Předchozí
1 z 5
Další

Na tradiční předsezónní tiskové konferenci představili plány pro novou sezonu jednatel Dukly Bedřich Ščerban, trenér Viktor Ujčík a kapitán Tomáš Čachotský. O čem hovořili? Čtěte na dalších stránkách či si poslechněte v přiložených videích.

O PRÁCI KLUBU

V Dukle se začali soustředit na skladbu kádru pro dlouhodobý horizont. „V souvislosti se započatou demolicí stadionu jsme začali pracovat s týmem trošku odlišným stylem. Dávali jsme kádr do kupy s delším časovým výhledem,“ prozradil kromě jiného jednatel klubu Bedřich Ščerban.

Zdroj: Deník/Karel Líbal

KÁDR TÝMU

Před startem nové sezóny, Dukla začíná ve středu ve Znojmě, v sobotu přivítá Frýdek-Místek, řeší trenéři nepříjemnost s absencí zkušených hráčů. „Přišli jsme o Tomáše Harkabuse, jehož zranění je dlouhodobější,“ uvedl Viktor Ujčík. „A přišli jsme i o Filipa Dundáčka, který podstoupí ve středu vyšetření u specialisty.“

Kostra týmu jinak zůstala pohromadě, vrátil se zkušený Tomáš Čachotský, další zkušenosti přidá Jan Berger. „Tým jsme doplnili o mladé kluky, kteří se budou o místo v sestavě prát,“ dodává Ujčík.

Zdroj: Deník/Karel Líbal

NOVÝ SYSTÉM VSTUPNÉHO

Vedení klubu připravilo pro fanoušky hodně variabilní prodej vstupenek, kde není stanovena jednotná cena na celou sezonu. „Například na první utkání jsme určili cenu na sto korun za utkání. Při koupi online v předprodeji je to dokonce devadesát korun. Což si myslím, že je od nás vstřícné gesto a věřím, že toho fanoušci využijí a přijdou na stadion v hojném počtu,“ uvedl Bedřich Ščerban.

Zdroj: Deník/Karel Líbal

CÍLE PRO SEZÓNU

Vedení i hráči si především přejí větší podporu od fanoušků. Tomáš Čachotský navíc doufá, že se týmu vyhnou zdravotní komplikace. „Pokud jde o sportovní cíle, bavili jsme se o tom, že bychom rádi hráli do šestého místa v tabulce,“ prozradil kapitán Dukly.

Zdroj: Deník/Karel Líbal