HC DYNAMO PARDUBICE - HC DUKLA JIHLAVA 3:1 (0:1, 0:0, 3:0).
Branky a nahrávky: 43. Nahodil (P. Sýkora, Schaus), 49. Schaus (Rolinek), 60. J. Sýkora – 14. J. Říha (Šidlík). Rozhodčí: Svoboda, Šír – Jelínek, Pešek. Vyloučení: 10:8, navíc Beran (Pardubice) 10 minut. Využití: 2:1. Střely na branku: 26:22. Diváků: 10 194 (vyprodáno).
Sestavy - Pardubice: Martin Růžička (J. Hübl) – Schaus, Ščotka, Trončinský, Chaloupka, Ovčačík, Čáslava, Zajíc – P. Sýkora, Nahodil, Rolinek – J. Sýkora, Špirko, Hubáček – Beran, Tomášek, Bárta – Starý, T. Kaut, Panna. Trenéři: Holaň, Marek a Janecký.
Jihlava: M. Svoboda (Brož) – J. Říha, Kajínek, Bilčík, Dundáček, Půža, Šidlík, Kaláb – Důras, J. Skořepa, Diviš – Jiránek, Hubáček, Anděl – Čachotský, F. Seman, Zeman – Danišovský, Březina, Jergl. Trenéři: Vlk, Zeman a Ujčík.

V polovině první třetiny mohli domácí hokejisté otevřít skóre po střele P. Sýkory a velkém závaru v přesilovce. Jenže zanedlouho se situace obrátila, Jihlava měla k dispozici přesilovku pět na tři. Tu nakonec ve 14. minutě využil Jiří Říha, který prostřelil brankáře Růžičku.
V závěru úvodního dějství chytil Svoboda dělovku P. Sýkory, pak zase na druhé straně ujel Seman, ale nezakončil přesně.

Další šance následovaly ve druhé třetině. Pardubická hala se ovšem radovala až ve 43. minutě, kdy v přesilovce skóroval Lukáš Nahodil.
Za dalších šest minut Dynamo stav otočilo. V početní výhodě se Rolinek neukvapil a přihrál před odkrytou branku, kde zakončil Nicholas Schaus. Vítězství pečetila trefa Jána Sýkora do prázdné svatyně jihlavské Dukly.

„Poděkování patří týmu za bojovnost a nasazení. Stejně taky divákům, jejich energie nás hnala za vítězstvím. Jsme rádi, že jsme potvrdili výhru z Budějovic," uvedl asistent trenéra Pavel Marek.