Exkluzivním střelcem zápasu byl bývalý jihlavský obránce Petr Šidlík, který v prodloužení využil přesilovku české osmnáctky.

Odchovanec jihlavského hokeje Šidlík, který letošní sezonu strávil v zámořské QMJHL v týmu Victoriaville Tigres, byl navíc v utkání kapitánem českého výběru do osmnácti let.

Na ledě se kromě zmíněného obránce objevili ještě další dva zástupci Vysočiny. V obraně české osmnáctky nastoupil exbrodský Libor Šulák, který letos hrál v ruském MHL za Tatranské vlky. Na druhé straně se v útoku objevil Jan Wasserbauer, jenž nastupoval za prvoligové brodské Rebely.

ČESKO 18 – ČESKO 19 1:0
Branka a nahrávky: 61. Šidlík (Hudeček, Chlapík). Rozhodčí: Hribik, Fraňo – Barvíř, Kis. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. Třetiny: 0:0, 0:0, 0:0 – 1:0.
Česko 18: Langhamer (31. Polívka) – Běhal, Šidlík, Buchta, Houfek, Knot, Hawlík, Kokeš, Šulák – Sedláček, Vrána, Matějček – Slováček, Chlapík, Psota – Zadražil, Soumelidis, Procházka – Simon, Tomeček, Hudeček, Zbořil.
Česko 19: Honzík (31. Horák) – Chalupa, Bittner, Starý, Jeník, Růžička, Pavelka, Kvapil – Beránek, Beran, J. Novák – Rousek, Koblasa, Švihálek – Králík, Doležal, Jaškin – Šrámek, Wasserbauer, L. Novák – Němec.