Budějovice i Liberec si odvezly všechny body

Jihlava – Z osmi letošních utkání vyhráli hokejoví mladší dorostenci Dukly pouze jednou a už sedm utkání v řadě si do extraligové tabulky nepřipsali žádný bod.

22.2.2012

Mladší dorostenci Dukly (ve světlém) si s Českými Budějovicemi ani Libercem nevěděli rady.Foto: Jan Černo

Černou sérii proher jihlavských mladších dorostencůprodloužily favorizované celky Českých Budějovic a Liberce.

EXTRALIGA ML. DOROSTU
DUKLA JIHLAVA – Č. BUDĚJOVICE 3:4

Dukla vlétla do zápasu stylově a po trefě Huberta vedla už od 1. minuty, a jednobrankovým rozdílem také první část skončila. V té druhé oplácely České Budějovice stejnou mincí. Hostům stačilo půl minuty, aby vyrovnaly, a to nebylo vše. Další dva góly znamenaly obrat a vedení Jihočechů 3:1.

Domácím se zásluhou Hraly povedlo na začátku poslední dvacetiminutovky snížit na rozdíl jediné branky, ale hostující Zajíc vzápětí zvýšil na 4:2, a tak Bambulova trefa z poslední minuty už na výhře Budějovic nic nezměnila.

Branky a nahrávky: 1. Hubert (Tůma), 44. Hrala (Vacek), 60. Bambula (Hubert, Kašpar) – 21. Šulek (Ondráček), 26. Ondráček (Šulek), 37. Smejkal, 48. Zajíc (Tintěra). Rozhodčí: Hejduk – Jeletz, Šťastná. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 65. Střely na branku: 25:34. Průběh utkání: 1:0, 1:3, 2:3, 2:4, 3:4. Třetiny: 1:0, 0:3, 2:1. Dukla Jihlava: Vacek – Reiterman, Půža, Sobotka, Port, Salát, Kochánek, Wasserbauer – Tůma, Kašpar, Hubert – Zayml, Bambula, Svatuška – Šebesta, Dvořák, Hrala – Křížek, Indra.

DUKLA JIHLAVA – LIBEREC 2:6

Vedoucí celek soutěže začal zostra a brzy se ujal vedení. Na liberecký gól ovšem po čtvrt hodině hry odpověděl jihlavský Křížek, který byl důrazný před hostující brankou.

Liberci však stačily pouhé tři minuty druhé části, aby uskočily Dukle na rozdíl dvou gólů. Nejdříve pálil do černého Zacha a nedlouho po něm i Pirochta. Jihlavu udržel v kontaktu Hubert, který zaskočil povedenou střelou gólmana Stezka.

Jenže hosté poté ukázali, že jsou silní a ne nadarmo vedou. Z tlaku vytěžili do druhé sirény ještě dva góly a výhru pečetili šestým zásahem v poslední třetině.

„Liberec ukázal svoje kvality. Momentálně na ně nemáme, protože mají ve svém středu individuality, které jsou schopné puk udržet, přejít přes hráče a vytvořit šance pro ostatní. Zvítězili zaslouženě, ale naše kluky bych určitě pochválil za bojovnost,“ hodnotí na webu Dukly kouč Jiří Jungwirth.

Branky a nahrávky: 15. Křížek (Dvořák), 26. Hubert (Kašpar) – 4. Ordoš (Solenský, Lakatoš), 21. Zacha (Pyrochta), 23. Pyrochta (Zacha, Král), 32. Chlapík (Šír, Heřmánek), 37. Král (Zacha, Gecko), 57. Zacha (Král). Rozhodčí: T. Kukeně – M. Honza, V. Stehlík. Vyloučení: 6:5. Využití: 1:1. Diváci: 50. Střely na branku: 20:46. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 1:3, 2:3, 2:6. Třetiny: 1:1, 1:4, 0:1. Dukla Jihlava: Vacek – Reiterman, Půža, Sobotka, Port, Salát, Kochánek , Wasserbauer – Bína, Kašpar, Hubert – Hrala, Anděl, Dvořák – Křížek, Šebesta, Indra – Svatuška, Tůma.

22.2.2012 VSTUP DO DISKUSE

Zápas 15. kola první fotbalové ligy mezi FC Vysočina Jihlava a FC Zbrojovka Brno

O post brankářské jedničky Vysočiny přišel bojovat Valeš

Budova jihlavské školky je už po záříjovém požáru opravená.
5

Do školky, kde hořelo, se děti vrátí s Novým rokem

Stovkami SMS zpráv obtežoval mladou dívku

Třešťsko – Čtyřiadvacetiletý muž z Třešťska obtěžoval telefonicky osmnáctiletou dívku, se kterou se znal, a její rodinu.

Jihlavští dobrovolní hasiči dostali nové auto. Zatím je bílé

Jihlava – Předčasný vánoční dárek dostali jihlavští dobrovolní hasiči na tradičním předvánočním setkáním s vedením Jihlavy. Velitel jihlavské jednotky sboru dobrovolných hasičů (JSDH) Marek Zemín si ze setkání totiž odnesl klíčky od nového vozu.