Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Junioři smazali pětibrankové manko, přesto v Havlíčkově Brodě prohráli

Havlíčkův Brod - Hokejoví junioři Dukly zakončili kondiční blok přípravy utkáním v havlíčkobrodské Kotlině, kde domácí Rebelové rozhodli o své výhře těsně před sirénou.

12.8.2008

Přestože junioři Dukly (v tmavém) smazali na ledě havlíčkobrodských Rebelů pětibrankové manko, domů odjeli s prázdnou.Foto: DENÍK/Vít Brabec

H. BROD – JIHLAVA 6:5
Rebelové zvládli první třetinu skvěle a tříbrankový náskok rozšířili ve druhé části o další dva přesné zásahy. Duklu ale děsivé skóre nevykolejilo. Hosté ho začali ukrajovat a v poslední třetině se dočkali vyrovnání. Remízový stav ale nakonec neudrželi. Pět vteřin před koncem domácí strhli vedení na svou stranu.

„Poslední dvě minuty jsme byli pasivnější, nechtělo se nám dopředu, oni se dostali do pásma a po třech chybách přišel gól,“ popisuje rozhodující okamžik trenér Jihlavy Aleš Totter, který v utkání experimentoval.

„Bylo zaměřené hlavně na kondici, takové zakončení toho náročného bloku,“ nastiňuje kouč, který v první půlhodině pouštěl na led jen dvě pětky, druhých 30. minut odehrály jiné dvě lajny.

„Důležité je, že tým ukázal charakter a dokázal to manko smazat. Ten výsledek není až tak důležitý. Hlavní je, že kluci makají a dokazují, jaký je v týmu obrovský potenciál. Za to je musím pochválit,“ říká Totter, jehož tým dnes od 13.15 doma hostí Třebíč.

Branky Dukly: Zeman 2, Musil, Posmyk, Malec. Třetiny: 3:0, 2:2, 1:3. Dukla Jihlava: Jíra (Navrátil) – Rosendorf, Šustr, Zelený Jan, Randa, Vacek, Posmyk, Musil, Cirhan – Dvořák, Pometlo, Kotlík – Němec, Brabec, Tůma – Malec, Zeman, M. Kuřítko – Vysloužil, Polcar, J. Kuřítko.

12.8.2008 VSTUP DO DISKUSE

Napadený rozhodčí je v domácím léčení, trest vynese komise příští týden

Přednáškou o středověkém jídle oslaví Mezinárodní den archeologie

Novoříšský klášter ožije. Chystá se tam koncert vážné hudby

Nová Říše - Skladby mistrů hudebního klasicismu v podání předních hráčů Janáčkovy filharmonie Ostrava. To slibuje nedělní Koncert pro kalvárii. Uskuteční se v hudebním sále novoříšského premonstrátského kláštera, milovníci vážné hudby se tam sejdou od 17 hodin.

Našli jste plné koše hub nebo ukázkové hřiby? Pochlubte se ostatním!

Jihlavsko /FOTOGALERIE/ - Milí čtenáři, připravili jsme pro vás novinku. Budeme zveřejňovat vaše houbařské příspěvky. O svůj úlovek se s námi podělil i Vladimír Hink z Hodic. S bedlou, kterou našel tento týden u Hodic, zapózovala vnučka Lucinka.