EXTRALIGA JUNIORŮ

JIHLAVA – LIBEREC 3:2p

Dukla zaspala úvod, po trefě Holendy brzy prohrávala, ale svědomitě si šla za vyrovnáním, kterého se dočkala ve druhé části díky Čermákovi. Hosté ale před druhou pauzou opět udeřili, a tak domácí museli znovu dotahovat. Remízový stav určil ve 48. minutě Čermák, a rozhodnutí padlo v prodloužení, ve kterém využil zaváhání libereckých beků Mareš.

Branky a nahrávky: 29. Čermák (Mejzlík), 48. Čermák (Heinrich, Mejzlík), 64. Mareš – 3. Holenda (Charvát, Teplý), 39. Janele. Rozhodčí: Maršálek – Kleprlík, Urubčík. Vyloučení: 3:4. Bez využití. Diváci: 97. Střely na branku: 30:25. Průběh utkání: 0:1, 1:1, 1:2, 3:2. Třetiny 0:1, 1:1, 1:0.

ML. BOLESLAV – JIHLAVA 3:1

Hosty zradila v Boleslavi koncovka. Střelecky byli aktivnější, ale šance zahazovali, a to bylo potrestáno. Domácí si dvakrát pomohli v přesilových hrách, a když už Dukla udeřila, bylo to pozdě, protože se hrála poslední minuta.

Branky a nahrávky: 8. Krejčík (Straka, Pawliczek), 20. Straka (Maršoun), 44. Tóth (Foerster, Dvořák) – 60. L. Jindra (Heinrich). Rozhodčí: Bejček – Frodl, Komárek. Vyloučení: 3:4. Využití: 2:0. Diváci: 77. Střely na branku: 28:42. Třetiny 2:0, 0:0, 1:1. Dukla Jihlava: Šťastný – Mareš, Rašín, Váňa, Hrabal, Krtek, Vála, Havelka – Mejzlík, Heinrich, Čermák – Donda, Peschout, Jindra – Hrbatý, Kadleček, Strnad – Adam, Slabý.

1. Brno 6 5 0 0 1 22:18 15
2. Ml. Boleslav 6 4 1 0 1 28:16 14
3. Plzeň 5 4 0 0 1 17:8 12
4. JIHLAVA 6 2 2 1 1 19:16 11
5. Sparta 6 3 1 0 2 15:13 11
6. Hr. Králové 6 2 1 2 1 16:15 10
7. Zlín 6 3 0 1 2 15:21 10
8. Č. Budějovice 5 3 0 0 2 19:13 9