Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnické hokejové soutěže

Jihlava - Přinášíme vám výsledky a tabulky mládežnických hokejových soutěží.

19.2.2008
SDÍLEJ:

Foto:

EXTRALIGA JUNIORŮ
Zlín – Ostrava 2:3 sn
Vsetín – Vítkovice 3:5
Kometa Brno – Třinec 4:6
Znojmo – Havířov 1:6
TŘEBÍČ – Opava 10:2
JIHLAVA – Olomouc 2:8
České Budějovice – Ústí nad Labem 2:5
Slavia – Liberec 1:3
Sparta – Mladá Boleslav 3:2
Kladno – Pardubice 2:5
Karlovy Vary – Hradec Králové 5:2
Plzeň – Litvínov 7:1
Opava – Znojmo 6:4
Havířov – Kometa Brno 5:0
Třinec – Vsetín 6:5
Vítkovice – Zlín 2:3
Hradec Králové – Kladno 3:4
Pardubice – Sparta 6:4
Mladá Boleslav – Slavia 2:3 po prodl.
Liberec – Plzeň 5:4 po prodl.
Litvínov – České Budějovice 0:1
Ostrava – JIHLAVA 9:3
Olomouc – TŘEBÍČ 5:0
Ústí nad Labem – Karlovy Vary 2:4

1. Zlín 43 28 0 4 11 155:103 88
2. Plzeň 44 20 8 7 9 169:125 83
3. Třinec 44 24 3 5 12 162:137 83
4. Slavia 44 21 9 0 14 137:108 81
5. K. Vary 44 24 4 0 16 168:118 80
6. Sparta 44 24 3 2 15 149:111 80
7. Pardubice 44 23 4 3 14 146:129 80
8. Vítkovice 44 25 1 2 16 163:136 79
9. Havířov 44 19 5 6 14 147:112 73
10. Litvínov 44 20 2 7 15 129:121 71
11. TŘEBÍČ 44 20 2 5 17 147:152 69
12. Č. Budějovice 44 20 3 3 18 123:130 69
13. Kladno 44 17 6 5 16 172:150 68
14. Olomouc 44 21 1 3 19 142:126 68
15. Mladá Boleslav 44 14 8 6 16 130:124 64
16. Vsetín 43 18 4 2 19 154:155 64
17. Opava 44 16 4 6 18 145:165 62
18. Liberec 44 17 3 2 22 136:144 59
19. Ústí nad L. 44 14 3 7 20 129:157 55
20. Hr. Králové 44 17 1 1 25 140:142 54
21. Kometa Brno 44 14 4 4 22 131:144 54
22. Ostrava 44 13 7 1 23 137:168 54
23. Znojmo 44 8 1 5 30 105:191 31
24. JIHLAVA 44 3 1 1 39 82:250 12

EXTRALIGA DOROSTU
Vítkovice – Zlín 4:3 sn
Ostrava – Vsetín 6:2
Třinec – Kometa Brno 1:5
Havířov – Šumperk 2:3
Opava – JIHLAVA 5:4
Olomouc – TŘEBÍČ 4:0
Litvínov – České Budějovice 5:2
Liberec – Slavia 4:5 sn
Mladá Boleslav – Sparta 7:2
Pardubice – Karlovy Vary 5:2
Hradec Králové – Kladno 4:1
Ústí nad Labem – Plzeň 2:7
JIHLAVA – Olomouc 1:5
Šumperk – Opava 6:3
Kometa Brno – Havířov 2:5
Vsetín – Třinec 7:4
Zlín – Ostrava 3:0
TŘEBÍČ – Vítkovice 5:2
Karlovy Vary – Hradec Králové 3:2 po prodl.
Sparta – Pardubice 7:1
Slavia – Mladá Boleslav 6:4
Plzeň – Liberec 8:0
České Budějovice – Ústí nad Labem 2:1
Kladno – Litvínov 1:5

1. Plzeň 44 27 7 3 7 205:114 98
2. Sparta 44 29 2 4 9 170:108 95
3. Zlín 44 27 3 6 8 161:92 93
4. Liberec 44 23 6 3 12 181:123 84
5. K. Vary 44 23 5 5 11 155:111 84
6. Třinec 43 25 2 2 14 149:103 81
7. Č. Budějovice 44 23 3 4 14 145:119 79
8. Kladno 44 23 2 3 16 168:140 76
9. Opava 44 20 6 4 14 164:146 76
10. Slavia 44 18 8 4 14 156:133 74
11. Vítkovice 44 20 5 2 17 137:124 72
12. Ml. Boleslav 44 20 3 3 18 166:177 69
13. Pardubice 44 20 1 5 18 156:154 67
14. Vsetín 43 19 3 4 17 134:134 67
15. Olomouc 44 17 2 4 21 129:175 59
16. JIHLAVA 44 15 5 2 22 142:161 57
17. Hr. Králové 44 12 6 5 21 103:140 53
18. Litvínov 44 14 2 5 23 148:161 51
19. Šumperk 44 14 1 4 25 111:152 48
20. Havířov 44 10 6 5 23 126:155 47
21. Kometa Brno 44 11 5 3 25 134:174 46
22. Ostrava 44 12 2 4 26 119:155 44
23. TŘEBÍČ 44 11 1 1 31 91:208 36
24. Ústí nad L. 44 4 4 5 31 81:172 25

LIGA JUNIORŮ – SKUPINA C
Skupina o postup
Šumperk – Orlová 5:0 kont.
Nový Jičín – HAVLÍČKŮV BROD 3:3
Kometa Brno – Kopřivnice 6:0
Kroměříž – HAVLÍČKŮV BROD 3:6
Šumperk – Přerov 4:2
Orlová – Frýdek-Místek 5:4
Prostějov – Nový Jičín 2:2
Nový Jičín – Kroměříž odloženo
Frýdek-Místek – Prostějov 5:2
Přerov – Orlová 1:1
HAVLÍČKŮV BROD – Šumperk 4:4

1. Šumperk 33 30 1 2 217:69 61
2. HAVL. BROD 33 22 5 6 135:87 49
3. Orlová 33 14 7 12 107:127 35
4. Nový Jičín 32 15 4 13 105:95 34
5. Prostějov 33 13 8 12 117:110 34
6. Přerov 33 16 2 15 118:112 34
7. Fr.-Místek 33 14 5 14 117:125 33
8. Kroměříž 32 12 2 18 96:138 26

Skupina o udržení
Kometa Brno – Kopřivnice 6:0
PELHŘIMOV – Uherské Hradiště 3:2
Krnov – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 3:2

9. ŽĎÁR N. SÁZ. 31 13 3 15 110:106 29
10. Uh. Hradiště 31 12 2 17 122:121 26
11. Kometa Brno 29 11 2 16 93:106 24
12. Krnov 30 9 6 15 100:146 24
13. PELHŘIMOV 30 9 5 16 81:117 23
14. Kopřivnice 31 5 2 24 76:135 12

LIGA DOROSTU – SKUPINA C
Skupina o postup

Prostějov – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 4:5
HAVLÍČKŮV BROD – Orlová 4:2
Kopřivnice – Frýdek-Místek 7:4
Znojmo – Kometa Úvoz Brno 6:4
Kometa Úvoz Brno – Prostějov 3:3
Frýdek-Místek – Znojmo 2:5
Orlová – Kopřivnice 3:1
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – HAVLÍČKŮV BROD 7:2

Dohrávka: Kopřivnice – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU 6:2
Předehrávka: Frýdek-Místek – Kopřivnice 7:0

1. HAVL. BROD 33 29 1 3 201:60 59
2. Znojmo 33 20 2 11 135:109 42
3. Kopřivnice 34 19 1 14 120:104 39
4. Kometa Úvoz 33 16 5 12 104:100 37
5. Orlová 33 15 6 12 110:110 36
6. Fr.-Místek 34 16 2 16 121:111 34
7. ŽĎÁR N. SÁZ. 33 15 3 15 90:107 33
8. Prostějov 33 12 5 16 95:108 29

Pořadí ve skupině o udržení

9. PELHŘIMOV 31 10 10 11 74:89 30
10. Nový Jičín 31 12 4 15 95:77 28
11. Přerov 31 10 6 15 86.111 26
12. Uh. Hradiště 31 7 8 16 91:121 22
13. Kroměříž 31 9 4 18 64:121 22
14. Hodonín 31 7 1 23 70:128 15

SPOLEČNÉ PŘEBORY JIŽNÍ MORAVY a VYSOČINY


Junioři
Rosice – Hodonín 3:4
Břeclav – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 1:3
Technika Brno – Bulldogs Brno 14:6

Dohrávka: Bulldogs Brno – Technika Brno 2:12

1. Technika Brno 20 18 1 1 157:46 37
2. Blansko 21 12 1 8 87:92 25
3. Břeclav 21 11 1 9 100:83 23
4. Hodonín 22 10 2 10 75:104 22
5. VEL. MEZIŘÍČÍ 22 7 4 11 81:100 18
6. Rosice 21 5 3 13 81:99 13
7. Bulldogs Brno 21 4 2 15 63:120 10

Dorost
VELKÉ MEZIŘÍČÍ – Blansko 4:1
Břeclav – Technika Brno 2:0

1. Břeclav 22 16 2 4 96:52 34
2. Blansko 22 12 3 7 86:70 27
3. VEL. MEZIŘÍČÍ 22 7 2 13 50:77 16
4. Technika Brno 22 4 3 15 55:88 11

Finále žákovských soutěží

O 1. – 6. místo

9. třídy
Kometa Group Brno – Hodonín 4:1
Hodonín – Kometa Úvoz Brno 5:4
HAVLÍČKŮV BROD – Kometa Group Brno 1:5
JIHLAVA – TŘEBÍČ 1:4
Kometa Úvoz Brno – TŘEBÍČ 2:4
Kometa Group Brno – JIHLAVA 3:0
Hodonín - HAVLÍČKŮV BROD 3:4

1. TŘEBÍČ 14 14 0 0 88:28 28
2. Kometa Group 13 9 2 2 48:25 20
3. HAVL. BROD 14 4 4 6 33:49 12
4. Hodonín 13 3 3 7 28:55 9
5. JIHLAVA 14 3 2 9 40:56 8
6. Kometa Úvoz 14 2 1 11 39:63 5

8. třídy
Hodonín – Kometa Úvoz Brno 8:2
HAVLÍČKŮV BROD – Kometa Group Brno 0:4
JIHLAVA – TŘEBÍČ 1:3
Kometa Úvoz Brno – TŘEBÍČ 2:2
Kometa Group Brno – JIHLAVA 6:1
Hodonín – HAVLÍČKŮV BROD 5:3
Dohrávka: Kometa Group Brno – Hodonín 7:2

1. Kometa Group 13 11 1 1 67:14 23
2. Hodonín 13 10 1 2 85:47 21
3. HAVL. BROD 14 7 0 7 49:42 14
4. TŘEBÍČ 14 5 2 7 35:49 12
5. Kometa Úvoz 14 3 2 9 31:70 8
6. JIHLAVA 14 2 0 12 31:76 4

7. třídy
Kometa Úvoz Brno – Hodonín 2:3
Kometa Group Brno – HAVLÍČKŮV BROD 4:3
TŘEBÍČ – JIHLAVA 6:4
TŘEBÍČ – Kometa Úvoz Brno 2:6
HAVLÍČKŮV BROD – Hodonín 5:3
JIHLAVA – Kometa Group Brno odloženo

1. Kometa Group 15 10 2 3 65:30 22
2. HAVL. BROD 13 10 1 2 57:36 21
3. Hodonín 14 9 2 3 65:43 20
4. JIHLAVA 13 4 2 7 49:54 10
5. Kometa Úvoz 15 2 2 11 41:72 6
6. TŘEBÍČ 14 2 1 11 35:77 5

6. třídy
Kometa Úvoz Brno – Hodonín 8:4
Kometa Group Brno – HAVLÍČKŮV BROD 4:2
TŘEBÍČ – JIHLAVA 4:2
TŘEBÍČ – Kometa Úvoz 4:5
HAVLÍČKŮV BROD – Hodonín 3:4
JIHLAVA – Kometa Group Brno odloženo

1. Kometa Group 14 14 0 0 134:21 28
2. Kometa Úvoz 14 8 1 5 56:61 17
3. JIHLAVA 11 5 0 6 44:53 10
4. Hodonín 13 4 1 8 41:68 9
5. HAVL. BROD 12 3 2 7 31:64 8
6. TŘEBÍČ 14 3 0 11 36:75 6

O 7. – 11. místo

9. třídy
PELHŘIMOV – Břeclav 17:4
Znojmo – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU odloženo

7. ŽĎÁR N. SÁZ. 4 3 0 1 23:13 6
8. Znojmo 5 2 1 2 23:27 5
9. PELHŘIMOV 5 2 1 2 31:17 5
10. VEL. MEZIŘÍČÍ 4 2 0 2 18:18 4
11. Břeclav 6 1 2 3 25:45 4

8. třídy
PELHŘIMOV – Břeclav 1:8
Znojmo – ŽĎÁR NAD SÁZAVOU odloženo.

7. Znojmo 5 4 0 1 18:9 8
8. VEL. MEZIŘÍČÍ 4 3 0 1 15:11 6
9. PELHŘIMOV 5 3 0 2 19:23 6
10. Břeclav 6 2 0 4 28:21 4
11. ŽĎÁR N. SÁZ. 4 0 0 4 13:29 0

O 7. – 12. místo

7. třídy
Technika Brno – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 3:10
Břeclav – PELHŘIMOV a ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Znojmo odloženo

7. ŽĎÁR N. SÁZ. 6 5 0 1 53:15 10
8. VEL. MEZIŘÍČÍ 5 4 0 1 32:18 8
9. PELHŘIMOV 4 3 0 1 20:16 6
10. Znojmo 5 2 0 3 20:17 4
11. Břeclav 6 2 0 4 22:33 4
12. Technika Brno 6 0 0 6 13:61 0

6. třídy
Technika Brno – VELKÉ MEZIŘÍČÍ 6:2
Břeclav – PELHŘIMOV a ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Znojmo odloženo

7. Znojmo 5 5 0 0 66:3 10
8. ŽĎÁR N. SÁZ. 6 5 0 1 37:11 10
9. Technika Brno 6 3 0 3 23:48 6
10. PELHŘIMOV 4 2 0 2 16:18 4
11. VEL. MEZIŘÍČÍ 5 1 0 4 16:24 2
12. Břeclav 6 0 0 6 9:63 0

5. třídy
Kometa Group Brno – Vídeň 11:4
TŘEBÍČ – PELHŘIMOV 7:1
Břeclav – JIHLAVA 1:0
HAVLÍČKŮV BROD – Znojmo 2:1
Hodonín – Kometa Úvoz Brno 5:1

1. Hodonín 18 16 2 0 133:24 34
2. Břeclav 18 14 3 1 85:28 31
3. HAVL. BROD 18 14 2 2 92:34 30
4. Kometa Group 16 8 4 4 94:42 20
5. Kometa Úvoz 17 9 1 7 69:61 19
6. Znojmo 17 9 0 8 58:38 18
7. JIHLAVA 17 6 2 9 46:52 14
8. VEL. MEZIŘÍČÍ 17 4 1 12 51:79 9
9. TŘEBÍČ 17 3 3 11 37:78 9
10. Vídeň 16 4 0 12 39:99 8
11. ŽĎÁR N. SÁZ. 19 3 2 14 41:108 8
12. PELHŘIMOV 16 2 2 12 25:127 6

4. třídy
Kometa Group Brno – Vídeň 20:2
TŘEBÍČ – PELHŘIMOV 11:1
Břeclav – JIHLAVA 0:14
HAVLÍČKŮV BROD – Znojmo 6:2
Hodonín – Kometa Úvoz Brno 1:8
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Vyškov 3:6

1. JIHLAVA 21 15 3 3 123:45 33
2. Kometa Úvoz 20 13 4 3 84:32 30
3. Kometa Group 19 13 3 3 124:42 29
4. HAVL. BROD 21 13 1 7 88:48 27
5. Bratislava 21 13 1 7 95:68 27
6. TŘEBÍČ 20 11 4 5 108:56 26
7. Hodonín 21 11 3 7 113:83 25
8. Znojmo 21 7 5 9 82:85 19
9. PELHŘIMOV 20 9 0 11 79:84 18
10. Vyškov 21 7 4 10 64:80 18
11. ŽĎÁR N. SÁZ. 21 7 2 12 97:99 16
12. VEL. MEZIŘÍČÍ 21 4 2 15 70:114 10
13. Břeclav 19 3 0 16 38:184 6
14. Vídeň 20 0 2 18 29:174 2

(em)

19.2.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Lucinka s bedlou, kterou tento týden u Hodic našel její děda Láďa.
3

Našli jste plné koše hub nebo ukázkové hřiby? Pochlubte se ostatním!

Ilustrační foto.

K soudu šli znovu „klauni“ i násilník, který dával rány. Odvolávali se zbytečně

Hrál si na podnikatele a nabízel lidem kotle

Jihlavsko – Jednapadesátiletý muž z Českobudějovicka se tvářil jako podnikatel a nabízel lidem dodání plynového kotle. Nový kotel si od něj objednal i jeden muž z Jihlavska. Dal mu zálohu, ale svého kotle se nedočkal. Podvodníkovi teď hrozí trest odnětí svobody až na tři roky, protože se trestné činnosti nedopustil poprvé.

Zápas v Poličce rozhodovaly nájezdy

Polička – Hokejbalisté SK Jihlava dál drží druhé místo v I. lize. A to i přesto, že o víkendu brali jen bod za porážku po samostatných nájezdech. Tu jim připravil nepříjemný celek Poličky.

Na záchytce lidé pobudou tři hodiny nebo i celý den

Jihlava – Protialkoholní záchytná stanice v Jihlavě v letošním roce poskytla azyl osmdesátiletému seniorovi i šestnáctiletému mladíkovi. Jde o nejstaršího a nejmladšího zachyceného opilce mezi téměř osmi sty lidmi, kteří byli od začátku roku na takzvané záchytce ubytovaní.

Martin Lank: Největší klad programu Realistů je jeho reálná splnitelnost

Jihlava - Jedním z největších překvapení voleb před čtyřmi lety na Vysočině byl poslanecký mandát pro Martina Lanka. Ten kandidoval za hnutí Úsvit a získal více hlasů než poslankyně za ODS. Do voleb jde Martin Lank i letos, a to na kandidátce Realistů

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení