A utkání nabídlo obrovské drama. Po většinu zápasu sice Medvědi s Vrchlabím prohrávali, ale ve třetí třetině se jim podařilo díky brankám Novotného a Rudovského vývoj zápasu zcela otočit.

V závěru však domácí odvolali gólmana a vyrovnávací branku vstřelil Ladislav Gengel. V prodloužení už poté nebylo o co hrát. Utkání tak rozhodla branka vrchlabského Čurilly.

KADAŇ – H. BROD 2:1

Branky a nahrávky: 45. Hoffmeister (Milotínský, Zmeškal), 51. Mužík (Ton, Zmeškal) - 54. Němec (Vyhlídal). Rozhodčí: Dvořák - Arazimová, Špringl. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. Diváci: 360. Třetiny: 0:0, 0:0, 2:1. Kadaň: Štěrba – Schmidt, Szakal, Zmeškal, Rutta, Hartmann, Mašek, Žižka – Seman, Charousek, Sikora - Ton, Freiberg, Mužík - Rohan, Bursík, Tsyganov - Malát, Hofmeister, Milotínský. Havlíčkův Brod: Furch (30. Suchan) – Jebavý, Soldán, Vyhlídal, Pavlík, Hertl, Šulc, Horváth, Jelínek – Endál, Třetina, Doležal – Vrdlovec, Stromko, Ondráček – Smith, Voj. Němec, Zohorna – J. Milfait, Knotek, Hadrava.

TÁBOR – JIHLAVA 4:2

Branky a nahrávky: 18. Voříšek (Matušík, Kanov), 36. Mrkvička (Voříšek), 45. Rob (Červený), 60. Lukáč (Poživil) - 33. Malena (Bakus, Hodek), 46. Čachotský (Hodek, Malena). Rozhodčí: Smitka - Čížek, Prchal . Vyloučení: 6:4. Využití: 0:1. Diváci: 1810. Třetiny: 1:0, 1:1, 2:1. Tábor: Čech - Lukáč, Kanov, Kudrna, Zíb, Poživil, Černý - Kostourek, Šperger, Kocar, Padělek I., Červený, Rob, Voříšek, Matušík, Mrkvička, Hanzal, Polodna. Jihlava: Řehoř - Staněk, Malena, Ficenc, Chvátal, Dobrovolný, Takáč - Čachotský, Zeman, Hodek - Rytnauer, Bakus, M. Krupka – L. Krupka, Bezděk, Suk.

TŘEBÍČ – BENÁTKY N. J. 4:3

Branky a nahrávky: 7. Stejskal (Kaláb, Zahradník), 8. Obdržálek (Nahodil, Rod), 13. Nahodil (Obdržálek, Kania), 20. Dolníček (Odbržálek, Gula) - 8. Skořepa (Jech), 17. Jech (Skořepa, Bárta), 23. Vařecha (Pavlů, Kudrna). Rozhodčí: Lacina - Dančišin, Matějček. Vyloučení: 6:7. Využití: 2:1. Diváci: 1540. Třetiny: 4:2, 0:1, 0:0. Třebíč: Francouz - Ostrčil, Gula, Kania, Koktan, Hrbáček, Kaláb, Kundela - Čech, Dolníček, Stejskal - Rod, Nahodil, Obdržálek - Přibyl, Zahradník, Ostřížek – Heřman, Vondráček, Dočekal. Benátky nad Jizerou: Stejskal (21. Nedvídek) - Pavlů, Mrkvička, Drábek, Stříteský, Kajínek, Hrach, Tondr, Hobza - Kica, Urban, Loskot - Jech, Skořepa, Bárta - Kudrna, Pabiška, Vařecha - Kopic, Kazatel, Weiss.

ŠUMPERK - OLOMOUC 3:2

Branky: 7. Antonovič, 48. Rimmel, 49. Holík - 15. Haluza, 45. Bartoň. Třetiny: 1:1, 0:0, 2:1.

CHOMUTOV – ÚSTÍ N. L. 3:4 sn

Branky: 9. a 51. Mikšovic, 31. Skořepa z tr. střílení - 37. Šagát, 42. Kloz, 60. Alinč, rozhodující nájezd Němeček. Třetiny: 1:0, 1:1, 1:2 - 0:0.

ZNOJMO - CHRUDIM 0:2

Branky: 13. Drtina, 42. Fořt. Třetiny: 0:1, 0:0, 0:1.

VRCHLABÍ - BEROUN 4:3 pp

Branky: 17. Vála, 21. Rusnák, 60. Gengel, 61. Čurilla - 23. Růžička, 43. Novotný, 48. Rudovský. Třetiny: 1:0, 1:1, 1:2 - 1:0.