Na výhru 6:0 proti nováčkovi soutěže to minimálně v první polovině zápasu nevypadalo. „První třetina nebyla nic moc. Bylo to z naší strany takové opařené a celkově zápas nebyl nic extra,“ byl si v rozhovoru pro web Dukly vědom Miroslav Juda, který také prozradil, že si od trenérů Ujčíka a Nekvasila o první pauze nevyslechli zrovna lichotivá slova.

Ta avšak padla na úrodnou půdu. „Pak se to trošku zlepšilo,“ potvrdil rodák z Netína, který v únoru oslaví dvacáté narozeniny a před dvěma dny na ledě nakonec řádil. „Matěj Pekr výborně vybojoval v rohu nahozený puk a hodil mi ho před bránu. Půlka branky byla prázdná a mě to stačilo jen trefit,“ popsal úvodní branku.

Na ní navázal v závěrečné části, kdy zvyšoval na 3:0. „To byla hodně šťastná trefa. S Chlupem jsme jeli dva na jednoho. Moje první myšlenka byla, že mu puk přihraju. Ale bek Kolína to dobře zavřel, tak jsem chtěl zkusit vystřelit na beton. Gólmanovi ale kotouč sjel mez nohy a naštěstí padl do brány,“ ulevilo se Judovi, který v poslední minutě přihrál na gól Chlubnovi.