – D. Lovětínský, Krpálek, Medek, Skála.
Nápoje Vrtal – Žárovička 3:5 (1:1, 2:2, 0:2), Jiří Zelený 2, Marek – P. Krejčí 2, L. Krejčí, Urbánek, Mitiska.
Auto Svoboda – Nápoje Vrtal 3:6 (1:1, 1:1, 1:4), Hochman, Bartušek, Široký – Josef Zelený 3, Jiří Zelený, Kourek, Kousal.
Stará Říše – Tekaben 5:1 (2:0, 1:1, 2:0), Barták, Volfšic, F. Kret, Popelář, Novotný – Starosta.

12. kolo:
Brodce – Truhlářství Fák 8:2 (4:0, 3:0, 1:2), Hons 2, Wolf 2, Vlček, Komurka, Rezek, Mareš - Niederhafner, Kníže.
TEXI – Mufroni 5:2 (3:1, 1:0, 1:1), Krebs 3, Bartoň, Chocholouš – Radek Kříž, Zdeněk Jančo.
Hotel Antoň – Hodice 8:2 (1:1, 2:1, 5:0), Krpálek 2, Kovář 2, Macek, Šalanda, Chromý, Medek - Tománek 2.
Kocanda – Vitamíni 4:1 (0:0, 1:1, 3:0), Přibyl 2, Peš, Šindelář – Šteflíček.
Hříšnice – TAXI 5:2 (3:1, 1:1, 1:0), Kopřiva 2, B. Novák, Vlček, Daňhel - Novák, Kadlec.
HRON – Auto Svoboda 0:6 (0:0, 0:4, 0:2), L. Bartušek 2, R. Bartušek, Lipš, Hochman, Lovětínský.
HEIRU – Žárovička 4:2 (1:1, 1:1, 2:0), P. Beníček, Cvek, Kratochvíl, O. Beníček – P. Krejčí, Horák.
TAXI – Kocanda 4:4 (0:0, 2:0, 2:4), Fišar 2, D. Novák 2 - Gregor, Beňo, Motyčka, Doležal.

1. Brodce 12 11 0 1 88:40 22
2. Hotel Antoň 12 9 1 2 53:27 19
3. EHAFC Mufroni 12 9 0 3 51:26 18
4. HEIRU Dačice 12 8 1 3 47:33 17
5. TAXI Šmach 13 7 1 5 42:34 15
6. Truhl. Fák 12 7 0 5 69:39 14
7. Stará Říše 11 6 1 4 50:24 13
8. TEXI Dačice 12 6 1 5 52:40 13
9. Kocanda 13 5 3 5 56:47 13
10. Hříšice 12 6 1 5 34:35 13
11. Auto Svoboda 12 5 1 6 49:47 11
12. Žárovička 12 5 1 6 43:50 11
13. Nápoje Vrtal 11 5 0 6 45:36 10
14. HRON Dačice 12 4 0 8 23:50 8
15. THK Hodice 12 3 0 9 35:75 6
16. Vitamíni 12 2 2 8 22:65 6
17. Chlumec 12 1 3 8 29:65 5
18. TEKABEN Volf. 12 0 2 10 19:74 2

(vb), (jun)