Hráli jsme bez nasazení a pohybu, štvalo Augustu

Znojmo – Totálně zpackaný zápas. Jinak se nedá hovořit o vystoupení Dukly na ledě znojemských Orlů. Ve výborné kulise po dramatickém průběhu utkání podlehla Jihlava svému soupeři těsně 2:3.

4.2.2011

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Josef Němec

Dukla měla lepší vstup do utkání a už v 5. minutě šla do vedení. Dokonce brankou v oslabení. Znojmo však dokázalo do přestávky vyrovnat.

Stejný průběh skóre byl i ve druhém dějství. Dukla šla do vedení, domácí znovu srovnali krok. Navíc měli dobrou šanci jít do vedení, ale Řehoř po vychytaných nájezdech proti Ústí předvedl svůj um v této činnosti i ve Znojmě.

Rozhodnout se tak muselo až ve třetí části. Dukla se dostala do tlaku, který umocnila série přesilových her. Domácí brankář ale vychytal všechny pokusy hostů. „V poslední třetině jsme se častým vylučováním dostali pod tlak, ale hráči to ustáli,“ těšilo domácího trenéra Karla Soudka.

Navíc Orli využili jedinou svoji přesilovku třetí třetiny a rozhodli v ní o svém vydřeném vítězství. „Zápas ovlivnila nedisciplinovanost na obou stranách, my jsme dvě přesilovky proměnili, to rozhodlo,“ dodal Soudek.

Není divu, že asistent jihlavského trenéra Patrik Augusta byl po utkání bez nálady: „Hráli jsme bez nasazení, bez pohybu, soupeř nás předčil prakticky ve všem. Měli jsme hodně přesilovek, hodně šancí, které jsme neproměnili. To zásadně ovlivnilo zápas,“ věděl Augusta.

4.2.2011

Ludvík a Vlasta Hyclovi v sobotu na jihlavské radnici oslavili platinovou svatbu.
4

OBRAZEM: Sedmdesát let spolu. Důležitý je respekt, říkají manželé

V sobotním extraligovém mači hokejisté Dukly (ve žlutém) dvakrát s Mladou Boleslaví prohrávali, dvakrát také vedli. Nakonec rozhodlo až prodloužení a gól domácího Valy.

Junioři slavili důležitou výhru nad Boleslaví

Basketbalisté jsou k nezastavení. Zvítězili také v Plzni

Plzeň – Už deváté vítězství v sezoně slavili basketbalisté BC Vysočina v této sezona. A protože je v prvoligové skupině A odehráno dvanáct kol, není se čemu divit, že jsou po výhře na půdě čtvrté Plzně první!

Podívejte se na další miminka a hlasujte v anketě

Jihlava - Přinášíme vám fotogalerii s dalšími krásnými miminky z jihlavské porodnice.

Kohák se klouzal a farář žehnal raketám: Prohlédněte si nejlepší videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 9. až 10. prosince 2017.

Dukla posadila trápící se Piráty do sedla a je znovu poslední

Chomutov - Štědří hosté. Téměř dva měsíce nebodovali chomutovští Piráti v extralize naplno. Povedlo se jim to až v neděli, kdy na svém ledě zdolali jihlavskou Duklu 4:2.