Veselí nad Lužnicí začalo zhurta a brzy se ujalo vedení, paradoxně to bylo v době, kdy měla Telč výhodu jednoho hráče v poli. Branku na 2:0 zaznamenali hosté ve své přesilovce, až pak se prosadili domácí, a znovu to bylo v nestandardním počtu hráčů. Tentokrát využil přesilovku Lander.

Druhá třetina by ve znamení rychlého hokeje a velice pěkných akcí hlavně hostujícího celku. Několikrát se musel vyznamenat brankář Vacek. Telč se díky němu i Kretovi, který využil další početní výhodu, dostala zpět do hry. Následně se do dalších velkých šancí dostali hráči v modrých dresech. Nejprve ujel Lander a následně Berka, ale ani jeden samostatný nájezd v gól nepřetavili. To hostující celek byl úspěšnější. Dušák s Arnoldem vrátili svým barvám dvoubrankový náskok.

Z něj sice v úvodu závěrečného dějství ukrojil Smejkal, opět to bylo v době, kdy si jeden z hostujících hráčů odpykával trest. Ale po dalších osmi minutách je rozesmutněl Egert, který zvýšil na 5:3. Domácí celek již nedokázal na tuto branku odpovědět, Prokop ve stoprocentní šanci selhal, a připsal si druhou porážku v řadě.

JIHOČESKÝ PŘEBOR

SK TELČ – VESELÍ N. L. 3:5

Branky a nahrávky: 15. Lander (Tušer, Smejkal), 25. Kret (Křížek, Rubner), 42. Smejkal (Sokolík) – 5. Mikeska, 12. Nehoda (M. Čáp), 29. Dušák, 39. Arnold (M. Čáp, J. Míchal), 50. Egert (Marcilis, Arnold). Rozhodčí: Hamr . Vyloučení: 12:10, navíc Kret, Smejkal, Hejl (Telč) 10 minut OT. Využití: 3:1. Diváci: 172. Třetiny 1:2, 1:2, 1:1. Telč:Vacek – Tušer, Prokop, Křížek, Rubner, Prokeš, T. Havlík – Lander, Smejkal, Berka, Kret, Sokolík, Kotrba, Hejl, Prášek, Tůma.