Tradičně od půl šesté začne dnes v CZ LOKO aréně duel mezi jihlavskými hokejisty a výběrem Vrchlabí. Určit favorita by se zdálo být jednoduché, jelikož oba celky se nachází na opačném pólu tabulky. Dukla je s třinácti body na kontě druhá, Vrchlabí se čtyřmi patnácté.

Ale pozor, zdání může klamat. Nutno totiž dodat, že hosté mají odehrané jen dva zápasy, a v obou bodovali. Domácí tedy budou muset podat stoprocentní výkon, aby potvrdili vydřenou pondělní výhru v Šumperku.

Chance liga
Dnešní program: Litoměřice – Vsetín, JIHLAVA – Vrchlabí (17.30), Benátky n. J. – Ustí n. L., Slavia Praha – Přerov, Poruba – Kladno, Prostějov – Kadaň.

A vydat se mohou ze všech sil, jelikož o víkendu budou mít nečekaně volno. Sobotní šlágr v Kladně se totiž odložil. „V úterý krátce po poledni mě kontaktovali zástupci Rytířů Kladno s žádostí o přeložení termínu zápasu,“ odůvodnil na webu Dukly jednatel klubu Bedřich Ščerban a dodává: „O utkání Kladno – Dukla je velký zájem a poptávka převyšuje kapacitu kladenského sta-dionu, která je kvůli současným opatřením, snížena na tisíc diváků. Hokej se hraje hlavně pro fanoušky, proto jsme se Kladnu rozhodli vyjít vstříc. I když samozřejmě nevíme, jaká bude situace třeba za měsíc.“