Individuální statistiky však ovládlo českobudějovické duo Tomáš Nouza Josef Straka. Oba Jihočeši si na své konto připsali 77 (!) kanadských bodů. Na prvním místě se nakonec díky většímu počtu branek dostal dvaatřicetiletý Nouza.

Do elitní desítky se neprotlačil žádný hokejista z Vysočiny. Nejvýše se vyšplhal jihlavský kapitán Tomáš Čachotský, jemuž patří za čtyřicet pět bodů dvanáctá pozice. Těsně za ním se umístil třebíčský Roman Erat, který si připsal pětatřicet asistencí. Nejlepším Rebelem byl Roman Maliník, který měsíc působil i v Jihlavě.

Za českobudějovickou dvojicí se překvapivě usadil Jaroslav Roubík, který se stal zároveň nejlepším střelcem I. ligy. V dvaapadesáti zápasech se trefil přesně osmatřicetkrát. O korunu krále střelců se Roubík dlouho přetahoval s litoměřickým Vítězslavem Bílkem.

Mezi brankáři ovládl statistiky v úspěšnosti zákroků kadaňský Jan Strmeň před Miroslavem Kopřivou. Strmeň nastoupil pouze k devatenácti utkáním, jeho úspěšnost se však přehoupla přes 95 procent. Do elitní desítky se protlačil také Martin Falter, který se v třebíčské brance objevil jednadvacetkrát.