HHK Velké Meziříčí - HC Uničov 3:6

Velké Meziříčí podlehlo Uničovu 3:6. Ještě v sedmatřicáté minutě meziříčtí hokejisté vedli. Poté jako když mávne kouzelným proutkem a mžikou bylo po elánu. Třetiny: (2:2, 1:1, 0:3)

Sestava Velkého Meziříčí
: Nezjištěno

HC ZUBR Přerov - HC Spartak Pelhřimov 9:0

Přerovští Zubři rozdrtili Spartak Pelhřimov vysoce 9:0. Spartaku se na moravě vůbec nedařilo. Zvláště pak ve třetí třetině, kdy inkasovali šest branek. Třetiny: (1:0, 2:0, 6:0)

Sestava Pelhřimova:
Linhart - Meloun, Kašpar, Vácha, Kasalý, Plch, Zelený, Bílek, Plachý, Kubát, Pelán, Hadrava, Votápek, Moucha, Hrbatý, Holec, Tecl

SKLH Žďár nad Sázavou - VHK Vsetín 2:5

Ani tým ze Žďáru nad Sázavou si neodvezl ze Vsetína bod. Žďárští bojovali až do poslední chvíle. Tlak na soupeře však byl znát, a tak hosté z Vysočiny dělali řadu chyb. V pětapadesáté minutě byl vyloučen Křišťan a toho domácí využili. V posledních pěti minutách zápasu dostali hosté tři branky. Třetiny: (2:0, 0:1, 0:5).

Sestava Žďáru nad Sázavou:
Němec M. (Novák) – Pleva, Poskočil, Sobotka R., Němec V., Mühlfait – Sobotka M., Plachý, Man, Vránek, Dítě, Bukáček, Dobiáš, Křišťan, Havelka, Štěpánek R., Kaut J.

Junioři
VHK Vsetín - HC Dukla Jihlava 2:3

Jihlava vyhrála i třetí barážové utkání a k cestě zpět do extraligy má výborně nakročeno. Vsetínští mají nyní oči pro pláč a navíc mohou zpytovat svědomí a přemýšlet o chybách v zápasu. Třetiny: (1:1, 1:2, 0:0)

Sestava Dukly Jihlava: Navrátil (Jíra) - Cirhan, Musil, Šustr, Šidlík, Zelený, Rosendorf, Randa, Vacek - Brychta, Němec, Pekárek, Dvořák, Malec, Vysloužil, Matějka, Zeman, Polcar, Kuřítko, Pometlo, Kotlík.