Přípravu v novém prostředí zahájí i dvojice prvních posil Dukly, útočníci Radek Hubáček a Petr Domin. „Během víkendu probíhala další jednání, jakmile s hráči podepíšeme smlouvy, ihned se zapojí do přípravy týmu,“ řekl Deníku jednatel Dukly Bedřich Ščerban.

Z kádru, který má v Jihlavě platné smlouvy, se v pondělí do přípravy nezapojí dvojice mladých hráčů Josef Kolda a Martin Kuřítko, kteří plní své studijní povinnosti. Zasloužené volno bude zatím vychutnávat i Tomáš Ficenc, který teprve v minulém týdnu skončil sezonu poté, co pomáhal v extralize Vítkovicím. „Potřebuji odpočívat a nabrat síly,“ uvedl v rozhovoru pro náš list.

S výjimkou kapitána Oldřicha Bakuse, který ukončil kariéru, zůstávají v týmu všechny opory z loňské sezony. Průvan se ale prohnal jihlavským brankovištěm. Milan Řehoř oznámil úmysl změnit dres, do mateřských Karlových Varů se vrátil Marek Benda, který by měl v extraligovém celku plnit roli dvojky.

„Brankářskou otázkou se samozřejmě také intenzivně zabýváme, řešení už máme, opět zbývá jen doladit podrobnosti smluv,“ potvrzuje Ščerban.