Kromě prohry Rebelů s vedoucí Mladou Boleslaví jim v tom pomohlo i vlastní vítězství 2:1 v prodloužení.

Litoměřický stadion nepatří zrovna k oblíbeným destinacím Dukly. Před víkendovým duelem totiž čekali žlutočervení na bodový import z města u řeky Labe déle než dva roky.

Po domácím vítězství nad Kadaní však hosté věřili, že by si mohli z Litoměřic nějaké body odvézt, a to se podařilo. Jihlava sice dlouho živila šance na tři body, nakonec ale byla ráda i za dva.

„Dva body jsou dobré, zasloužili jsme si je," uvedl na webových stránkách klubu trenér Petr Vlk.

LITOMĚŘICE - JIHLAVA 1:2 p

Branky a nahrávky: 57. Čermák (Koudelka) 38. Velecký (Kadlec), 64. Velecký (Důras). Rozhodčí: Jílek, Schmejkal Šperl, Zíka. Vyloučení: 7:8. Využití: 1:1. Diváci: 1480. Třetiny: 0:0, 0:1, 1:0 0:1.

Jihlava: Rittich Mocek, Jícha, Dobrovolný, Čáp, Podlipnik, Urbanec, Kaláb, Štebih Čachotský, Zeman, Haluza Důras, Hubáček, Vysloužil Velecký, Kadlec, Mikeš Kuřítko.