Třebíč zastavila rozjeté jihlavské hokejisty

Jihlava -Vítězná série Dukly v přípravě skončila, na domácím ledě. Prestižní duel rozhodly přesilové hry.

1.9.2011

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Josef Němec

Konec série. Jihlavští hokejisté přece jenom našli v přípravě svého mistra. V úterním utkání podlehli po šesti letošních výhrách na svém ledě Horácké Slavii Třebíč. Ta se výhrou 4:2 nejen revanšovala za předchozí domácí porážku od Dukly, ale zajistila si i vítězství ve druhém ročníku Regionálního poháru.

Třebíči v utkání vyšly přesilové hry, když ze tří využila dvě. Hosté naopak hráli disciplinovaně, během duelu pykali pouze dvakrát a vždy se ubránili. „To bylo důležité,“ potvrdil po utkání trenér Horáků Kamil Pokorný. „Dukla má dobré přesilovky a my jsme jim jich moc nenabídl,“ pochvaloval si kouč, který přes výhru připustil: „Zápas jsme odehráli ve velmi dobrém tempu, ale byly tam i chyby.“

Hostům nevyšla především první třetina. Dukla začala aktivněji, během první desetiminutovky měla tři dobré brankové příležitosti, radovala se ale pouze jednou. V 11. minutě otevřel skóre Maliník. Jihlavané sice dál ostřelovali Hrubcovu branku, ale minutu před prvním klaksonem Vítek nečekaně srovnal. Od druhé třetiny už na ledě kralovali Třebíčští. Za stavu 1:3 sice ještě vykřesal naději na zvrat Polcar, ale když vzápětí odmítl vyrovnat Hubáček, definitivně o osudu duelu rozhodl devět minut před koncem Vondráček.

„Dostali jsme trošku lekci z pohybu, důrazu a agresivity,“ rozebral příčiny porážky trenér Dukly Petr Vlk.

Třebíč se tak stala bez ohledu na výsledek posledního utkání Jihlava – Znojmo vítězem letošního Regionálního poháru. V případě výhry Jihlavy by sice měla Dukla s Horáckou Slavií stejný počet bodů, ale o branku horší skóre ze vzájemných zápasů.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Zedník13 500 Kč

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Zedník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč, mzda max. 16000 kč. Volných pracovních míst: 8. Poznámka: Očekávání:, - spolupráce na projektech v rámci celého území ČR, - chuť po sobě nechat dobře odvedenou práci, - ochota být součástí týmu, - spolupráce v rámci zaměstnaneckého poměru, Vhodný kandidát splňuje:, - spolehlivost, chuť pracovat a podílet se na výsledcích, Nabízíme:, - práci ve zkušeném, příjemném a férovém kolektivu, - otevřenou komunikaci a schopnost ocenit dobře odvedenou práci, - místo výkonu: ČR. Pracoviště: Psj, a.s., Jiráskova, č.p. 3960, 586 01 Jihlava 1. Informace: Ivana Pechová, +420 567 550 361.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka95 Kč

Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech Uklízečka. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 95 kč, mzda max. 95 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Zkrácený úvazek - 4 hod. denně, vhodné pro starobní důchodkyně, matky na MD nebo jako brigáda. Pracoviště: Weindel logistik service čr, spol. s r.o., 586 01 Jihlava 1. Informace: Blanka Kochánková, +420 561 207 200,604 275 722.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel22 000 Kč

Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách Učitel M - Fy nebo Fy - Ch nebo Bi - Fy. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: . Pracoviště: Soukromé gymnázium ad fontes, o.p.s., Fibichova, č.p. 909, 586 01 Jihlava 1. Informace: Jana Pavlasová, +420 731 507 264.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Truhlář15 000 Kč

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech Truhlář. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: . Pracoviště: Dřevovýroba podzimek s.r.o., Váňovská, č.p. 528, 589 01 Třešť. Informace: Žaneta Zemanová, +420 567 129 540.

Bagry ještě Štěpnický rybník neopustily.
5

Štěpnický rybník se v březnu dočká vody

Takto pětiletá Viky vypadá.

Za nalezení fenky Viky vypsali majitelé odměnu

Jak jsme žili v Urbanově

Urbanov /SERIÁL - JAK JSME ŽILI V ČESKOSLOVENSKU/ - Tentokrát se podíváme do Urbanova na Jihlavsku. Dobové snímky ukazují například výstavbu vývařovny pro sto dětí, ze které se nakonec stal kulturní dům.

Ledecká je olympijskou legendou. Získala druhé zlato, po lyžích i na snowboardu

/FOTOGALERIE/ Ester Ledecká, 22letá česká reprezentantka, získala na zimních hrách v Pchjongčchangu své druhé zlato. Po šokujícím prvním místu ze super-G pro ni byla zlatá i druhá jihokorejská sobota. V paralelním obřím slalomu snowboardistek s přehledem porazila všechny své soupeřky a zařadila se mezi české olympijské legendy Věru Čáslavskou nebo Emila Zátopka.