„Výsledek je špatný, ale obraz hry se radikálně zlepšil. Dvě třetiny jsme dominovali, kluci bojovali, soupeře jsme přestříleli, a nezasloužili jsme si prohrát,“ tvrdil po utkání šéf jihlavského klubu Bedřich Ščerban, jenž po páteční rezignaci Karla Dvořáka vedl tým jako hlavní kouč.

Jeho svěřenci poprvé inkasovali už ve 23. sekundě zápasu. Do konce první třetiny sice dokázali skóre otočit díky přesilovkovým trefám obránců Maleny a Ficence, jenže další příležitosti už nevyužili, a nakonec vyšli naprázdno.
„Leží na nás momentálně nějaká deka. Ale dneska jsme měli hlavně smůlu,“ posteskl si na internetových stránkách Dukly útočník Pavel Suk.

BEROUN – JIHLAVA 3:2

Branky: 27. a 37. Slížek, 1. Tvrzník – 11. Malena, 19. Ficenc. Rozhodčí: Jílek – Brejcha, Šmíd. Vyloučení: 8:7, navíc Gudas 5 minut plus do konce utkání, Tvrzník (oba Beroun) 10 minut. Využití: 1:2. Diváků: 700. Třetiny: 1:2, 2:0, 0:0. Beroun: Altrichter – Gudas (21. Malý), Hořava, Martinec, Mazanec, Nedvěd, Vaněček – Tvrzník, Šinágl, Pavel – Besser, Slížek, Novotný – Kupec, Křesťan, Vlček – Eberle, Kica, Kubica. Jihlava: Řehoř – Ficenc, Malena, Lukačovič, Staněk, Štrach, Kašpar, Duben – Hodek, Bakus, Říha – Rytnauer, Dolníček, Man – Suk, Hanzal, Bezděk – Jonáš.