HAVÍŘOV – JIHLAVA 1:0

Domácím se povedla jedna z úvodních přesilovek. V první přesilovce sice Haas svou velkou šanci neproměnil, ale v té následující už po pěti vteřinách dorazil střelu Štefanky.

Od druhé třetiny přebírala otěže zápasu Dukla. Domácí měli problémy hlavně se zkušenými hráči Bakusem, Hodkem a Dolníčkem. Měli však za svými zády vynikajícího brankáře Čecha, který zmařil hostům několik výborných příležitostí.

Obzvláště Hodek asi bude litovat svého neproměněného samostatného nájezdu v oslabení ve druhé třetině. Hostům k bodům nepomohla ani dlouhá power play.

„Je to blbá porážka, protože horší mužstvo neprohrálo. Bohužel hokej se hraje na góly, a ten jsme dnes nedali ani jeden,“ komentoval porážku na klubových stránkách kouč jihlavského týmu Karel Dvořák.

Branky a nahrávky: 8. Haas (Štefanka). Rozhodčí: Kočí - Jurečka, Pala. Vyloučení: 4:11, navíc Malena, Řehoř (oba Jihlava) 10 minut. Využití: 1:0. Diváci: 800. Třetiny: 1:0, 0:0, 0:0. Havířov: Čech - Štefanka, Evan, Huhto, Novák, Lašek, Štěpánek, Hegegy, Rangl - Rozum, Haas, Sikora – Seman, Strapáč, Velecký – Duba, Piecha, Daneček – Brynecký, Podešva, Kotásek. Jihlava: Řehoř - Staněk, Malena, Musil, Ficenc, Kašpar, Štrach, Bílek - Hodek, Bakus, Man – Mareš, Dolníček, Krupka – Suk, Hanzal, Hradecký – Hrbatý, Kotlík, Jonáš.